Selim Işık'ın hazırlamış olduğu 100 bölüm gitar eğitimi video

Sponsorlu Bağlantılar

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
    Konu Sahibi
Selim Işık'ın hazırlamış olduğu 100 bölüm gitar eğitimi video
Umarım öğrenmenizde ve kendinizi geliştirmenizde işe yarar linkle rapidshare. Selim hocanın bizzat hazırladığı ve videolarda da belirttiği üzere bir karşılık beklenmeden hazırlanıp ücretsiz olarak paylaşılmıştır bu yüzden benimde burda paylaşmamın bir sakıncası olmadığını düşünüyorum
konu Selim hocanın kendi ilgilendiği siteden alınmıştır ...

Linki yeniliyorum: (08.07.2012)

l linke tıklayınca aslında tek part değil videoları ayrı ayrı görebildiğinizi anlayacaksınız :)

isteyenler için torrent tek parça link:

Hotfile linkler 4shared ve torrent indiremeyenler için (16.07.2012):

• Beğen
Tepkiler: xyiskarx, cnbrs56, onurca06 ve 3 diğerleri

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
harikasın :)

• Beğen
Tepkiler: CryDaqqeR
Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Çok güzel fakat 100 video bile olsa birebir hoca ile ders almadıktan sonra pek yararlı olmuyor malesef...Her zaman senin anlayamadığın bir yanlışın ya da eksiğin oluyor.Bas gitar öğrencileri için ise Umut Yenilmez'i videolarını öneririm.Teknik bilgileri Selim hocanın video'larından öğrendikten sonra Umut Yenilmez'in videolarından bas gitar tekniklerini öğrenebilirler (slap v.s) Fakat dediğim gibi hiç bilmeyen birinin doğru öğrenme ihtimali çok düşük.Alıştırmaları kurs dışı alıştırma olarak kullanmak ise sizi çok geliştirecektir.

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah işime yarayacak :oke:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bu konuya nasıl bu kadar az talep olur anlamadım kimse mesaj atmamış hortlattığım iyi oldu birilerinin işine yarar :)

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Face'de arkadaşım :ehe

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
    Konu Sahibi
Çok güzel fakat 100 video bile olsa birebir hoca ile ders almadıktan sonra pek yararlı olmuyor malesef...Her zaman senin anlayamadığın bir yanlışın ya da eksiğin oluyor.Bas gitar öğrencileri için ise Umut Yenilmez'i videolarını öneririm.Teknik bilgileri Selim hocanın video'larından öğrendikten sonra Umut Yenilmez'in videolarından bas gitar tekniklerini öğrenebilirler (slap v.s) Fakat dediğim gibi hiç bilmeyen birinin doğru öğrenme ihtimali çok düşük.Alıştırmaları kurs dışı alıştırma olarak kullanmak ise sizi çok geliştirecektir.
Evet sana katılıyorum 1e 1 ders gibi asla olamaz soruların olur yanıtlarını arar durursun ama hiç yoktan yani 0 dan başlayıp baya bir ileri seviyeye kadar giden bu derslerde kesinlikle birşeyler öğretir :)

eyvallah işime yarayacak :oke:
rica ederim

bu konuya nasıl bu kadar az talep olur anlamadım kimse mesaj atmamış hortlattığım iyi oldu birilerinin işine yarar :)
Belki başlık seçimim yanlıştır :) bilemiyorum tabi arada işe yarar konuları hortlatmak lazım aşırıya kaçmamak şartıyla tabi :D

Ben ilk gitar derslerimi bu güzel abiden almıştım :kıskıs:
Ciddi misin :)
Face'de arkadaşım :ehe
twiterdan da takip ediyor mu seni :ehe

- - - Eklendi - - -

hm adını duymuştumda bende ilk öner yavuzdan almıştım :)
Klasik gitar çalanlar için dersleri gayet iyi :) bende klasik gitar çalarken bakmıştım videolarına

• Beğen
Tepkiler: Niizuma.Eiji ve MasteLaa
GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
selim ışık zaten cihangir de bi yerde çalışıyo istanbulda olanlar parası tuzlu değilse gidebilirler

Joker.

Joker.

Üye
Linkler bumm bu arada

• Beğen
Tepkiler: CryDaqqeR
pro.engineer

pro.engineer

Üye
linkler yenilense iyi olur ayrıca mobilden torrent indirebilir miyim?

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
100 bölüm video dailymotion da da var

onurca06

onurca06

Üye
teşekkür ettim kardeşim

Üst Alt