sbp mobile shell 3.5

Sponsorlu Bağlantılar

kmlerg

kmlerg

Üye
    Konu Sahibi
sbp mobile shell 3.5
Arkadaşlar mobile shell programının en yeni versiyonu mobil shell 3.5 karşınızda ilacı eczanesi içinde güle güle kullanın. yeni versiyonunda bana göre göze hoş gelen görsel değişikliklerin yanı sıra sayfa saysını 5 e kadar artırabilme gibi buna benzeyen daha birçok güzel kolaylıklar da eklenmiş.

• Beğen
Tepkiler: dodgeboy, eroltuna0810, sphynx33 ve 141 diğerleri

yaves

Üye
allah razı olsun

kmlerg

kmlerg

Üye
    Konu Sahibi
Konuya 80 kişi bakmış 32 kişi indirmiş ama sadece 2 kişiden teşekkür alabilmişim. Diyecek söz yok. Teşekkür edende sağolsun etmeyende. Paylaşmak Güzel şey.

nigga_pc

Üye
klavyen dert görmesin saygılarımı sunuyor devamının gelmesini diliyorum ALLAHRAZI OLSUN

PµŋĭsЋ£я

Üye
Emeğine sağlık kardeşim devamını bekliyoruz..

freekursat

Üye
Bu programı kullanıyorum suan cok pratik ve estetil bir program yapılmış.
Tlf rehberine uulaşmada biraz sıkıntı oldu.

Birde kullanan varmı bilmiyorum ama Msj menusune girince (bence zarf , postakart seklinde tasarım olayı cok guzel olmuş) msj ı içine girmeden on ekranda okuyorum Reply yapınca direk aynı kişiyi eklemiyor Boş msj ekranı cıkıyor. (HTC diamond2 kullanıorum buarada) Yine kime kısmında gidip gondercegim kişiyi buluyorum. Mailde olmuyor ama reply diyince direk gelen mail adresi kime kısmında cıkıyor hemen yanıtlıyorsun. SMS dde boyle bir sorun bilmiyorum banamı ozel :)

kont_34

Üye
Sağol

adattosergio

Üye
Teşekkürler...

Cemdede

Üye
ellerine sağlık akrdeşim tşkler

kahramanr

Üye
Ellerine sağlık Teşekkürler...

sierramist

sierramist

Üye
eski versiyonu vardı makinemde.çok tşk ederim.

cengaver83

Üye
Eyvallah dostum. Süpersin

KURDMAMOS

Üye
ŞU AN İNDİRİYORUM. KURACAGIM. ÖNCEKİNİ KULLANIYORDUM. BUNU KURUNCA ÇALIŞMAZSA BİLE YİNE DE ÇOK SAĞOL. EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞ
:oke:

karakule891

Üye
çok sağol kardeş ellerin dert görmesin

andrasa

Üye
ellerine sağlık

vlk.vlk

Üye
şükranlarımı sunarım...

veyselmurat

Üye
Kardeş , ellerine sağlık .. bizi teknoloji ve gelişimlerden mahrum etme emi..

erdincd17

Üye
Teşkkürler, ellerin esağlık

fedakar_ca

Üye
sagol kardes

ahumit

Üye
paylaşımın için teşekkürler ancak bi sorunum var dosyayı indirip bilgisayardan cab dosyasını telefona aktaramıyorum. winrarı açınca xml. uzantısı veriyor sence ne yapmalıyım??

Üst Alt