Satılık / Takas İphone 4s

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AntiLopp

AntiLopp

Üye
    Konu Sahibi
İphone 4s
İphone 4s 8Gb... (İCLOUD'LU)
Telefon çok temizdir her hangi kırık dökük ve donanımsal hiç bi sorunu yoktur, ilk günden beri koruyucu kılıf ve ekran koruyucu film ile kullanılmıştır..
Resimlerde görülen ekranda ki ufak tefek çizikler ekran koruyucu filmdedir..
Kutusu, kullanim klavuzu vs mevcuttur..
Telefon İCLOUD' ludur, bi kaç ay önce askerdeyken asker arkadaşımdan almıştım tezkeremi aldıktan bi kaç gün sonra telefonu restore etmek istedim ve ettimde İcloud şifresini taslaklara kaydetmiştim restore ettim malum şifrede silindi şifreyi de unuttum asker arkadaşada ulaşamadım ve telefonu aktif edemedim..
Neyse alıp uğraşırım İcloudunu açabilirim açtırabilirim veya yedek parça olarak kullanırım diyen varsa alabilir..

FİYAT 250 TL'DİR..

*Kutu ve Şarj Aleti ile teslim edilecektir..

#Balıkesir içi elden veya kargo ile teslim edilebilir..

# [email protected] bu gmail hesabımdanda ulaşabilirsiniz...

Mobilden girdiğim için resimleri hizliresim.com a koydum umarim net ve anlaşılırdır, k.bakmayın..

*Son fotoğrafta hoparlör kısmının az üstünde kırmızı bi nokta çıkmış, bilmeyen arkadaşlar vardır elbet o kırmızı nokta yakınlık sensörüdür her akıllı telefonda bulunur..

Son düzenleme:

pion25

Üye
İphone 4s 8Gb... (İCLOUD'LU)
Telefon çok temizdir her hangi kırık dökük ve donanımsal hiç bi sorunu yoktur, ilk günden beri koruyucu kılıf ve ekran koruyucu film ile kullanılmıştır..
Resimlerde görülen ekranda ki ufak tefek çizikler ekran koruyucu filmdedir..
Kutusu, kullanim klavuzu vs mevcuttur..
Telefon İCLOUD' ludur, bi kaç ay önce askerdeyken asker arkadaşımdan almıştım tezkeremi aldıktan bi kaç gün sonra telefonu restore etmek istedim ve ettimde İcloud şifresini taslaklara kaydetmiştim restore ettim malum şifrede silindi şifreyi de unuttum asker arkadaşada ulaşamadım ve telefonu aktif edemedim..
Neyse alıp uğraşırım İcloudunu açabilirim açtırabilirim veya yedek parça olarak kullanırım diyen varsa alabilir..

FİYAT 250 TL'DİR..

*Kutu ve Şarj Aleti ile teslim edilecektir..

#Balıkesir içi elden veya kargo ile teslim edilebilir..

# [email protected] bu gmail hesabımdanda ulaşabilirsiniz...

Mobilden girdiğim için resimleri hizliresim.com a koydum umarim net ve anlaşılırdır, k.bakmayın..

*Son fotoğrafta hoparlör kısmının az üstünde kırmızı bi nokta çıkmış, bilmeyen arkadaşlar vardır elbet o kırmızı nokta yakınlık sensörüdür her akıllı telefonda bulunur..
son ne olur

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
hocam bu şifrenin kırılma ihtimali varmı ? bende balıkesirliyim anlaşabilirsek alabilirim cihazı

AntiLopp

AntiLopp

Üye
    Konu Sahibi
hocam bu şifrenin kırılma ihtimali varmı ? bende balıkesirliyim anlaşabilirsek alabilirim cihazı
Cihazin ilk sahibinin ismini oturdugu ili biliyorum ama face twitter vs de o ilde oturan onlarca kisi var..
E sunuda belirtmk istiyorum telefonun kayitli oldugu İcloud hesabini biliyorum ama sadece sifresini bilmiyorum, ben sifre kirma islemlerinden fazla anlamam e ben yaparim yaptiririm kirdiririm dersen buyur al derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...