Şebeke çekim sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
necdetbulut

necdetbulut

Üye
1-baz istasyonuna 600 m uzaktayım ve görebiliyorum tel fu ll çekmesine rağmen ne 2g be 3g internete girebiliyorum dakikada bir kesiliyor trend Plusta olmuyor bu

2- 1 mb aerize explorer uygulamasını tam 62 dakikadır indiremedim lanet olsun bole sisteme

3-telefonu 10 dakika 3gde tutamıyorum zırt bırt 2gye atıyor deli oldum resmen

4-müziklerden myzik silemiyorum!!!

5-klavye çok küçük tuşlar 10 kelimeden 8unu yanlış yazıyorum !!!

6-magazadan indirdiğim uygulamalar bugta kalıyor indirdi gösteriyor ama uygulama yok !!!!

7-Telefon bazen hiç açılmıyor günde en az bir defa raslıyorum

Bu nedir arkadaş kanser edecek beni wp10 ile duzelmezse ben iıs veya androidw goçer haberiniz ola arkadaşlar iyi akşamlar..

Arkadaşım ne alaka 3g 2g benim arkadaştada sony xperia var aynı hattı kullanıyoruz aynı noktada telefonların ikiside aynı çekiyor adam kafayı yiyor interneti kullanamıyorum diye ben şakır şakır kullanıyorum

merlin19

merlin19

Üye
1-baz istasyonuna 600 m uzaktayım ve görebiliyorum tel fu ll çekmesine rağmen ne 2g be 3g internete girebiliyorum dakikada bir kesiliyor trend Plusta olmuyor bu

2- 1 mb aerize explorer uygulamasını tam 62 dakikadır indiremedim lanet olsun bole sisteme

3-telefonu 10 dakika 3gde tutamıyorum zırt bırt 2gye atıyor deli oldum resmen

4-müziklerden myzik silemiyorum!!!

5-klavye çok küçük tuşlar 10 kelimeden 8unu yanlış yazıyorum !!!

6-magazadan indirdiğim uygulamalar bugta kalıyor indirdi gösteriyor ama uygulama yok !!!!

7-Telefon bazen hiç açılmıyor günde en az bir defa raslıyorum

Bu nedir arkadaş kanser edecek beni wp10 ile duzelmezse ben iıs veya androidw goçer haberiniz ola arkadaşlar iyi akşamlar..
1. Çekim olayında Bence haksızsın mesela ben Faturalı türkcell abonesiyim aylık ödemem 125 tl cik full netim var Şişli , Mecidiyeköy, Çağlayan , Gibi semtlerde genelde işlerim ve inan Türkcell in neti sözde var hele evimde gülbağda profilo avm altında 2. kat inan full çekiyor ama bir facebook'a 15 dk da giriyorsun gerek edg (2g ) gerek 3g gerek 3g + türkcelle görüştüm şikayetci oldum ve beni muhakkak bu bölgeye bakan müdürün amirin aramasını aksi halde karşı op geçecemi söyledim ertesi gün 532 den arandım direk bu bölgeye bakan müdür kontrol etmişler baz istasyonunda sorunlar varmış ve acilen yeni bir baz istasyonu kuracaklarmış adamla tam 35 dk konuştum yani Lütfen op lerin suçunu Cihazlara atmayın.. aynı hatta her cihazda bu evde test ettik iphone 6 da samsunglarda ki keza tüm mahalle neredeyse turkcelli kimse nete giremiyor sorunlar aynı helede son 6 aydır 4g çalışmaları yüzünde...
2. Ben annemlere karşıya kartala gittiğimde kartal adalet sarayının karşısı Türkcell plaza 1 gb yi 10 dakika altında indirdim neden mi? hız testi yaptım şak şak 20 MPS altına hiç inmiyor sebep açık plaza karşımda :))

3. Çözümü basit ayarlar hücresel alırsın 2g kapatırsın otomatik seçimi ne sen yanarsın nede o telefon sürekli bir ona bir ona geçmekten yanar.. oda Şebeke bazlı bir sorun cihazdan değil..

4. Gerçekten boş sallıyorsun Dosyalar diye birşey var içine gir silemediğin tek şey cihazın işletim sisteminin olduğu yer istersen ekran printte atayım..

5. Klavye küçük demişsin sana Özellikle Elimin resmini çekip atacam eğer ben bu elle 820 + 920 + 930 + 925 cihazda çok hızlı ve rahat mesaj yazıyorsam bence sende sorun..

6. Bu sorunu şu yukarıda saydığım hiçbir cihazımda yaşamadım.. bende format bas temiz kurulum yap.. yada git internet hattına baktır hadi 100 kişinin 50 tanesi şu dediğini dese inanırım olur derim ben duymadım daha önce böyle birşey bak cihaz daha yeni 930 ve 485 adetcik program oyun v.s kurulu eski aldığım tüm ücretli uygulamaları girdim wp sitesinden hesabımdan tek tek cihaza yükle dedim..

7. Ha bak o sorun şu aralar ve bayadır Lumia 1020 serisinde var örnek kardeşimin 1020 si yazılım yüklendi servisten geldi aynı 3 gün iyi 4. gün yüzde 90 cihaz kapanıyor açılmıyor kafasına göre takılıyor bende format atıım yazılım yükledim aynı hatta almanya sürümü Denim yükledik test ettik ama malesef sorun yazılımsal değil donanımdan yolladık servise değişim talep ettik..

Başka sorunuz varmı hocam?? hayır Şu cihazları alıp hala yıllardır cebinde taşıyıpta kullanmasını bilmeyenler varya inanın deli oluyorum..
diyorsunuz cihaz ateş gibi ısınıyor eee açarsan 3g giresen youtubeye 1 saat video izlersen heee birde 3g de sen patlamadığına dua et 3g kullanıp ısınmayan dünyada 1 tane cihaz yok varsa getirin bakın 10 dakkada nasıl ateş gibi yapıyorum..

neyse bana müsade bu arada sen bence wp 10 yükle değişimi azda olsa hissetmene yardımcı olur.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve oysu
oysu

oysu

Üye
İos, Anroid,Tizen, Symbian, Firefox vs. envai çeşit işletim sistemi var.En ucuzundan en pahalısına (windows phone göre) çeşit var. Böyle isyanları anlamıyorum. Hadis mi var ayet mi ya da Türkiye'de kanun mu var Windows Phone alın diye ? Başka seçeneklerde var.Neden onları tercih etmedin ? Severek evlenip boşanan insanlar var bu dünyada.Telefonu satmak, atmak mı zor geliyor. Şu forum da yenilikleri takip edelim sorunların çözümlerini bulalım ortak heyecanlarımızı paylaşalım. Bu kaçıncı konu isyan isyan isyan yapmayın arkadaşım

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
1. Çekim olayında Bence haksızsın mesela ben Faturalı türkcell abonesiyim aylık ödemem 125 tl cik fu ll netim var Şişli , Mecidiyeköy, Çağlayan , Gibi semtlerde genelde işlerim ve inan Türkcell in neti sözde var hele evimde gülbağda profilo avm altında 2. kat inan fu ll çekiyor ama bir facebook'a 15 dk da giriyorsun gerek edg (2g ) gerek 3g gerek 3g + türkcelle görüştüm şikayetci oldum ve beni muhakkak bu bölgeye bakan müdürün amirin aramasını aksi halde karşı op geçecemi söyledim ertesi gün 532 den arandım direk bu bölgeye bakan müdür kontrol etmişler baz istasyonunda sorunlar varmış ve acilen yeni bir baz istasyonu kuracaklarmış adamla tam 35 dk konuştum yani Lütfen op lerin suçunu Cihazlara atmayın.. aynı hatta her cihazda bu evde test ettik iphone 6 da samsunglarda ki keza tüm mahalle neredeyse turkcelli kimse nete giremiyor sorunlar aynı helede son 6 aydır 4g çalışmaları yüzünde...
2. Ben annemlere karşıya kartala gittiğimde kartal adalet sarayının karşısı Türkcell plaza 1 gb yi 10 dakika altında indirdim neden mi? hız testi yaptım şak şak 20 MPS altına hiç inmiyor sebep açık plaza karşımda :))

3. Çözümü basit ayarlar hücresel alırsın 2g kapatırsın otomatik seçimi ne sen yanarsın nede o telefon sürekli bir ona bir ona geçmekten yanar.. oda Şebeke bazlı bir sorun cihazdan değil..

4. Gerçekten boş sallıyorsun Dosyalar diye birşey var içine gir silemediğin tek şey cihazın işletim sisteminin olduğu yer istersen ekran printte atayım..

5. Klavye küçük demişsin sana Özellikle Elimin resmini çekip atacam eğer ben bu elle 820 + 920 + 930 + 925 cihazda çok hızlı ve rahat mesaj yazıyorsam bence sende sorun..

6. Bu sorunu şu yukarıda saydığım hiçbir cihazımda yaşamadım.. bende format bas temiz kurulum yap.. yada git internet hattına baktır hadi 100 kişinin 50 tanesi şu dediğini dese inanırım olur derim ben duymadım daha önce böyle birşey bak cihaz daha yeni 930 ve 485 adetcik program oyun v.s kurulu eski aldığım tüm ücretli uygulamaları girdim wp sitesinden hesabımdan tek tek cihaza yükle dedim..

7. Ha bak o sorun şu aralar ve bayadır Lumia 1020 serisinde var örnek kardeşimin 1020 si yazılım yüklendi servisten geldi aynı 3 gün iyi 4. gün yüzde 90 cihaz kapanıyor açılmıyor kafasına göre takılıyor bende format atıım yazılım yükledim aynı hatta almanya sürümü Denim yükledik test ettik ama malesef sorun yazılımsal değil donanımdan yolladık servise değişim talep ettik..

Başka sorunuz varmı hocam?? hayır Şu cihazları alıp hala yıllardır cebinde taşıyıpta kullanmasını bilmeyenler varya inanın deli oluyorum..
diyorsunuz cihaz ateş gibi ısınıyor eee açarsan 3g giresen youtubeye 1 saat video izlersen heee birde 3g de sen patlamadığına dua et 3g kullanıp ısınmayan dünyada 1 tane cihaz yok varsa getirin bakın 10 dakkada nasıl ateş gibi yapıyorum..

neyse bana müsade bu arada sen bence wp 10 yükle değişimi azda olsa hissetmene yardımcı olur.

Kardeş üşenmedin tazdın eyvallah ben vodafonum arkadaşımda gmd 2 var bende l625 okulda denedik ikiside aynı çekiyor ama sıkıntı şurda gmd2 internete giriyor bizim wp girniyor bu demek oluyor ki vodafonda sorun yok
Aynı hattı babamın telefonundada kullandım aynen okulda internet hiç kesilmeden kullandım bu demekki sim karttada sorun yok

Aynı sim kartı amcamın l525de denedim ondada kesiliyor gelde bunu açıkla

Hadi bunca şey tevafuk olsun hadi ben cenabet olayım ben yalan soyluyorum.. Kilitleyin konuyu birader ben yalan söylüyorum
İos, Anroid,Tizen, Symbian, Firefox vs. envai çeşit işletim sistemi var.En ucuzundan en pahalısına (windows phone göre) çeşit var. Böyle isyanları anlamıyorum. Hadis mi var ayet mi ya da Türkiye'de kanun mu var Windows Phone alın diye ? Başka seçeneklerde var.Neden onları tercih etmedin ? Severek evlenip boşanan insanlar var bu dünyada.Telefonu satmak, atmak mı zor geliyor. Şu forum da yenilikleri takip edelim sorunların çözümlerini bulalım ortak heyecanlarımızı paylaşalım. Bu kaçıncı konu isyan isyan isyan yapmayın arkadaşım
Birader isteyerek aldım ben bunu ce şimdi isya. Etme hakkım yok mu ? Bol boş konuşmayın teknolojiyi takip etmiyormuşum :)

Secret Light

Secret Light

Üye
Arkadaşım PfD kullanıyor musun şuan benimde başıma gelmişti şu şebeke olayı PfD yuklemiştim telefona ve o zamanlarda turkcellden vodofone geçtim ve arada sinyal kesiliyordu ve acaip sinir oluyordum. Hatta hattıma tanımlı 3gb netimde vardı hepsi uçtu gitti bide klavye araları çok sıkışık demişsin nasıl yazamıyorsun söz meclisten dışarı benim palet elli arkadaşım bile takır takır yazıyor.
Arkadaşım PfD kullanıyor musun şuan benimde başıma gelmişti şu şebeke olayı PfD yuklemiştim telefona ve o zamanlarda turkcellden vodofone geçtim ve arada sinyal kesiliyordu ve acaip sinir oluyordum. Hatta hattıma tanımlı 3gb netimde vardı hepsi uçtu gitti bide klavye araları çok sıkışık demişsin nasıl yazamıyorsun söz meclisten dışarı benim palet elli arkadaşım bile takır takır yazıyor.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
saynesim

saynesim

Üye
bizdede 7 tane lumia var hiç kimse şikayetçi değil dediğim gibi bende hem android hemde ios var ama hiç biri lumialar kadar tat vermiyor başka sisteme geçen 2 gün sonra pişman bide bizim forum sanki günah çıkarma yeri oldu kardeşim bıktıysanız Windows Phone den güle güle demekten başka çaremiz yok

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve Aybin.Kilic
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Konu başlığı ile içeriği ilgisiz olduğundan başlık düzeltilmiştir.

Ali Kemal'in belirttiği gibi olayın sistemle bir ilgisi yok, tamamen şebeke sorunu.

Ayrıca yeterince tartışılmış, umarım sorunun çözülür. :tebessüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt