Satılık/Takas Tertemiz Nokia 5800 Xpressmusic

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkgamer

Üye
    Konu Sahibi
Satılık/Takas Tertemiz Nokia 5800 Xpressmusic
-3G-Wirelles-Blueetooth-3,2 Mp-Uzun Yolda Film İzlemek Süper:)-8Gb ve birrççok özellik daha
-05/02/2010 tarihinden faturalı KVK,GENPA garantilidir..Telefon en son sürümdür..
-Faturasi ve garanti belgeleri hepsi TAMDIR..
-Kulaklığı 1-2 kez kullanılmış olup tertemiz TÜM kutu apartlariyla birlikte verilecektir..
-2 aylık cihazdir satmamin sebebi dokunmatik telefona alişamadiğim ve açıkcasi cihazi beğenmedim
içindir..
-Telefonda 2 aylık oldugu için ekran jelatini durmaktadir..Zaten ekran koruyucu taktırmıştım..
-Merak ettiğiniz soruları msn üzerinden yada burdan görüşebiliriz..
-Nevşehirde oturuyorum..Buralardan olursa yüz yüze takas yapıp anlaşabiliriz..2 haftada birde adanaya gidiyorum ordan da yüz yüze beğenip takas imkanı olabilir..

Takas e66,n79,n95,n85 olabilir..üste para alma verme konusunda anlaşiriz alıcı kişiyle..Para olarak da anlaşiriz..şu an foto makinem bürodo kaldı....alıcılar için [email protected]

Fotolar:

İşte böyle..3. Resme bakarsiniz ekran jelatini duruyor daha sağ üst köşesi biraz kavlamiş :) jelatini hiç çıkarmadim zaten..2 tane koruma var..hiç parmak değmedi jelatinsiz ekrana ki çıkarmadim zaten..tertemiz telefon..sorulariniz varsa alabilirim gene

erwan

Üye
nokia n81 anlaşısak

turkgamer

Üye
    Konu Sahibi
n81 8 gb mi?Kaç aylık cihaz bide tahmin ettiğim kadariyla nokia o cihazi artık çıkartmıyor?Temiz mi birde

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
kardes bende bir tane 5800 var kullanıyorum lakin bir tane daha almayı düşünüyorum

elimde nokia 6300 var cok temiz ve onunla takasa girermisin girsen üstüne ne istersin ?

yada nakit para ile ne kadara istiyorsun ?

ayrıca bende aksaraydayım

kadirtan

Üye
kardes fıyat olarak ne dıosun bende bı tane samsung s 5233 var ıstersen takas yada nakıt olarak ne kadar ıstersın

turkgamer

Üye
    Konu Sahibi
kardes bende bir tane 5800 var kullanıyorum lakin bir tane daha almayı düşünüyorum

elimde nokia 6300 var cok temiz ve onunla takasa girermisin girsen üstüne ne istersin ?

yada nakit para ile ne kadara istiyorsun ?

ayrıca bende aksaraydayım

Yok dostum ya takasa girmem 6300 ile malesef:( fiyatta tam olarak bilmiorm açıkcasi ama kafamda bi rakam war msn ile daha rahat görüşürüz istersen.. :hmmm

--------------- Ekleme ---------------

kardes fıyat olarak ne dıosun bende bı tane samsung s 5233 var ıstersen takas yada nakıt olarak ne kadar ıstersın

yok ya ben dokunmatik telefondan kaçiorm ya :evet: bilmiorm önceki mesajda dediğim gibi aklımda tam fiyat yok belirlediğim bi fiyat var msnde de görüşelim uyarsa anlaşiriz pazarlık filan

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
olur bana pm den msn adresini yaz :)

kadirtan

Üye
pm atamadım kardes sen fıyatı solede bı bızde ona gore kndımızı ayalıyalım

pxinrorh

Üye
6500 slide öneririm ...

turkgamer

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat 380-390 düşünüyorum..2 aylık tertemiz kvk garantili ekran jelatini çıkmamış telefon..pazarliğa açıktır genede..takas filan

6500 slide öneririm ...

Takas olarak mı üste peki?temiz mi birde nasil cihaz yani

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
hayırlı satıslar güzel insan :)

turkgamer

Üye
    Konu Sahibi
Eywallah hocam saolasin teşekkürler ;) :)

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
bana vermeyi düşünmüyormusun hala :) bak yine bekliyorsun kabul etseydin bugun paran elinde idi :oke:

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
N81 8Gb + 50 ? :D

turkgamer

Üye
    Konu Sahibi

N81 8 gb önceki kullandiğim cihaz kimse beğenmiyor 2 mp diye ama mükemmeldi.sonra ekranını kırdım..yaptirdim filan düzen tutmadi..bilmiyorum..kaç aylık sorunu filan varmı bide? temiz mi

bana vermeyi düşünmüyormusun hala :) bak yine bekliyorsun kabul etseydin bugun paran elinde idi :oke:

Olmazsa yarin birgün bidaha görüşelim hocam ;)sizlede

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
peki güzel insan inş nasibde varsa olur nasibten öteye gidilmezmiş :)

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
6 aylık. Msnni ekledim.

erwan

Üye
cihaz cok temiz kullandım ilk sahibiyim nokia n81 2gbama yok yok bilirsin zaten takasda nasıl olursa anlaşırız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...