Satılık Acer aspire 5742g (Son Fiyat)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orcnkllm

Üye
    Konu Sahibi
IŞLEMCI : Intel Core i5-460M 2.53 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 2.8 GHz. ) 3 MB Cache Bellek Işlemci
RAM : 4 GB DDR3 1066 Mhz
SABIT DISK : 640 GB SATA (5400 Rpm) HDD
OPTIK SÜRÜCÜ :
EKRAN KARTI : Nvdia Geforce GT 420M 2 GB Ekran Kartı (2 gb paylaşımsız )
EKRAN BOYUTU : 15.6" CineCrystal LED Ekran (1366 X 768)
WEBCAM : Var
BLUETOOTH : Var
HDMI : 1
IŞLETIM SISTEMI : Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-Ing (64 Bit)
IŞLEMCI TÜRÜ : Intel Core i5
SES ÇIKIŞI : Intel High Defination Audio
BATARYA SÜRESI : 2 Saat
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ : 1280 x 1024
RJ11- MODEM : 1
RJ45-ETHERNET : 10/100/1000
WIRELESS LAN : 802.11 b/g/n
DERINLIK : 253 mm
YÜKSEKLIK : 25-34 mm
GENIŞLIK : 381 mm
AĞIRLIK : 2.6 Kg
DC-IN : 1
USB : 3 ( 1 tanesi çalışmıyor )
E-SATA : Yok
VGA : 1
IEEE 1394 : Yok
MIKROFON GIRIŞI : 1
KULAKLIK ÇIKIŞI : 1
EXPRESS CARD SLOT : Yok
KART OKUYUCU : 1

Dizüstü bilgisayarım kahverengi modeli.Çok memnun kaldım aldığıma,3yılı doldurdum.Bimeks mağazasından +5 yıl süper ötesi garanti kapsamında almıştım.Usb portlarından 1 tanesi ve dwd rw çalışmıyor.Çok şükür başka hiçbir sorun çıkartmadı.Bakımını temizliğini hep yaptım bu sayede ısınma sorunu çok yaşamadım. Alt kasanın 1-2 vidası temizlik yaparken kayıp oldu hepsi bu.

FİYAT :600TL

Bilgisayarıma güveniyorum arkadaşlar.Çanta,Ses sistemi,mouse hediyemdir.Takas düşünmüyorum.Kargo alıcının,Pazarlık yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt