SATILIK Telefonlarım 3) HTC Wildfire S (izmir)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
manush

manush

Üye
    Konu Sahibi
SATILIK Telefonlarım 3) HTC Wildfire S (izmir)
HTC Wildfire S Kutusunda, poşetinde, hiç kullanılmamış,
+ekstraları ile birlikte (izmir)

Ürün aynen fotoğraflarda görüldüğü üzere kutusunda, poşetlerinde ve hatta koruma jelatini hala üzerinde, hiç kullanılmamış, sıfır üründür

(Fatura tarihi: 16.Ağustos.2011,
jelatinleri bile açılmamış, HİÇ KULLANILMADI.
Bayramdan önce hediye olarak kardeşim için almıştım ama iPhone'undan vazgeçemedi kendisi, o nedenle satmayı düşünüyorum.
Vodafone'dan alındı, hiç bir sıkıntısı yok, 24 ay garantisi mevcut.

Kutu içeriği eksiksiz; şarj aleti, usb kablosu ve kulaklığı aynen poşetlerinde duruyor.
Ekstra olarak
, bu telefonda kullanabilmek için aldığım 1 adet şeffaf ekran koruyucusu da mevcut, aldıktan sonra ekranın çizilmesini dert etmeye gerek yok.
Hatta ilave olarak 1 adet sert 1 adet de yumuşak silikon arka kapak koruyucu da dahil.

Sadece bu fotoğrafları çekmek için kutudan çıkarıldı. Sonuçta netten bulunan, lansman/reklam resimleri değil, elimdeki cihazın birebir kendi fotoğraflarıdır ...

Ürün özellikleri hakkında birçok sitede detaylı incelemesini de bulabilirsiniz burada uzun uzadıya yazmaya gerek yok.
-İzmir'de olduğumdan İzmir içinde elden teslim edebilirim, İzmir yakınları için dahi elden teslim mümkün. Kargo ve havale konusunda sıkıntı yaşadığı için bir arkadaşa Salihli'ye giderek elden teslim ettim. Hem böylelikle; görüp, inceleyerek alma şansınız olur.
Türkiye'nin her yerine kargo mümkün, kargo ve diğer masraflar alıcıya ait olur...
Cihaz aynen fotoğraflarında göründüğü gibidir; ne eksik, ne fazla.

Fiyat konusunda kendi belirlediğim cihazları alabilmek için üzerine biraz daha koyarak ulaşabileceğim bir oran belirlemeye çalıştım, ama yine de ilgilenenler kendi fiyat tekliflerini yapabilirler, malum pazarlık sünnettendir. Serde Kayserililik olunca vazgeçilmez zaten ama sakın ölücü teklifler olarak anlaşılmasın :)

(Lütfen takas teklif etmeyiniz, zaten başka telefonum da var. Galaxy Tab veya iPad alabilmek için nakit toparlamaya çalışıyorum)
Fiyat: 549.-TL

Detaylar için -e de bakabilirsiniz.

Cihazın detay özelliklerini yazmadım, malum her siteden bulunabiliyor artık özellikler, sayfalar boyu uzatmanın anlamı yok.
Ben sadece bendeki cihazın durumunu ve varsa ekstralarını yazdım.
Ekte ürünün kendi çektiğim fotoğrafları bulunuyor, netten bulunan lansman resimleri değil sonuçta. detay çekmeye çalıştım gerçi ama yine de aklınıza takılan, sormak istedikleriniz olursa Mesaj yoluyla sorabilirsiniz.

manush

manush

Üye
    Konu Sahibi
aracılığı ile SATILMIŞTIR.
ilginiz için teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...