selam arkadaslar ekran kartı tavsiyelerini beklıyorum bi el atın bu konuda cahilim :D :D

Sponsorlu Bağlantılar

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
140 tl civarımı :aha: az once sahibindende gordum adam 200 e 2.eli satıyor :d: 140 tl ye gordugunuz lınkı yollarmısınız
200 liraya sıfır fx4100 satılıyor kim alır o fiyata phenom II x4... şişiriyorlar oralarda fiyatları haliyle satamıyorlar aylarca bekliyor...
arayan aradığını bulur yeterki interneti kullanmayı aradıgınızı bulmayı bilin :oke:

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
beyler bunda karar kıldım nasıldır sizce 192 bit gerçi yanında da gercek 600 w power dusunuyorum ?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
beyler bunda karar kıldım nasıldır sizce 192 bit gerçi yanında da gercek 600 w power dusunuyorum ?

çok para beee % 25 indirimle bile 220 TL yapıyor..
temiz garantisi devam eden 2. el HD6850 alınır o paraya :evet: daha fazla performans alırsın.. tabi 6850 için overclock lazım :oke:

Archonn

Archonn

Üye

200 liraya sıfır fx4100 satılıyor kim alır o fiyata phenom II x4... şişiriyorlar oralarda fiyatları haliyle satamıyorlar aylarca bekliyor...
arayan aradığını bulur yeterki interneti kullanmayı aradıgınızı bulmayı bilin :oke:

Şimdi siz yine ahı gitmiş vahı kalmış diyeceksiniz ama PII x4 965 fx 4100'den daha iyi:D
Tabi 200 tl çok yine de ikinci eli için.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye

Şimdi siz yine ahı gitmiş vahı kalmış diyeceksiniz ama PII x4 965 fx 4100'den daha iyi:D
Tabi 200 tl çok yine de ikinci eli için.

Biliyorum daha iyi oldugunu ama ekran kartında yorgunluk daha ciddi sorun...

Ayrıca bahsettiğiniz işlemciyi 150 ye satıyorlar

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
ya bosverın işlemciyi :)
BU MU

BU MU

ÇOGU FORUM SİTESİ 7770 DEN YANA AMA ASUS'UN DA SOGUTMA SİSTEMİ CAZİP GELIYOR EN SON KARAR IKISINDEN BIRI OLACAK HANGISINI TAVSİYE EDERSINIZ ?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
hd7770 hd6850 ile neredeyse denk bir karttır.. haliyle gtx550 ti den daha iyi
ama sistemine fazla gelir darbogaz yapar.