>> Satılık 5800 XM Kutulu Garantili <<

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zbeztk

Üye
    Konu Sahibi
-Telefon genel olarak temizdir.İki küçük çiziği vardır.Çok yakından bakmadıkça belli olmamaktatır ve resimlerde o bölge mevcuttur.Birde usb kablosunun olduğu bölümde ufak bir ezilme mevcuttur.Başka bir çiziği kırığı yoktur.Bunlarda çok göze batmamaktadır.

-Cihazın yanında tv çıkış kablosu, usb kablosu, CD`si, faturası, şarj cihazı, kulaklık, yedek kalemi, taşıma kılıfı, standı, ipliği, 8GB hafıza kartı, tüm kitapçıkları ve kutusu verilecektir.Bunların tümü orjinaldir.

-Fatura 10.02.2009 tarhilidir.Futara tutarı 899.00 liradır.

-Cihaz resimlerde gördüğünüz cihazdır.Kendi çekimimdir.Zonguldak çevresinde elden verebilirim.

-Herhangi bir yazılımsal donanımsal sorunu bulunmamaktadır.

-Ekranda ekran koruyucu bulunmaktadır.

-Resimlerde gördüğünüz gibi cihaz bahsettiğim ufak kusurlar dışında sıfırdan farksızdır.

-Güvenmeyenler veya kendini uyanık grubuna koyanlar "İlk cihaz sonra para, güvenemiyorum, daha önce başım yandı.. vs." gibi klişelerle gelmeyiniz.Kural tektir.İlk önce para, sonra kargodur.

-Aynı gün içerisinde kargoya verilir.

-Takas ve pazarlık kesinlikle YOKTUR..!

-Kargo ücreti alıcıya aittir.

-PM'leri çok sık kontrol edemem.Numaram aşağıda yazılıdır.Lütfen mesaj atınız yabancı numaraları açmıyorum.Bana bir mesaj atarsanız geri döneceğim.

Tel:
MSN:

525 TL
 
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
fiyat güzel telefon da güzel kaçırmayın arkadaşlar..
 

zbeztk

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim.Arkadaşlar 500 Lira oldu.
 

zbeztk

Üye
    Konu Sahibi
[sıze=4]telefon satılmıştır!
[/sıze]
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt