Sanayi Bakanlığı Onaylı İthalatçı Firma Garantisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kadir_engin22

kadir_engin22

Üye
    Konu Sahibi
Sanayi Bakanlığı Onaylı İthalatçı Firma Garantisi ?
Arkadaşlar s3 mini almayı düşünüyorum da gittigidiyorda ithalatçı firma garantili ürünler var fiyatlar 200 tl kadar daha ucuz bu ürünleri kullanan varmı aranızda veya tavsiye eder misiniz ?Şimdiden teşekkürler.

hurol1

Üye
Alinabilir ama Alirrsan kapıda ödemeli olarak al

- - - Eklendi - - -

Alinabilir ama Alirrsan kapıda ödemeli olarak al

kadir_engin22

kadir_engin22

Üye
    Konu Sahibi
Ürünü test etmek amacıyla falanmı? Bu gibi ürünlerde garanti ücretli mi olur peki ?

skywalker06

skywalker06

Üye
Bu tip ürünlerde garantiye almıyor Samsung Türkiye'de cihaz hangi ülkeden alındıysa o ülkeye gönderiyorsun servis için benim bildiğim

kadir_engin22

kadir_engin22

Üye
    Konu Sahibi
Bu konu hakkında kesin bilgi sahipleri yardımınıza ihtiyacım var bu ürünler daha uygun fiyatlı bu yüzden insanın ister istemez kafası karışıyo :(

- - - Eklendi - - -

Bu arada yorumlarınız için de sağolun arkadaşlar..

sidneh

Üye
İthalatçı firma garantili ürünleri Samsung Türkiye saymıyor, sadece yurtdışından getiren firmanın garantisi var. Kapıda ödeme bir seçenek evet, telefonu açıp kontrol edebilmek için ancak %100 güvenilir değil. Bence 200 tl daha verin, kafanız rahat olsun.

MrExpert

MrExpert

Üye
İthalatçı firma garantili ürünleri Samsung Türkiye saymıyor, sadece yurtdışından getiren firmanın garantisi var. Kapıda ödeme bir seçenek evet, telefonu açıp kontrol edebilmek için ancak %100 güvenilir değil. Bence 200 tl daha verin, kafanız rahat olsun.

Evet katılıyorum Ayrıca bu firmaların servisleri çok kötü oluyor.

kadir_engin22

kadir_engin22

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar sizi dinlemekten yanayım bende..soru işaretleri böylece negatife dönüştü tekrar teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...