Sen olsan naapardın???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by akrepkore@May 18 2005, 11:00 PM
valla öyle aldatma işi filan olsun arkadasıma hemen söylerim
altadan kız zaten aldattıgı ile fazla ilgilanmaez yani sallamaz
acıgımı arar rezil bile ederiz  8)  8) çok kötüyüz :D ha bide hatta resmini bile çekerdim arkadasa aldattıgı kişiyi gösterirdim

bendende bi soru işte:çok acsınız ve sansınıza sizi bir arkadaşınız yemege götürecek ve menusu bol olan bir yer yani süper .... o arada kız arkadasınız aradı e sizi yanınıza çagırdı kız arkadasınızı şimdiye kadar kıramısınız ne papardınız

sonraki::!! 8)
[post=58333]Quoted post[/post]​
şimdi ben bunu diğer versiyonda cevaplıyorum. :) bi kere arkadaşa söz verilmişse tutulur,arayan sevgiliye gel bizde yemeğe gidiyoruz denir,yok eğer gelmezse tamam ben seni yemekten sonra ararım denir,bir güzel karın doyurulur,arkadaşla biraz muhabbet edilir,sevgili aranır,eğer böyle şeylere trip yapıcak bir sevgiliyse ne işim var bunla gibi sorular sorulur :) (Şaka tabii :) ) aynı soru cvplansın piliiz :)

_KyRa_

_KyRa_

Üye
Originally posted by Banu+May 20 2005, 08:52 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(Banu &#064; May 20 2005, 08:52 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-akrepkore@May 18 2005, 11:00 PM
valla öyle aldatma işi filan olsun arkadasıma hemen söylerim
altadan kız zaten aldattıgı ile fazla ilgilanmaez yani sallamaz
acıgımı arar rezil bile ederiz  8)  8) çok kötüyüz :D ha bide hatta resmini bile çekerdim arkadasa aldattıgı kişiyi gösterirdim

bendende bi soru işte:çok acsınız ve sansınıza sizi bir arkadaşınız yemege götürecek ve menusu bol olan bir yer yani süper .... o arada kız arkadasınız aradı e sizi yanınıza çagırdı kız arkadasınızı şimdiye kadar kıramısınız ne papardınız

sonraki::&#33;&#33; 8)
[post=58333]Quoted post[/post]​
şimdi ben bunu diğer versiyonda cevaplıyorum :) bi kere arkadaşa söz verilmişse tutulur,arayan sevgiliye gel bizde yemeğe gidiyoruz denir,yok eğer gelmezse tamam ben seni yemekten sonra ararım denir,bir güzel karın doyurulur,arkadaşla biraz muhabbet edilir,sevgili aranır,eğer böyle şeylere trip yapıcak bir sevgiliyse ne işim var bunla gibi sorular sorulur :) (Şaka tabii :) ) aynı soru cvplansın piliiz :)
[post=59248]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
benim için önemli olan güvendir bir kızın bana güvenini darcaama ölrm daa ii hele bu sevgilim se asla kıramam herşeyi bırakır yanına gider ONA BİR GÜZEL YEMEK YAPTIRI DIM zuhahahahahahahaaa :haha: :haha: bu hariç hepsinde ciddiydim ;)
şimdi eğer bir dostunuzun (kız tabiki bu adostunuz) sevgilisi başka şehre gitcei için ayrılcaklar siz olsanız hani şöyle acısını paylaşırmıydınızzzz.. eeee amaaan bırakalım palavrayı onu tavlamaya çalışırmıydınız :lol2: (lütfen cvp bu konu ciddi :help: )

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
kızın erkek arkadaşı düşmanım bile olsa yapmam, bana ters...

hyucek

hyucek

Üye
yaw walla bana bıkkınlık geldi bu kız arkadaş işinden. yaw walla Allah nasip ederse evlenene kadar yok bidaha kız mız...(sevgili babında yani)

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by hyucek@May 22 2005, 09:18 PM
yaw walla bana bıkkınlık geldi bu kız arkadaş işinden. yaw walla Allah nasip ederse evlenene kadar yok bidaha kız mız...(sevgili babında yani)
[post=61726]Quoted post[/post]​
helal :) aynı sorudan devam ;)

_KyRa_

_KyRa_

Üye
e sen cevaplamamışın

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by prince of hell@May 23 2005, 11:46 AM
e sen cevaplamamışın
[post=62048]Quoted post[/post]​
peki cebaplıyorum,böyle bir sey kesinlikle söz konusu olamaz :)

DefectoR

Konu Sahibi
Neese konuyu deiştireim.

Altaki; Şimdi yolda gidiyosun ve biri sana çattı, bela arıyor ya, baktın adama şöööle süzdün gözüne kestirebileceğin bir tip. Ve yüreklisin de, Naapardın erkeklik kuralını uygular kaçarmıydın? Yoksaaa kurallar ezilmek içindir deip elemanı döfermiydin?

ibrahimcay1

Üye
telefon edip babam1n adamlar1n1 çag1r1r ve elime çerez al1p hem yiyip hem izlerdim...
(çok mu ac1mas1z1m ne???)

deniz_trk

Üye
bi kaç kemik çatırdardı :box:
ama hangimizinki bilmem adamı bi görmem lazım :D

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bu soruyu 3 şıkla cevaplayacam...
1--Üstüm boşsa önce tam burnunun üstüne kafa atardım ardından tekme tokat girirdim baktım karşılık vermeyemi çalışıyor tutar kafasını yere vururdum..
2--üstüm doluyken çattımı bir iki yumruktan sonra çıkarırdım aleti bacağına 2 cm lik sokardım bi daha bela aramasın diye...
3--baktım arkadaşlarıdamı geldi kaçardım ertesi gün kavga ettiğimiz yere giderim babamla nasıl olsa biri tanıyodur orda onları ordan adresini alıp evine gider arabaya sokarım ve ardından şöyle malatya&#39;ya doğru uzun bi yolculuk yapardık Aşirette şöyle şanlı bir karşılama yapardı...

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by BeRdOşH@May 23 2005, 09:05 PM
1--Üstüm boşsa önce tam burnunun üstüne kafa atardım ardından tekme tokat girirdim baktım karşılık vermeyemi çalışıyor tutar kafasını yere vururdum..
2--üstüm doluyken çattımı bir iki yumruktan sonra çıkarırdım aleti bacağına 2 cm lik sokardım bi daha bela aramasın diye...
3--baktım arkadaşlarıdamı geldi kaçardım ertesi gün kavga ettiğimiz yere giderim babamla nasıl olsa biri tanıyodur orda onları ordan adresini alıp evine gider arabaya sokarım ve ardından şöyle malatya&#39;ya doğru uzun bi yolculuk yapardık Aşirette şöyle şanlı bir karşılama yapardı...
[post=62530]Quoted post[/post]​
kötü örnek olmayalım yaa ,berdosh arkadasım ne bu siddet bu celal,sakin olalım,elimizi kirletmeyelim kendini bilmez densizler için zorunlu kalmadıkca,ama sen herseye yekten dalıyosun ,olmazki ama aa :ah:

akrepkore

akrepkore

Üye
çatana çatılır vururum valla vururdum hiç affetmem

deskator

Üye
onu terbiyeye davet eder yaptığı hareketin nekadar kırıcı bir davranış olduğunu anlatır bide yanaklarından öper cebinede harçlık verir yoluna gönderirdim
vay be ne iyi yurttaşım dur kendimi aynada öpim eve giderkende kendime çiçek alcam..
yaşasın bahar kuşlar böcekler laylay lom ... :oke: :oke: :oke: :talk: :icelim:

a21a

a21a

Emekli Yönetici
birisi yolda giderken gelip çatıyor... laf falan atıyorsa cevap vermem ama zarar vermeye çalışırsa
onun adına üzülürüm....(gözüme kestirdim ya )..

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by a21a@May 24 2005, 10:38 PM
birisi yolda giderken gelip çatıyor... laf falan atıyorsa cevap vermem ama  zarar vermeye çalışırsa
onun adına üzülürüm...(gözüme kestirdim ya )..
[post=63343]Quoted post[/post]​
hani soru :)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by Banu+May 24 2005, 09:01 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(Banu &#064; May 24 2005, 09:01 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-BeRdOşH@May 23 2005, 09:05 PM
[post=62530]Quoted post[/post]​
kötü örnek olmayalım yaa ,berdosh arkadasım ne bu siddet bu celal,sakin olalım,elimizi kirletmeyelim kendini bilmez densizler için zorunlu kalmadıkca,ama sen herseye yekten dalıyosun ,olmazki ama aa :ah:
[post=62603]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Herşeye yekten dalmamın nedeni çok kuvvetli bir sinir yapımın olması :( Hatta bu sinirime ben bile çoğu kez lanet ediyorum ve şimdide etmeye başladım :off: :vur:

Alttaki konu devam ediyor devamını sen getir...

_KadirşinaS_

Üye
Hiç uğraşmazdım . Ama belaya hevesliyse arayan belasını da bulur mevlasını da. Belayı benden bulabilir

_KyRa_

_KyRa_

Üye
falla yanım da mert olmadan asla dışarı çık mama dostum o yani güçlü deil ama birlikten güç doğar tabii ikimizde çakısız çıkmıoz dişarı akalı önlü allah ne verdiyse şöyle birkaç yerini bacaaından yaralardım ve polis çaarırdım ee kaçamıcaaı için de kolay olrdu ayrıca taşıdıım çakı yasalara göre yasak deil parmak aramı geçmio güzel bi hediye alırdım hapisteykende

mucab77

mucab77

Üye
ben cok damarıma basmadıgı surece kavga etmezdım atalarımızın bir sözü varya &#39;&#39; ite dalanacagına bagı dolan &#39;&#39; :no:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt