Sanada Bu Yakisir Messi ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
İçeri giren kimse masum degil diye yazan arkadaşa soruyorum o zaman içeri girip sonra tahliye olan tüm insanlar suçlu öylemi peki suçlularsa niye tahliye ediliyorlar

Demokrasi yok diye yırtınanlar çok oldugu için kardesim.İçerde genelde medyadan ve baglantılı kisiler var sen Türkiyenin en büyük medya patronunu arastır her sorunun ceavabını alırsın.
Diger tutuklulara gelirsek örnegin askeri kisilikler ;
Orduyu ele geçiren darbe planları yapan askerini gambazlayan komutanları olan ordu temizlenmeli.

seribro

seribro

Üye
Demokrasi yok diye yırtınanlar çok oldugu için diye, birileri içeriden çıkıyorsa yada birileri içeri atılıyorsa o zaman hiç bir şeyi konuşmanın anlamı yok sen olaya sadece bir noktadan bakmaktasın muhalif olmak suçlu olmak demek değildir her oluşumun her düşüncenin tarafı olduğu gibi karşısında olan insanlarda olacak ki başta söylediğin şey yani demokrasi denilen olgu var olabilsin,bu tüm taraf olan insanlar için geçerli herkes birbirini sevmeyebilir ama her düşünceye de saygı duymalıyız ama önce insana saygı duymalıyız baştan kestirip içerdeyse masum değildir diyerek olmuyor

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Muhaliflerden sadece tek bir olumlu laf duysak dedigin olacak ama malesef hiç ileri götürecek düzgün elestriler yapmıyolar.
Konudaki isten çıkarma durumu grevin büyük bi kar kaybına neden olması ve vatandasın seyahatlarinin kesilmesine aksamasına neden olmustur.Sayın muhalifler bu konuda isten çıkarıanları savundu.Eger grev yapanlar isten çıkarılmasaydı bu sefer yolculukları aksayan vatandasları koruycaklardı.Efendim neymis demokrasi olan ülkede yolculuk aksarmıymıs Nerde iscilere zam nerde demokrasi naraları atanların hepsi kendi isine gelenlere konusuyor.Aynı kurumda çalısan arkadas da olaya açıklık getirmis zaten.

seribro

seribro

Üye
anlamak istemediğin nokta da tam burası mualif olan zaten senin yada bir başkasının istediği şeyi söylemez ki ayrıca grev işten çıkarılan insanların gösterdikleri tepkilerden biri bir kurumda çalışan insanların bir kısmı grev yaptı diye türkiye batmaz her halde

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
anlamak istemediğin nokta da tam burası mualif olan zaten senin yada bir başkasının istediği şeyi söylemez ki ayrıca grev işten çıkarılan insanların gösterdikleri tepkilerden biri bir kurumda çalışan insanların bir kısmı grev yaptı diye türkiye batmaz her halde

Senin de anlamadıgın nokta şu ; muhalif kisi herseye muhalif olmaz.Türkiye batmaz ama emin ol bazıları çıkıp derdi,3. dünya ülkesiyiz rahatça ulasım bile yapamıyoruz diye.Bu ülkede iktidar olmak çok zor Allah kolaylık versin.
Özellikle de sözde solcu geçinen yıllarca Atatürkü kullanıp dıs gücleri masonları mossad ajanlarını yanlılarını devletin herbir yerine yerlestiren bir olusumdan sonra iktidar olduysanız ve böyle bi muhalefetle yüz göz olan bir iktidarsanız.İktidar yanlısı degilim bilen bilir beni ama gerçekten suanki iktidar,müslüman mahallesindeki salyangozcu durumunda.Herbir taraftan saldırıya ugraması normaldir.

foreverthe

foreverthe

Üye

yanlış biliyorsun canım. Onların yanlış yazması bizim de yanlış yazmamızı gerektirmez

- - - Eklendi - - -

mobilim :zzz:
ayrıca başlık da hatalı
Televizyonlarda yazdıkları yanlış ama öyle yazıyorlar demi karıştırmadım ? :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
seribro

seribro

Üye
doğru tespit 3. dünya ülkesimiyiz belki evet belki hayır ama uzun değil daha iki üç gün önce samsun da yaşananlar eminim ki gelişmiş hiçbir ülke de meydana gelmezdi yani kısaca bizim için kimin ne söylediği değil bizim ne olduğumuz önemli

FeC!

FeC!

Üye
Beyler dikkat konu siyasete depar atıyor... Bu arada bu thy çalışanlarının aldıgı maaşları gördüm. Hastasıyım dedim ya. En düşüğü 3 bin küsür.. o_O

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Evet Bencede Konuyu Siyasete Cekmeyin Arkadaslar ..

Messi Bu Lafi Soylemis Ve Bitmis .. Doqruda Soylemis .. Oyle Veya Boyle ..

cukuleaks

Üye
Beyler dikkat konu siyasete depar atıyor... Bu arada bu thy çalışanlarının aldıgı maaşları gördüm. Hastasıyım dedim ya. En düşüğü 3 bin küsür.. o_O

Nasil sartlar altinda calistiklarini gorsen bele demezdin ;)

• Beğen
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye

Nasil sartlar altinda calistiklarini gorsen bele demezdin ;)

ben sabiha gokcende yolcu hizmetlerinse ofis elemaniyin vip haric her bolumunu biliyorum kargo bolumu ve chut haric hepsi rahat

• Beğen

cukuleaks

Üye
ben sabiha gokcende yolcu hizmetlerinse ofis elemaniyin vip haric her bolumunu biliyorum kargo bolumu ve chut haric hepsi rahat
bilmiorm bu konular biraz tartışılır... :) Benim gördüğüm öyle değildi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...