Satılık / Takas Satılık Replika İPHONE 5 Siyah Renk 225TL [soru cevap şeklinde açıklamalı]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkanoy

Üye
    Konu Sahibi
Satılık Replika İPHONE 5 Siyah Renk 225TL [soru cevap şeklinde açıklamalı]
>>satılık replika iphone 5 siyah renk , cihaz kayıtlı kullanıma engel teşkil edecek sorunu yoktur , hattınızı takıp rahat rahat kullanbilirsiniz . kafama yatan android telefonlar ile takasta olabilir

--telefonun kutusu iphone ile çekilmiştir.--

S: Cihazın Yanında Neler Göndereceksiniz ?
C: Cihazı Kendi kutusunda , usb şarj aleti , usb adaptörü ile gönderilecek ,malesef kulaklığı yoktur.

S: Cihaz Oyun Açıyor mu ?
C: Evet Çok Rahat Oyun oynayabilirsiniz, Oynadığım oyunlar: Temple Run2-Real Drift-Nfs MW-Flappy Bird-Subway Surfers-Pro Evolotion Soccer 2012- gibi oyunları çok rahat oynadım

S: Cihazda 3g Varmı
C: Evet var , Hem görüntülü görüşme hemde bağlantı hızı olarak destekler

S: Cihazda Kaç Mb Ram var
C: cihazda toplam 940MB Ram Vardır

S: İşlemci Kaç Mhz
C: İşlemci 1Ghz

S: Şarjı Ne Kadar gider
C: Tamamen kullanıcı İle alakalı, 3g/veri bağlantısı açık internette sörf+ whatsapp+ facebook 1 günü çok rahat çıkarır

S: Orjinali İle ayırt ediliebilir mi
C: Dış görünüş olarak ayırt edilemez lakin menüde app store girince android market açılmaktadır

S: Piyasadaki Aksesuarlar Uyum Sağlarmı ?
C: Evet Cihaz 1-1 ölcülerde olduğu için Ekran Koruyucu, Şarj Aleti, Usb Kablosu, Silikon Kılıf Ayırt etmez hepsi uyum sağlar

S: Ödemeyi Nasıl Yapabilirim ?
C: Ödemeyi Atm den hesabıma yatırarak alabilirsiniz yurtiçi kargo ile gönderim yaparım kargo masrafını ben karşılarım, veyahut ptt kargo ile ödemeli olarak gönderim de yapabilirim, kargo masrafı ve diğer masraflar alıcıya ait olur,

S: Kargo Ortalama Kaç Günde Gelir ?
C: Ptt kargo (ödemeli olarak) bulunduğunuz ile 3-4 İş günü--- Atm den hesabıma yatırdığınızda ise Yurtiçi Kargo ile bulunduğunuz ile genel olarak 1-2 iş günü içerisinde gelir

Cihazın Durumu : Cihaz resimlerde Görüldüğü gibidir, arka tarafında apple logosunun olduğu taraflarda çizik, boya atması, yazılarda silinme gibi birşey söz konusu değildir, Ön kısmına gelecek olursak cihaz alındığı andan itibaren ekran koruyucu kaplı olarak kullanıldı daha kendim orjinal ekranına dokunabilmiş değilimdir, kullanımdan kaynaklanan köşe kısımlarda izler vardır izler hiçbir şekilde kullanıma engel teşkil etmemektedir, ben şu an silikon kılıf ile kullanıyorum, cihazı alan kişiye hediye edeceğim... cihazı alan kişi yeni bir usb kablosu alırsa iyi olur lakin kendi kablosu kopunca lehimledim şu an şarj ediyor ama veri bağlantısı yapan kabloları lehimlemediğim için veri aktarımı yapamıyor

her türlü soruyu cep telefonumu ararsanız detaylı olarak cevaplayabilirim , telefon numaram için mesaj atmanız yeterliciddi alıcar için bi guzellik yaparım ;)

Son düzenleme:

jailbroken

jailbroken

Üye
S3 mini ile takas edermisiniz ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kurallar gereği ilana resim ekleyiniz.Resimler silinmiş

redFox35

redFox35

Üye
replika s4 ıle takas edermısınız ?

kore yapımı...

redFox35

redFox35

Üye
tabıkı bıraz musade edersen atabılırım

buyur bıladerımoyun performansını soruyorsan arzu edersen asphalt 8 aırborne yukleyebılırım oynarken resımlerını hatta vıdeosunu bıle yollarım oyun namına cıhazda hıcbır sıkıntı yok

furkanoy

Üye
    Konu Sahibi
cihaz pazartesi gününe kadar redFox35 nickli arkadaşa rezervedir
cihaz pazartesi gününe kadar redFox35 nickli arkadaşa rezervedir

takas iptal oldu sanırsam rezerve kalkmıştır, takas teklifleri değerlendirilir , satış devam ediyor konu güncel

babafre23

Üye
s.a. farkiyla beraber nokia 6500 slide tkas olur mu.temizdir fark verilir.

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
ilan süresi geçmiş

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...