şarkıların medya playerda görünen ismini değiştirme prosu??

Sponsorlu Bağlantılar

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
şarkıların medya playerda görünen ismini değiştirme prosu??
selam arkadaşlar.malum biz şarkıların adını ne kadar değiştirsek de medya playerda görünen ismi değişmiyor.najanaja arkadaşımız bi başlıkta medya player olarak ttpod'u önermişti onu indirdim kurdum ve onda bu özelliğin olduğunu gördüm.şarkı ismini sanatçı ismini albüm ismini falan hep düzenleyebiliyosunuz..ama programda bi sorun var sanırım ayrı ayrı yerlerden iki farklı versiyonunu indirsem de aynı sorun devam ediyo..4-5 şarkı düzenledikten sonra donuyo ama ne donma..telefonu da kullanılmaz hale getiriyo.menüde gezebiliyosunuz ama hiçbir şeyi kullanamıyosunuz.kapatıp açmak zorunda kalıyosunuz telefonu....neyse bu düzenlemeyi yapabileceğim başka uygulamalar var mı acaba? Bilen varsa ve paylaşırsa çok memnun olurum.şimdiden teşekkürler...

ordoseclorum

Üye
bilgisayarda oviplayer ile düzenleyip telefona attınmi kendi player dada istediğin şekilde görünüyor

najanaja

najanaja

Üye
kardeşim nasıl olsa bu mp3 leri pc den atıyorsun. Winamp siz de pc yoktur heralde aç winamp i şarkının üstünde alt+f3 e bas tag lama yeri geliyor oradan tagla at tele en kolayı hem otomatik taglama yapıyo ismini bilmediğin müzikler otomatik tanıyo mp3 ü bazen yanılıyo ama, böyle yap derim. Ben önem weririm böle şeylere benim bütün müzikler taglıdır. Önce winamp le taglarım sonra ovi player ile albüm resmi ekler öyle atarım tele.

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar:) ama malesef her zaman pc'nin yanında olamıyorum bu işi telefondan halledebilseydim iyi olacaktı.bazen albümleri doğrudan telefona indiriyorum da:)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
bazı telefonların sistemleri buna izin verse de symbian 3 te mevcut değil sanırım

najanaja

najanaja

Üye
illede tel için istiyosan senin için buluruz aslanım. Ama biraz sabret akşam pc den araştırayım. Telde zor oluyo iş yerinde fazla fırsatım olmuyo.OK

najanaja

najanaja

Üye
Buyur Kardeşim baya aradım nihayet düzgün bi tane buldum. bu proyu dene kendi telime kurup denedim sorunsuz we güzel proymuş mp3 formatında ses kaydı yapıyor klsör olarak mp3 dinleyebiliyorsun mp3 leri tag layabiliyosun ayrıca telin kendi müzik çalarında da taglanmış şekilde görünüyo we mp3 kesme işlemi yapıyo anlıycan baya özellikli ben biraz kurcukladım gayet güzel. fakat sertifikalandırmalısın. Kesinlikle işini görür. Bu arada maxicepte tadilat falan mı war ne telden ne pc den giremiyorum şu an vtunel den girdim.

• Beğen
Tepkiler: projectmaximo

s3rseri

Üye
tag rename diye bir pc programı var o sayede isimleri değiştirebiliyorsun albüm kapağı şarkı sözü dahil her bir ayrıntısına kadar mp3 dosyalarını yeniden düzenleyebilirsin , kendi telefonum da resimsiz ve isimsiz şarkı yok diyebilirim müzik çalarda da güzel duruyor coverflow çok hoş bi görünüm kazanıyor ...

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
Buyur Kardeşim baya aradım nihayet düzgün bi tane buldum. bu proyu dene kendi telime kurup denedim sorunsuz we güzel proymuş mp3 formatında ses kaydı yapıyor klsör olarak mp3 dinleyebiliyorsun mp3 leri tag layabiliyosun ayrıca telin kendi müzik çalarında da taglanmış şekilde görünüyo we mp3 kesme işlemi yapıyo anlıycan baya özellikli ben biraz kurcukladım gayet güzel. fakat sertifikalandırmalısın. Kesinlikle işini görür. Bu arada maxicepte tadilat falan mı war ne telden ne pc den giremiyorum şu an vtunel den girdim.

kardeş mükemmelsin ya çok teşekkürler:)) hemen indirip deniyorum.sertifikalama kolay.iki saniye sürüyo telefomda:))

najanaja

najanaja

Üye
kardeş mükemmelsin ya çok teşekkürler:)) hemen indirip deniyorum.sertifikalama kolay.iki saniye sürüyo telefomda:))

rica ederim. Umarım bu işine yarar. Bi dene sonra haber wer tamam. Olmadı başka buluruz.

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim. Umarım bu işine yarar. Bi dene sonra haber wer tamam. Olmadı başka buluruz.

kardeş sağol ilgin için ama benim telefon şu donma olayını daha sık yapmaya başladı o proglamla ilgili değilmiş demek ki.kasperskiden tam tarama yaptım bi virüs falan bulamadı ama yine de bi soft format atim diyorum ne dersin?

akinorta

Üye
mp3tag ücretsiz müzik editörü kapak resmine kadar her şeyi düzenleyin

playmert

playmert

Üye
bu programın signed olanı war mı??

najanaja

najanaja

Üye
Buyur Denizli'li hem signed hem türkçe fakat denemedim haberin olsun. Bi dene bakalım

playmert

playmert

Üye
malesef olmadı sertifika hatası dedi.yine de tskrler

najanaja

najanaja

Üye
rica ederim . Bu pro da war bi cinslik öteki werdiğimde signed di fakat oda hata werdi. Sertifikalayıpta kurdum.

Üst Alt