Sanada Bu Yakisir Messi ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Sanada Bu Yakisir Messi ..

• Beğen
Tepkiler: TheExplorer

Hasan Enes

Hasan Enes

Üye
Woaww Arjantinli Ama Türklerin Haklarını biliyor :)

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Grev Tabikide Evrensel Bir Haktir .. Buna Kimse Karsi Cikamazz .. Kimse .!

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
bende sabihagokcende calisiyorum kimseyi bosa atmadilar beyler

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
hepsi suclu degil ama %90ı THY nin sirtindaki kenelerdi söktüler onlari ama turk insani ne yazikki hayati televizyondan ogreniyor icinde olmayan bilemez

• Beğen
Tepkiler: ia.phlvn

cukuleaks

Üye
hepsi suclu degil ama %90ı THY nin sirtindaki kenelerdi söktüler onlari ama turk insani ne yazikki hayati televizyondan ogreniyor icinde olmayan bilemez

Bu tur masumiyetlik rollerine bende fazla kesin gozuyle bakmiyorum...
Orda calisan en iyisini bilir. Zaten kimse kimseyi bosuna isten atmaz. Bu isler bu kadar basit degil ...

HaqperesT

HaqperesT

Üye
Grev yaptıkları için mi atıldılar yoksa atıldıkları için mi grev yaptılar, cevap burda yatıyor.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
İçeri giren kimse masum degil.Tv'dan gördükleriniz sadece bahaneler açıklanmayacak baglantıları var çogunun.Buna paşalar,gazeteciler yazarlar üniversiteliler de dahil.Bu haberde de grev nedeniyle büyük bir açıga sebep olduklarını duymustum.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Bencede var bişeyler. Boş yere atmazlar işten.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
İçeri giren kimse masum degil.Tv'dan gördükleriniz sadece bahaneler açıklanmayacak baglantıları var çogunun.Buna paşalar,gazeteciler yazarlar üniversiteliler de dahil.Bu haberde de grev nedeniyle büyük bir açıga sebep olduklarını duymustum.

tv'dan değil tv'den olacak Gökhan Paşa. Kısaltmaya göre ek getirilir

seribro

seribro

Üye
Birşey var diyen arkadaşlara soruyorum o olan şey ne açıklayın ki aydınlanalım

foreverthe

foreverthe

Üye

tv'dan değil tv'den olacak Gökhan Paşa. Kısaltmaya göre ek getirilir
Benim bildiğim kısaltmanın tamamına değil mi yani TV(Televizyon) göre değil mi ? Mesala TV'DA İLK KEZ ! diyorlar ya. Ama TV'DE İLK KEZ demiyorlar ? Yani kısaltmaya değil esas kelimeye bakıyorlar heralde. Yanlışım varsa affola. :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye

Türk Dili dersi teknik bilimler rekotmeniyim :zzz: :ehe
Hem sende küçük harfle baslıyosun klavyende sorun mu var :D

- - - Eklendi - - -

Benim bildiğim kısaltmanın tamamına değil mi yani TV(Televizyon) göre değil mi ? Mesala TV'DA İLK KEZ ! diyorlar ya. Ama TV'DE İLK KEZ demiyorlar ? Yani kısaltmaya değil esas kelimeye bakıyorlar heralde. Yanlışım varsa affola. :)

Yoo Tv'de ilk kez deniyor :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

yanlış biliyorsun canım. Onların yanlış yazması bizim de yanlış yazmamızı gerektirmez

- - - Eklendi - - -

Türk Dili dersi teknik bilimler rekotmeniyim :zzz: :ehe
Hem sende küçük harfle baslıyosun klavyende sorun mu var :D

- - - Eklendi - - -

Yoo Tv'de ilk kez deniyor :D

mobilim :zzz:
ayrıca başlık da hatalı

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye

yanlış biliyorsun canım. Onların yanlış yazması bizim de yanlış yazmamızı gerektirmez

- - - Eklendi - - -

mobilim :zzz:
ayrıca başlık da hatalı

Aynen 'da' ayrı olacak.Alın bu arkadası alın :polis:

seribro

seribro

Üye
İçeri giren kimse masum degil diye yazan arkadaşa soruyorum o zaman içeri girip sonra tahliye olan tüm insanlar suçlu öylemi peki suçlularsa niye tahliye ediliyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...