Satılık 2.El Masaüstü Bilgisayar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Sıfır dimi o harddisk.
Ayrıca fx5500 20 lira haklısın canım tabi.
Ayrıca harddisk wd

fx5500 256mb agp bır ekran kartıdır..
Yıl olmus 2012.. Agp cok eskıde kaldı 20 lıra veren bulursan bekleme hemen sat...

Harddıskın sıfır degıl...
Teknoljıde sıfır, Aldıgın parca ılk olarak senın elınde calısıyorsa sıfırdır...
Suan harddıskın 2. El.... yeni olabılır hatta 1 saat bıle calısmıs olabılır.. Artık 2. El...
Ortalama %20-25 cıvarında fıyattan feragat etmek zorundasın...
Suanda sıfır WD 500gb sata3 harddısk 180 tl cıvarında.. düş bakayım %20-25... 140 lıra yapar...
Ben ılk yazdıgımda 110 demıstım.... Sen kullanmıssında harddıskı ortasını bul. 125 lıra olsun... Fıyat hesabını 300 lıraya yuvarlamıstım sımdı tam 300 lıra oldu....

Hoparloru koymayı unutmusum... Hadı konu cok uzadı 320 lıra olsun... Alıcısı cıkarsa... Hemen sat

A3rman

A3rman

Üye
    Konu Sahibi

fx5500 256mb agp bır ekran kartıdır..
Yıl olmus 2012.. Agp cok eskıde kaldı 20 lıra veren bulursan bekleme hemen sat...

Harddıskın sıfır degıl...
Teknoljıde sıfır, Aldıgın parca ılk olarak senın elınde calısıyorsa sıfırdır...
Suan harddıskın 2. El.... yeni olabılır hatta 1 saat bıle calısmıs olabılır.. Artık 2. El...
Ortalama %20-25 cıvarında fıyattan feragat etmek zorundasın...
Suanda sıfır WD 500gb sata3 harddısk 180 tl cıvarında.. düş bakayım %20-25... 140 lıra yapar...
Ben ılk yazdıgımda 110 demıstım.... Sen kullanmıssında harddıskı ortasını bul. 125 lıra olsun... Fıyat hesabını 300 lıraya yuvarlamıstım sımdı tam 300 lıra oldu....

Hoparloru koymayı unutmusum... Hadı konu cok uzadı 320 lıra olsun... Alıcısı cıkarsa... Hemen sat

hdd ve power 1 aylık oldu hatta daha az kullandım,mouse klavye 5-6 ay olmuştur ramlar bir yıllık galiba ekran kartı epey eski işlemci eski olabilir ama ideal o kadar hızlı olmasada.akıcı işleri yapabiliyorum. Hadi 500 lira değilde 400 lira olsun . hakkı var ya.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
hdd ve power 1 aylık oldu hatta daha az kullandım,mouse klavye 5-6 ay olmuştur ramlar bir yıllık galiba ekran kartı epey eski işlemci eski olabilir ama ideal o kadar hızlı olmasada.akıcı işleri yapabiliyorum. Hadi 500 lira değilde 400 lira olsun . hakkı var ya.
işlemcin 2004 yılı üretimli 8 yaşında...
ekran kartıda öyle..
zorlasan maximum 350 eder...
400-500 arasında bilmeyen birini kazıklayarak satarsın tabiki... ama hoş bir davranış olmaz.. vicdanın rahat etsin 350 ye sat. :oke:

A3rman

A3rman

Üye
    Konu Sahibi

işlemcin 2004 yılı üretimli 8 yaşında...
ekran kartıda öyle..
zorlasan maximum 350 eder...
400-500 arasında bilmeyen birini kazıklayarak satarsın tabiki... ama hoş bir davranış olmaz.. vicdanın rahat etsin 350 ye sat. :oke:

ok.

TeAmo42

TeAmo42

Üye
L-LumieRe
bilgisayar konusunda bence onla yarışılmaz :)
Pentium 4 e gelince tek çekirdektir.Sistem için 300 tl gene iyi çıkarmışsınız. :)

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
covar

covar

Üye
300 tl bile fazla bence ben benim pc yi satayım alcak olan varsa 1500 tl imazmdaki sistem her türlü yoruma acık pc markette kullanılıyor toz yom rütubet asla sıfır gini her parasının garantisi var 1 yıldan fazla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...