Seçim yapamiyorum yardim ve bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

djcancox

djcancox

Üye
    Konu Sahibi
Seçim yapamiyorum yardim ve bilgi
iphone 4s sattım ve samsung 4s mini yada LG nexus 4 düşünüyorum ikiside aynı fiyat ve ikiside güzel telefonnexus biraz daha büyük ve negtare bir telefon samsung da görsel olarak ve ekran rengleri çok canlı bir telefon ikisi arasında sıkıştım arkadaşlar SİZCE hangi telefon alınmalı ve nedenleri şimdiden teşekkürler

- - - Eklendi - - -

17 okunma var yokmu bi yorum enteresan

alier411

Üye
Tabiki de nexus 4

yunus486

yunus486

Üye
Tabikide n4 tartışılmaz bile

restmod

restmod

Üye
Nexus 4 al hem guncellemeleri hemen alirsin hemde donanim olarak daha guclu islemci 4 cekirdek 1.5 ghz s4 mini 1.7 cift cekirdek nexus 4 un ekran cozunurlugu ve ppi daha yuksek

Symbianize

Symbianize

Üye
Bence iOsdan androide geçince tekra iosa dönmek isteyebilirsin benden söylemesi 4Sden s3e geçtim 4 gün dayanamadam 4S e döndüm yinede tercih senin

-Emre

-Emre

Üye
tabiki nexus 4 geçtiğine hiç pişman olmazsın kardeşim merak etme :oke: o pişman olma olayı nexuslarda imkansız iyi ki satmissin 4si :ehe

• Beğen
Tepkiler: ata11111
sekil_27

sekil_27

Üye
İphondan androide geçmek : tuhaf bir şey kardeşim
Ne istedini bilmeden aradını bulamazsın
4s i hiç biri tutmazzz;geçmiş olsun

paşa06.40

paşa06.40

Üye
Bende s2 yi sattım 4s aldım kısaca şunu söleyim android ölüm be kardeşim. İos cok stabil s2 ye 2 ayda bir format atıyodum yoksa kasmalar donmalar başlıyo. Bence androide geçtiğin için pişmanlık duyabilirsin. Sadece s2 için geçerli değil androidlerin hepsi için geçerli.

arnold08

Üye
inanamıyorum sana arkadaşım iphonu satıp androide dönmek istiyorsun android istikrarsız vede karışık ben s3 ü satıp iphone döndüm telefonun babası budur arkadaşım android mefta olmadığı sürece gerisi hikaye

-Emre

-Emre

Üye
keşke android bölümüne acsaydin konuyu hiç değilse mantıklı cevap alırdın.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

umutbabaaa

Üye
Youtube'ye gir.
Nexus 4 vs Samsung Galaxy S4 Mini yaz.
Videoları izleyerek sonuca ulaşacaksın.

S4 Mini-Nexus 4 mü dersen ?

LG G PRO Derim..

djcancox

djcancox

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar hepinize ayrı teşekkğrler bilgi ve deneyimleriniz icin saygılar tabiki iphone 4s belki stabil evet ama android de baya geliştirdi kendini şimdi yiğidi oldur hakkını yeme diyelim ben telefonden sıkıldım iphone nin değişeceyi yok anlaışıldı hep aynı tasarım bide şimdş gelecek olan ios 7 isi tan bir fiasko bence jeişbreak yapmasın insanlar diye saçma sapan bir görsellik le beraber cok kasıntlı bir ıos geliyor gerek yok yeter dedim artık siz değerli arkadaşlarında düşünceşerinede saygı duyarım tsk