Şebeke çekim sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Şebeke çekim sorunu
1-baz istasyonuna 600 m uzaktayım ve görebiliyorum tel full çekmesine rağmen ne 2g be 3g internete girebiliyorum dakikada bir kesiliyor trend Plusta olmuyor bu

2- 1 mb aerize explorer uygulamasını tam 62 dakikadır indiremedim lanet olsun bole sisteme

3-telefonu 10 dakika 3gde tutamıyorum zırt bırt 2gye atıyor deli oldum resmen

4-müziklerden myzik silemiyorum!!!

5-klavye çok küçük tuşlar 10 kelimeden 8unu yanlış yazıyorum !!!

6-magazadan indirdiğim uygulamalar bugta kalıyor indirdi gösteriyor ama uygulama yok !!!!

7-Telefon bazen hiç açılmıyor günde en az bir defa raslıyorum

Bu nedir arkadaş kanser edecek beni wp10 ile duzelmezse ben iıs veya androidw goçer haberiniz ola arkadaşlar iyi akşamlar..

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Eyvallah kardeşim güle güle sana, Allah yolunu sistemini açık etsin ne diyelim

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Bazen kendi kendime düşünüyorum sıkıntı bendemi acaba, şimdiye kadar kullandığım lumia telefonlarımda hiç bir sorun yaşamadım ama bakıyorum da herkes sorun yaşıyor sorun bende galiba iyi akşamlar

• Beğen
Tepkiler: Rainesto, merlin19 ve zaakaan
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Senin cihaz çakma falan olmasın,yok eğer orjinal ise cihazda sıkıntı var demektir,kendin sıfırlayıp bir deneme yap düzelmez ise servise gönder bence.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Senin cihaz çakma falan olmasın,yok eğer orjinal ise cihazda sıkıntı var demektir,kendin sıfırlayıp bir deneme yap düzelmez ise servise gönder bence.

Yav birader yapmadığım sıfırlamamı kaldı kanser oldum ayar oldum
Garantiye imkanı yok vermem lumia 820 vardı sağlam telefonu bozup geri yolladılar zorla telefonun yenisini aldım uğraşamam garanti ile öğrenci adamım ben telefon lazım

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Benim tek derdim şarj, gerisini halledebiliyorum çok şükür. Dert olarak görmüyorum sayılanları çünkü ben de sadece müziklerden silememe var oda sistemsel yani buğ yada hata değil. Kişisel görüşlere saygım sonsuz lakin durum bu...

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Benim tek derdim şarj, gerisini halledebiliyorum çok şükür. Dert olarak görmüyorum sayılanları çünkü ben de sadece müziklerden silememe var oda sistemsel yani buğ yada hata değil. Kişisel görüşlere saygım sonsuz lakin durum bu...

Ya şu internet kesilmesi duzelse 1 saatte bitsin şarjı kafi. Yav kızla konuşcam internet kesiliyor zaten yetişemiyorum bide internet kesiliyor bu ne arkadaş

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Yav birader yapmadığım sıfırlamamı kaldı kanser oldum ayar oldum
Garantiye imkanı yok vermem lumia 820 vardı sağlam telefonu bozup geri yolladılar zorla telefonun yenisini aldım uğraşamam garanti ile öğrenci adamım ben telefon lazım
Öncelikle benim yaşım 45 onu belirteyim,ikincisi senin cihazda sorun var ise ve servise göndermiyorsan sistemin suçu ne,yazılımsal sorun olsa idi sıfırlama ile düzelirdi, demekki donanımsal bir sorun var.

• Beğen
Tepkiler: wpfurkan ve Mesut Aktaş
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bu kadar sıkıntı adamı öldürür, bak sana birşey diyeyim elindekini hurda niyetine sat ki bu dertten kurtul (!) :gul:

• Beğen
Tepkiler: OnurYurdakul ve Esendağlı
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
1-baz istasyonuna 600 m uzaktayım ve görebiliyorum tel fu ll çekmesine rağmen ne 2g be 3g internete girebiliyorum dakikada bir kesiliyor trend Plusta olmuyor bu

2- 1 mb aerize explorer uygulamasını tam 62 dakikadır indiremedim lanet olsun bole sisteme

3-telefonu 10 dakika 3gde tutamıyorum zırt bırt 2gye atıyor deli oldum resmen

4-müziklerden myzik silemiyorum!!!

