Schumacher bırakmayı düşünmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quattro

Quattro

Üye
    Konu Sahibi
Schumacher bırakmayı düşünmüyor
Schumacher, Alman Bild gazetesine yaptığı açıklamada Formula 1'den emekli olmayı aklına hiç getirmediğini belirtti.

36 yaşındaki Ferrari sürücüsü, "gençlerle başa çıkmadığım zaman emekli olacağımı söylemiştim. Şu an böyle bir durum söz konusu değil" dedi.

Schumacher, "dürüst konuşmak gerekirse, Formula 1 şu an beni herkesin düşündüğünden çok daha fazla eğlendiriyor" diyerek yarışmaya devam edeceğini dile getirdi.

Aktif F1 pilotları içinde en yaşlısı olan Schumacher aynı zamanda Formula 1 tarihinin en başarılı ismi.

Kariyerinin en kötü sezonunu geçiren Schumacher, son koşulan Avrupa Grand Prix'sini beşinci bitirdi ve klasman lideri Fernando Alonso'nun 43 puan gerisinde yer alıyor.

Geçtiğimiz yıl 18 yarıştan 13'ünü kazanan, bu sezon ise en iyi derecesini San Marino'da ikinci olarak elde eden Alman sürücü, F1 kariyerinin en zor dönemini geçirdiği görüşlerine katılmıyor.

Sözleşmesi önümüzdeki sezonun sonunda dolacak olan Schumacher, "Ferrari'ye katıldığım ilk yıllarda durumumuz çok daha zordu. O zaman takımda yıllardır süren bir başarısızlık vardı ve baskı çok daha fazlaydı" dedi.

Deneyimli sürücü, şampiyonluk yarışını bırakmadığını da sözlerine ekledi.

slayer

Üye
tabi tabi... bunadı o herif eskiden severdimde artık alonso raikonen çekişmesi yüzünden alonsoyu seviyorum
şchumi artık işin bitti kabul etsende etmesende...

seriFBurak

seriFBurak

Üye
o eleman tekrar sampion olmadan bırakmaz kendini bitiricek!

RockFord Fosgate

Üye
alonso warken shumı xxx yesın renault warken ferrarı xxx yesın en buyuk renault formula 1 ın gercek efsanesı!!!unutmayın shumıde renault la unlu oldu

ibrahimcay1

Üye
bencede.......

Quattro

Quattro

Üye
    Konu Sahibi
Yok arkadaşlar iki dakkada schumi'yi silip atmayın. Adam tamam zor günler geçiriyor ama f1 in en başarılı sürücüsü olduğunuda unutmayın. ;;)

RockFord Fosgate

Üye
tamam ama su degıl ancak gecen senede button sıkıstırdı ama alonso super bu sene!!

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ama o zaman reno williams la anlasmalıydı onlın yaptıgı super kasaları kullanıodu!O zaman lar da williams aerodinamikin uc noktasını yakalıyodu!

RockFord Fosgate

Üye
bende onu dıyorum renault wıllıamsla olunca rakıp tanımıyo ama bmw da cok para bastı ortak oldu kader ıste!!!bz renaultcu ve hondacıyız bmw bızı bozar!!

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ben ford demiom ama!!eski mustang ciyim sahsen!!!yenileri ni hec beyenmiorm !!!
Ama bmw m3 de hic bir erkekin begenmiyecegini hic sanmam!

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bırakmasın yaw... :(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bırakırsa F1 klası düşer yaw.. :(

seriFBurak

seriFBurak

Üye
benm caımda hakkinen den sonra o da brakırsa bayagı benm için f1 duser!

ibrahimcay1

Üye
hepimiz için duser millet onlar için izlio yani cogu insan...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Schumi bir idol artık.Bırakmasın hem kendi için hem de F1 prestiji için baya kötü olur.. :)

kenan14

Üye
asıl reno xxx schumi sayesinde benetton dayken isimlerini duyurdular schumi den sonra bu bi 8 9 sene oluyor ancak yeni yeni adını duyurmaya basladı schumiden sonra bir efsane daha gelmez artık ...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Zaten bırakırsa f1'in tadı kaçar... :(

ibrahimcay1

Üye
bencede abi dedigim gibi...

metintekin

Üye
:nono:
Originally posted by Quattro@Jun 3 2005, 01:19 PM
Yok arkadaşlar iki dakkada schumi'yi silip atmayın. Adam tamam zor günler geçiriyor ama f1 in en başarılı sürücüsü olduğunuda unutmayın. ;;)
[post=71940]Quoted post[/post]​

Bencede adam kaç sene şampiyon oldu kaç rekoru var. DİMİİ YAAA ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bende katılıyorum.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt