Sen olsan naapardın???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nicolas_Anelka

Üye
Originally posted by Banu+May 13 2005, 09:14 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(Banu &#064; May 13 2005, 09:14 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Nicolas_Anelka@May 12 2005, 08:44 PM
arkadasımı arar işimin cıktıgını guzel bir dille ifade eder calısmaya dewam ederdim
yeni senaryom:kız arkadasını okadar cok seviyosunkı deliler gibi gözun hiçbir sey gormuyo ve kız arkadasın ailenle sorunları buyuk sayılayak sekilde tarcihin veya tavrın ne olurdu????
[post=53492]Quoted post[/post]​
soruyu erkek arkadas<versiyonunda cevaplıyorum :) eğer ben birine inanıyor ve seviyorsam tüm dünya karşı çıksada ben yine onunla olurum :) alttaki sende cevapla aynısını :)
[post=53785]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

demek ki banu tam tersi olsa sende aynısını yapacaktın baya etkilendim desem... :D :D

_KyRa_

_KyRa_

Üye
walla 3 sayfa öncesini nie cevapladın desem

prince of heaven

prince of heaven

Üye
3 sayfa yokki olm maynadın iice desem

_KyRa_

_KyRa_

Üye
deme desem

BlueLine

Üye
Dersin ne dersi olduguna bağlı eğerki sözel bi dersse yatarım

busem

Üye
Originally posted by deskator@May 24 2005, 08:59 PM
onu terbiyeye davet eder yaptığı hareketin nekadar kırıcı bir davranış olduğunu anlatır bide yanaklarından öper cebinede harçlık verir yoluna gönderirdim
vay be ne iyi yurttaşım dur kendimi aynada öpim eve giderkende kendime çiçek alcam..
yaşasın bahar kuşlar böcekler laylay lom ... :oke: :oke: :oke: :talk: :icelim:
[post=63281]Quoted post[/post]​
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

serseri32

serseri32

Üye
ben bugün saat 8 de kalktım dersaneye gitsem mi gitmesem mi diye düşündüm dedim yatayım 10dk sonra kalkarsam giderim ama kalkamadım :P

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
valla 2.dönem işkence çektim..1&#39;ci dönem devamsız 18 gündü...ondan 2.dönem 2 haftada 19.5 gün yaptım.. ve her sabah iskence ile uyandım.uyuyup gitmek istemiyom.ama devamsızlık var...2 dönem öle bitti sonunda oh beee...nası olsa lise 3 olduk...artık sene staj falan artık..daha iyi oldu

midnight

midnight

Üye
Kardeşlerim gaflet uykusundan uyanın.Sorumluluklarınızı bilin&#33;
Ne demek ya sabah kalkamamak?Mecbur kalkacan.Beyninizi ona göre şartlandırın,sabah 3&#39;te de yatsanız eğer 7&#39;de kalkman gerekiyorsa kalkacan ya da erken yatacan.Sabah kalkınca direk şekersiz sert bi kahve iç zımba gibi olursun.
Kendinizi tembelliğe alıştırmayın 8)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
midnightin uyarisina mutaakip bi soru...sabaha kadar maxicepte takildin...artık ne okul kaldi ne sinav nede dersane daha monoton bu durum.. ise gitmen gerekio patronu arayip hastayim gelemiorum mu derdin yoksa sekersiz sert bi kahvemi icerdin ;)

metintekin

Üye
iş önemli ama okul önemsiz.işe gider oradaki pc den maxicepe takılırdım :)

_KyRa_

_KyRa_

Üye
bişi sormamışın şimdii ben olsam naapardım
alttaki sen olsan naapardın bu durumda

Tunay_83

Üye
Arkadaşı şehir dışından gelecek mi?

Ama sanırım tamamen o anki pisikolojiye bağlı.. Mesela kızdan hoşlanıyormuydum? Yada onun arkadaşı bana ne denli yakın? Of valla bu kız meseleleriyle insan kafayı yer..

Neyse en iyi dostunuz, bir kız (yada erkek) için sizi bıraksaydı ama bu kız yada erkek sizin dostunuza yüz vermese idi ne yapardınız? Ama dostunuzun bu kişiden başka kimseyi gözü görmüyor.. Karışıkmı oldu yaw? :wacko:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt