Screen capture s60v5 v3.07 - Telefon Ekranının Videosunu Çek

Afşın

Afşın

Üye
:tşk:

Afşın

Afşın

Üye

aga_0074

aga_0074

Üye
birde program nasıl çalışır onu yazsaydın.çünkü programı kurdum ve wifi yi seçtim ayarlarını yaptım..eeee sonra bu nasıl ekranın videosunu çekecek..

mucahitherken

mucahitherken

Üye
Yapılmıyor kardeşim.Olmuyor:vurFotolar gitmiş.İnsan paylaştığı şeyi bi takip eder ya:off:

rehabe

Üye
nasıl kullanılıyo beceremedim yardım

Goodboy71

Üye
Güzel program emeğine sağlık ellerin dert görmesin
(h)

fbsejder

Üye
Saol

redo99

redo99

Üye
aktivasyon kodunu verermisiniz ?

canyesil1

Üye
Bilgisayara bağlanmadan video çekme yokmu ?

TheLordofDarkness

TheLordofDarkness

Üye

askci74

askci74

Üye
güzel ama bitti bu :(

AhmetTekin2405

AhmetTekin2405

Üye
peki başka bir program yokmu

vasapmen

Üye
abi bu şöyle bir hata VERİYOR:cannot find import:DLLmay be missing corrupt or wrong version file

v30xy

v30xy

Üye
Abi Allah Senden Razi Olsun. I yerine i yazmamin nedeni telefon dilini ingilizce yaptim daha iyi kavramak icin

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt