Satılık PS3 ler-Xbox 360-Psp-Ipod touch-Xbox oyun aks. (FOTOLU)

Sponsorlu Bağlantılar

dj123

dj123

Üye
    Konu Sahibi
Satılık PS3 ler-Xbox 360-Psp-Ipod touch-Xbox oyun aks. (FOTOLU)
Kutusunda fll tüm aksesuarları poşetinde 15-20 saat kullanılmışlığı ya var ya yoktur sıfırdan farksız garantili faturalı ps3 starter pack 60 gb pal...cihazın bir çok aparatı poşetinden dahi çıkmamıştır sıfır dememek için zor tutuyorum kendimi

60 gb pal kutusunda tr de sınırlı sayıda bulunan starter pack Playstation 3
Cevahir Alışveriş Merkezinden alınmıştır faturası garantisi aynen fotoda görüldüğü gibi teslim edilecektir.
İçinden çıkan tüm kitapçıklar eksiksizdir baskılı poşetlerinden dahi çıkarılmamıştır.
2 adet orjinal sixaxis joistik ( 1 tanesi ambalajından hiç çıkarılmamıştır )
Orjinal motorstorm blu ray oyun
Orjinal resistance fall of man blu ray oyun
Flatrıners orjinal blu ray 1080p
Hdmı kablo ( poşetinden henüz çıkmamıştır )
usb kablosu
ethernet kablosu
elektrik kablosu

Arkadaşlar cihazın 2 yıllık garantisi devam etmektedir 20.12.07 de alınmıştır herşey fotoda görüldüğü gibi temiz ve eksiksizdir dediğim gibi sıfırdan farksızdır faturası garanrisi poşeti dahi alındığı günkü gibi teslim edilecektir

FİYAT : 950 YTL ( Takas kesinlikle düşünmüyorum )

-------------------------------------------------------------------------

60 Gb pal ps3 kutusunda 2 aylık oda sıfırdan farksız temizliği konusunda tukardaki makineden hiçbir farkı yoktur o yüzden uzun uzun anlatmaya gerek yok ....dubai den alınmıştır ve garanti belgesi mevcuttur fakat tr de herhangi bir geçerliliği olacağını zannetmiyorum ...susalım folar konuşsun ve ayrıntılara geçelim

60 Gb pal Pal kutusunda Plsystation 3
2 adet orjinal sixaxis joistik
hiç açılmamış ambalajında sıfır Folkore orjinal blu ray oyun
orjinal Harry Potter blu ray oyun
orjinal blu ray Ghost Rider filmi fll hd 1080p
orjinal ps2 oyunu Sphro
orjinal av kablosu
ethernet kablosu
kitapçıklar vsvsv

FİYAT : 795 YTL (Takas kesinlikle düşünmüyorum )

-------------------------------------------------------------------------

Pal 60 Gb PS3 kutusunda tüm evrakları jelatinleri vsvs hepsi üstünde sıfırdan farksızır hemen geçelim özelliklrine...Biz konuşmayalım fotolar konuşsun

60 Gb Pal PS3 ( hem 60 lık hemde pal bu ikisini bir arada bulmak pahalı ve zor ister blu ray player olarak kullan ister oyun oyna ister kopya orjinal farketmez dvd leri çalıştır zevk sizin

2 adet orjinal sixaxis joistik
winnig eleven 2008 blu ray oyun
nfs pro sttret blu ray oyun

FİYAT : 790 ytl (Kesinlikle takas düşünmüyorum

Bu resim küçültülmüştür. Resmin orjinalini görmek için buraya tıklayın. [Orjinal boyut: 800x600]
Bu resim küçültülmüştür. Resmin orjinalini görmek için buraya tıklayın. [Orjinal boyut: 800x600]

--------------------------------------------------------------------------

Xbox 360 kutusunda 2006.6. üretim ntsc-j kırmızı ışık vsvs kesinlikle yoktur olmamıştır fakat cihaz banlıdır single takılacaksınız anlamına gelir Ama tüm aksesuarlarıyla sıfır gibidir makinenin dvd romunun üstünde jelatinler yapışkanlar aynen alındığı günkü gibi furmaktadır hdd nin de öyle ufak dahi bi çizik yoktur makinede fw yapılmıştır ve yanında en popüler hediyeleri mevcuttur

Xbox 360 Premium pack ntsj-j BANLI
20 gb hdd
1 adet orjinal kablosuz joistik
orjinal component kablo
çeviriciye ihtiyaç yoktur direk 220 v dir makine
1 adet orjinal bandrollü nba 2007 oyunu
7 adetde en güncel hediye

FİYAT : 330 YTL

Sony Psp sıfır kutusunda garantili faturalı ve yanında hediyeleriyle birlikte çok çok uygun fiyata veriyorum...Psp kutusundan sadece versiyonuna bakmak ve foto çekilmek suretiyle çıkartılmıştır yaklaşık 20-25 gün önce Yenibosna Darty den alınmıştır kesinlikle oyun oynanmamıştır

Sony Pps Slim Piano Black
İçinden çıkan tüm kılavuzları adaptörü sabit kutu içeriği...kılavuzlar türkçe tabiiki
Sony garanti Belgesi
Orjinal Faturası...Yenibosna Darty den alınmıştır...kutu içeriğine ilaveten

1 adet orjinal sıfır umd oyun crash
1 adet fotoda olmayan yine sıfır gangs of london umd oyun
1 adet orjinal sıfır 1 Gb Sandisk Ms Pro Duo ve Adaptörü

evet bunların hepsi sadece ve sadece 400 YTL..faturadaki fiyat 568 ytl dir 1 gb sandiskle beraber 635 ytldir ama ben hepsini 400 ytl ye veriyorum kaçırmayın derim

FİYAT : 400 YTL

Ipod Touch elimde 5 adet vardı 4 ünü toptan verdim 1 tane sadece açtığım cihaz var elimde onuda bana gelen fiyata veriyorum ...araştırın sorun soruşturun 16 gb Sıfır Ipod touch jelatini üzerinden hiç çıkmamıştır kulaklık usb kablusu nunda jelatinleri çıkarılmamıştır...kutusundan sadece denemek ve foto amacıtla çıkarılmıştır bu fiyata bence kaçırmayın

SIFIR IPOD TOUCH 16 GB : ŞOK FİYAT 450 YTL Çok fazla anlatmıyorum zaten biliyorsunuzdur kutu içeriği eksiksizdir.

XBOX 360 İÇİN SATILIKLAR

orjinal intercolor fan : 50 ytl
orjinal kablosuz joypad : 45 ytl
orjinal 512 mb card : 45 ytl

Orjinal ambalajından çıkmamış sıfır ( ambalajını ilk siz açacaksınız ) HALO 3 ( REGİON FREE ) : 65 YTL

Orjinal Project Gotham Racing 4 : 50 Ytl ( REGİON FREE )

Orjinal Smack Down Raw 2008 : 40 ytl ( REGİON FREE )

kartal81

Üye
hocam xbox 360 ın sadece kasasını satarmısın hdd ,game pad , ıvır zıvır hariç bende izmirde oturuyorum satarsan msn ekle [email protected]

rapman

rapman

Üye
bu kadar şeyi neden aldın,neden satıyorsun hiç anlamadım :S

alperen000001

Üye
2.elı zaten 200 ytl cok fazla dıyorsun

Üst Alt