5-klavye çok küçük tuşlar 10 kelimeden 8unu yanlış yazıyorum !!!

6-magazadan indirdiğim uygulamalar bugta kalıyor indirdi gösteriyor ama uygulama yok !!!!

7-Telefon bazen hiç açılmıyor günde en az bir defa raslıyorum

Bu nedir arkadaş kanser edecek beni wp10 ile duzelmezse ben iıs veya androidw goçer haberiniz ola arkadaşlar iyi akşamlar..

1 - Ben vericiye bayağı uzağım. 3g de 2 dişle / 2 g ilede 4 dişle bağlanıyorum ve ne enteresandır bağlantım hiç sapıtmıyor!

2- Vodafone cepnet ile (64kbps) çatır çatır indiriyorum. (Bazı uygulamalar hafıza kartına kurulamıyor olabilir. Silip yeniden yüklemeniz gerekli).

3- 2g/3g geçişi otomatik olarak yapıyor. Sinyal azsa hemen diğerine geçmesi batarya için iyidir.

4- Müzik uygulamasını açın. Şarkılar kısmına girin. Listeden bir şarkıya basılı tutup sil seçeneği ile uçurabilirsin.

5- Windows Phone ile yanlış yazmayı başaran insanı tebrik etmekten başka bir şey gelmez elimden!!

6- Bende hiç bir şekilde sıkıntı yok. Diğer arkadaşlar da yazsın bakarız,

7- Enteresan. Şarj cihazını takmak yeterli geliyor açılması için. Şarj varken de güç tuşuna basmak yetiyor. Sizin tuşta sıkıntı var bence.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto, merlin19, zaakaan ve 1 kişi daha

bayon

Üye
benim de sormak istediğim birşey var bunun için boyle bi konu açamaya ne gerek var ya adam gibi şu sorunlarım var nasıl duzeltirim diye sor yada gelip burda bıdı bıdı yapmayın madem kullanmayı bilmiyosun hiç telefon kullanma nedir bu arkadaş ya en ufak bi sıkıntı da koca sistemi kotuluyosunuz sanki zorla tutuşturdular telefonu elinize

• Beğen
Tepkiler: saynesim, zaakaan, kamil5028347 ve 2 diğerleri
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
1 - Ben vericiye bayağı uzağım. 3g de 2 dişle / 2 g ilede 4 dişle bağlanıyorum ve ne enteresandır bağlantım hiç sapıtmıyor!

2- Vodafone cepnet ile (64kbps) çatır çatır indiriyorum. (Bazı uygulamalar hafıza kartına kurulamıyor olabilir. Silip yeniden yüklemeniz gerekli).

3- 2g/3g geçişi otomatik olarak yapıyor. Sinyal azsa hemen diğerine geçmesi batarya için iyidir.

4- Müzik uygulamasını açın. Şarkılar kısmına girin. Listeden bir şarkıya basılı tutup sil seçeneği ile uçurabilirsin.

5- Windows Phone ile yanlış yazmayı başaran insanı tebrik etmekten başka bir şey gelmez elimden!!

6- Bende hiç bir şekilde sıkıntı yok. Diğer arkadaşlar da yazsın bakarız,

7- Enteresan. Şarj cihazını takmak yeterli geliyor açılması için. Şarj varken de güç tuşuna basmak yetiyor. Sizin tuşta sıkıntı var bence.

1-sapmasını demiyorum internet var gözüküyor ama yok giremiyorum ama çekiyor

2-hızdan bash etmiyorum ve ben uygulama güncellemiyorum aerize explorer uygulamasını yuklemiyor beklemede diye 62 dkda bekledi

3-baz istasyonuna 600 m var ve sinyal azlığından bash etme bana

4-Eğer dalga geçeceksen başka biri ile geç onu bizde yapabiliyoruz mal değiliz

5-hızlı yaz bakalım yazabiliyomusun nokia 808de niye bu srunu yaşamıyodum ben?

7-gundelik kullanımda telefonun kilit ekranına açılması için 8 defa guç duğmesine tahminen 10sn. Aralıkla bastığımı hatırlıyorum.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
benim de sormak istediğim birşey var bunun için boyle bi konu açamaya ne gerek var ya adam gibi şu sorunlarım var nasıl duzeltirim diye sor yada gelip burda bıdı bıdı yapmayın madem kullanmayı bilmiyosun hiç telefon kullanma nedir bu arkadaş ya en ufak bi sıkıntı da koca sistemi kotuluyosunuz sanki zorla tutuşturdular telefonu elinize

Kardeş bu telefonu kendi isteğimle aldım ben sorunlarımı yazdım surci lisan eylediysek affola ayrıca benimle düzgün konuş kedi resmi koyduk diye çocuk değiliz.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Gece gece allah benim sabrımı sınıyor herhalde diye düşündüm şu konuyu okuyunca. Arkadaşım bir başlığa bak bit de anlattığın sorunlara bak istersen. Senin şebeke sorunun var. Ya sim kartından, ya cihazda mekanik bşr arızadan ya da tamamen bulunduğun yerdeki şebeke sinyalinden ama emin ol Windows Phone platformunun bunlarla alakası yok.

Öyle olsa hepimiz bu cihazları zabıta telsizi niyetine cebimizde taşıyor olurduk ama durum hiç öyle değil.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, saynesim, cesurpolis61 ve 4 diğerleri
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Ayrıca konu ismi sinirle yazıldığı içindir

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Gece gece allah benim sabrımı sınıyor herhalde diye düşündüm şu konuyu okuyunca. Arkadaşım bir başlığa bak bit de anlattığın sorunlara bak istersen. Senin şebeke sorunun var. Ya sim kartından, ya cihazda mekanik bşr arızadan ya da tamamen bulunduğun yerdeki şebeke sinyalinden ama emin ol Windows Phone platformunun bunlarla alakası yok.

Öyle olsa hepimiz bu cihazları zabıta telsizi niyetine cebimizde taşıyor olurduk ama durum hiç öyle değil.

Sim kartta sorun olmadığıma adım kadar eminim farklı cihazlarda denedim 808 sorun çıkarmıyodu ama lumia 525dw aynısını yaptı şimdi de kardeş,bana,sim sorunlu?

nix

nix

Üye
valla bende 2 yıldır kullanıyorum yazılan problemlerin hiçbirini yaşamadım gayet de memnunum işim gereği interneti whatsapp ı çok sık kullanıyorum telefon neredeyse sabahtan akşama kadar internetten çıkmıyor diyebilirim ve mobil veride kullanıyorum yani wireless falan da yok ama sabah şarjdan aldığımda akşamı rahat çıkartıyor eve geldiğimde % 20-30 şarj oluyor ve bu 2 yıllık telefon , yani telefonun gerçekten de bu kadar sıkıntı yaratıyorsa kesinlikle bir sorun vardır, bence sistemi eleştirmektense telefonunla ilgilen arkadaşım

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, Esendağlı ve OnurYurdakul
kamil5028347

kamil5028347

Üye
Her yaşanan sorunda Microsoft günah keçisi olacaksa iyi valla

• Beğen
Tepkiler: saynesim
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Sim kartta sorun olmadığıma adım kadar eminim farklı cihazlarda denedim 808 sorun çıkarmıyodu ama lumia 525dw aynısını yaptı şimdi de kardeş,bana,sim sorunlu?
Öncelikle şu kardeş yaklaşımını sevmediğimi belirteyim.

Ben de baz istasyonunun 100 metre ilerisindeyim ama cebimdeki üç telefon da şebeke yok diyor. Hadi bunların ikisi Lumia Windows Phone sorunlu dandik telefonlar. E bu Xperia Z1'e ne oluyor da aynı sorunu veriyor.

Aslında sorun şu iki yol var. Ya operatörü arayacaksın sorundan bahsedip çözüm isteyeceksin. Ya da operatörden kaynaklı bir sorun yoksa telefonu servise göndereceksin.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt