Sanal Tuşları Kaldırmak (***ROOTSUZ***)

• 27 Temmuz 2014
  • 12478 Okunma
  • 22 Cevap

1.  

Yazan: MaxiHan
  2. Anlatım var mı?

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. isteidğinde geliyor mu?
    ---
    link?

4. Oyun oynarken tam ekran oluyor mu yoksa orda tuş yerine boşluk mu oluyor ?

5. link?

6. Çok başarılı teşekkür

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. rica ederim

8. Alttaki kırmızı ışık nasıl gider?

LG ile gönderdi
  9. yüklemediğim için bilmiyorum sadece url istendi bende yardım için verdim kullanan varsa yardım etsin

10. Freedom cra ck la

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Mobil cihaz ile gönderdi
  12. sanal tuşları kldırdığımda klavye de çalışmıyor.

13. Bende de dokunmatik pek çalışmıyor
    Sanal tuslari gizledigimde örneğin tapatalkta konulara tiklayamiyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. anlatim var mi diye sorulmus, zaten videolu sekilde anlattim konuda mevcut.
    Uygulama ismi gmd immersive mode, videonun aciklamasinda vardi.
    G2 de hata alindigi yazilmis, bende g2 kullaniyorum, o hata her uygulama icin ayarlama yaparsaniz cikar, pro versiyon gerektirir.
    kirmizi isigin gitmesi icin yine pro versiyonu gerekmektedir, ben pro versiyonunu aldim, cok hafif bir mavi tonu kullaniyorum disardan belli olmuyor isterseniz tamamen seffaf yapabilirsiniz.
    ---
    uygulamayla tam ekrana gectiginizde klavyeyi kullanamazsiniz fakat whatsappta klavye calisiyor nedense.

LG ile gönderdi
  15. Tam ekran oldu mu dokunmatik çalışmıyor herhalde,mesela konu alamıyorum,tam ekranı kaldırınca düzeliyor,

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. bazi uygulamalarda sorun cikiyor olabilir, su ana kadar nexus 4, lg g2 ve g3 de denedim fakat kesinlikle dokunmatikte bozulma olmadi

LG ile gönderdi
  17. Lg g2 de ornegin kapatin mesajlar kisminda gezinin ya da tapatalkta acilan konulara tiklayin çalışmıyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. simdilik bunun cozumu icin programin guncellenmesini beklemekten baska bir caremiz yok, zaten programin temel alindigi android sistemi android L. Alternatif programlar deneyebilirsiniz, ornegin forum runner i tapatalk yerine kullanabilirsiniz.

LG ile gönderdi
  19. Gelistiriciye mail attim bakalim ins duzeltir yoksa uygulama cok guzel

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
18/10/2018 - 21:31