Semih Şentürk bombası!

 • 14 Ekim 2012
 • 536 Okunma
 • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Ancak Semih’in adıyla bir sosyal paylaşım sitesinde yapılan “Yedek kalmaktan sıkıldım. Artık oynamak istiyorum” şeklindeki açıklamaların gerçek dışı olduğu belirtildi. Semih bu açıklamaların kendisine ait olmadığını ifade etti. Bu arada uzun zamandır doğru dürüst şans bulamayan Semih Şentürk ve Henri Bienvenu, antrenmanlardaki hırs ve çalışkanlıklarıyla dikkat çekiyor. Amaç, teknik direktör Aykut Kocaman’ın gözüne girip, önce 18 kişilik kadroda yer almak, sonra da oynamak.


   


  Yazan: Kingmortall
 2. Semih oynuyor mu hala ya curudu orda
   
 3. semih su haliyle akhisar da zor oynar ...
   
 4. jübile maçı yapsa yedek başlayacak :ehe
   
 5. İyi oyuncuydu. Keşke şans bulabilse.
   
 6. Harcandı.
   
 7. semih'i bu hallere düşürenler utansın.
   
 8. Bienvenuye verilen şans ona verilmedi verildiği yerlerde adam goller attı daha ne yapsın semihe sadece fbnin değil milli takımın bile ihtiyacı vardı yazıklar olsun
   
 9. Semih ayak da durmaktan aciz ...
  Oynadığı maçlarda da çok kötü oynadı ...

  Fenerbahçe de oynayacak durum da değil ...
   
 10. Başkasi olsa futbolu bırakırdı Ali adamla dalga geçtiler resmen
   
 11. İyi de ne alaka dalga gecmekle ...
  Uzun yıllardir takımda ... Neden 11 oyuncusu olamadı ... Oynadığı zamanlarda devamlı yerlerde ayak da durmaktan acizdi ... Resmen çıldırtıyordu taraftarı ...
   
 12. Neden 11 oyuncusu olamadı ?
  Çünkü Türk takımları olarak yabancı forvetler her zaman bize daha çekici geldi, gençlerimizi geliştirmek yerine hep yabancı 30 yaşını geçmiş profosyonellere deli paralar harcadık. Bakın neden çıkmıyor artık Hakan Şükür'ler, Sergen Yalçın'lar, Şeytan Rıdvan'lar... Çünkü elimizdekilerin kıymetini bilmiyor sahip çıkmıyoruz sonra Mesut Özil'ler, Nuri Şahin'ler Alman kulüplerinden çıkıyor.
   
  haltie bunu beğendi.
 13. Bizim takımlarda hep bi yıldız oyuncu alma olayı var biride demiyorki yıldız oyuncu yetiştirelim . Alabildikleride hep yaşı geçip yatmaya gelenler.
   
 14. semih ağır bir oyuncu ama iyi bir yedek şüphe yok.İlk 11'de başlayıp çok çok iyi oynadığı bir maç hatırlamıyorum.Ama yedekten gelip çok maçı ipten aldı.Bu saatten sonra yedek bile olması zor ne yazık ki.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/12/2018 - 05:16