Satılık Htc HD2 Leo 2.el !! Sıfırından Farksız Tertemiz Ürün !! Androidli !! 650 TL !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ccc12345

Üye
    Konu Sahibi
Satılık Htc HD2 Leo 2.el !! Sıfırından Farksız Tertemiz Ürün !! Androidli !! 650 TL !
Merhaba Arkadaşlar Şimdiye Kadar Birçok Rom Denediğim ( Nereden Bakarsanız 10 Tane Denemişimdir ) HTC HD2 Leo 1 ghz işlemci 448mb Ram Cep Telefonumu Satışa Cıkarmış Bulunuyorum.. Neredeyse Dünyadaki Her İşletim Sistemini Çalıştıran Bu Telefon Overclocktada Çok Yüksek Sonuçlar Göstermiştir ben Daha Overclock Yapmadım Ama Yapmicam Gibi Zaten Telefon Canavar Gibi
Telefonda Android 2.3.7 Gingerbread son Sürüm Android Gingerbread Serisi İşletim Sistemi Vardır Sensesiz İşletim Sistemidir Ama İsteyenlere Senseli İşletim Sistemide Yüklerim Sense Demek Birazdaha Hoş Ve Birazdaha Görsel Bir İşletim Sistemi Demektir Ama Görsellikte Ram Yediği İçin Telefonu Yormak İstemiyorum Ve Görsellige Önem Vermiyorum Dogrusu Bu Ama Herhangi Kasma - Takılma - Reset Sorunu Olmuyor Senseli İşletim Sisteminde Zaten Htc HD 2 Leo Cihazını Bilen - Araştıran Bu Dediklerimin Doğruluğunu Anlayacaktır

4 Gb Hafıza Kartı İle Vericem Kutusu + Şarj + Usb Kablosu Vericem Ama Jarj Ve usb Kablosu HTC ye Ait Değil .. Usb Kablosu Nokia ' firmasına Ait Jarj İse Samsung Firmasına Ait Sizin İçin Sorun Olurmu Bilmem Ama 2side Aynı Görevi Gösteriyor Şimdiye Kadar Bende Sorun Çıkarmadı Ve Zaten Çıkarmaz...

Telefonun Fiyatı : 650 TL PAZARLIK PAYI VARDIR !!!

Bu Arada İzmirde Oturuyorum Aracı Falan Varsa O Da Gelebilir ... Yüz Yüze Belirli Bir Yerde Buluşup Satışı Tamamlarız... En Kısa Sürede Resimleride Koyucam...

Ürün T-Mobile Değildir... Orjinal HTC HD2 Dir.

Tel numaram : 0507 545 11 69 ( Avea )

takas olarak galaxy note + galaxy s2 + htc sensation xe ile takas olabilir aradaki fiyat farkı verilir.

İyi Günler...

cukuleaks

Üye
garantisi?

ccc123456

Üye
malesef garantisi yok ama zaten garantilik bir sorun cıkarmaz telefon bundan emın olabılırsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt