saydam ekranlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
saydam ekranlar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Süper.. :)

İbo Bey

Üye
O siteden 1-2 tane de ben eklim olmazsa ;)

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
ben eklicektim ama açılması uzun sürdüğü için eklemedim. istersen ekleyebilirsin arkadaşım!

muraoyak

Üye
of süpermiş çıktığında fiyatını düşünemiyorum

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Süper bunlar ya.. :)

wingman

wingman

Üye
hocam bunlar gercekmi yaa... :) Eskiden bilimkurgu filmlerinde gorurduk bunlar kimbilir nezaman cikar derdik. Demek bukadar hizli gelismeye basladi teknoloji

wingman

wingman

Üye
k750'ye yuklenirmi bunlar

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
en üstte link var benim mesajda
daha fazla bilgi için bölümü!!!

Caine

Caine

Üye
vaaaaaaaaaaaaaaaaay beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :supriz: bayıldımmmmmm, teknoloji ne boyujtlara varmış yaaaa. hey allahım bunlar kıyametin alametleri olsa gerek... bunu şimdi alamayacagımız kesinde acaba çalabilme imkanımız var mı yaw super :polis: :DD :DD

aTTra

Üye
Gerçek mi bunlar ? Çok güzel..

iceboy

iceboy

Üye
Baba bunlar ekran degil herhalde dimi? Yok yani kimisi teknoloji falan deyince ben dedim acaba ekranlar cam gibi saydammi acaba? Yoksa sadece arkplanin fotgrafi cekilip desktop'a bacground olarakmi kondu?

Ben boyle ekran olacagini sanmiyorum elbette ya! Bunlar sadece desktop icein resimler...

onanat26

onanat26

Üye
Süperr...

paratoner

Üye
çok güzel yaw

delimakina

Üye
güzel olmas bunlarla caunter oynamak

_KadirşinaS_

Üye
Arkadaşlar İbobey in eklediği se resmindeki gibi bi x-ray programı var mıdır. Çok güzel olur yaww

sanane

sanane

Üye
arkadaslar o resim bence x-ray le alakasi yok.normal bi resmi telefonda acip telefonu da elinin ustune koymus...

_KadirşinaS_

Üye
Ok olabilir.

iceboy

iceboy

Üye
Originally posted by delimakina35@Jun 18 2005, 08:21 PM
güzel olmas bunlarla caunter oynamak
[post=89452]Quoted post[/post]​

Baba o sadece desktop backgroun. Adamlar bilgisayarin tam arkasina denk gelecek resmi cekip ayarladiktan sonra bacground olarak koyuyorlar ekrana. Boyle bir ekran yokdur yani. O kadar ilerlemediler bea...

_KadirşinaS_

Üye
Tabi yaaaww :ah:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt