Saat Samsung’un yeni akıllı saati “Gear S2″ artık resmi

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung’un yeni akıllı saati “Gear S2″ artık resmi
Samsung’un yeni akıllı saati Gear S2 firma tarafından resmi olarak duyuruldu.

Akıllı telefon pazarında liderliğini sürdüren Samsung, özellikle giyilebilir cihazlardan akıllı saat segmentine büyük ilgi gösterirken, şu ana kadar farklı bir çok Gear modeli ile karşımıza gelmişti. Her ne kadar Android üzerinde çalışan model de sunsa da büyük oranda firma bu cihazlarında Tizen işletim sistemini kullanıyor.

Samsung’un bir süredir yeni akıllı saati Gear S2 hakkında bilgiler gelmekteydi. Bu akıllı telefonun Almanya Berlin’de bir kaç gün içerisinde başlayacak olan IFA 2015 etkinliğinde sergilenmesi beklenirken, Samsung, bu etkinlikten önce akıllı saatini resmi olarak duyurdu.

Samsung’un yeni akıllı saati S2, önceki modellerinin aksine yuvarlak tasarım ile geliyor. Önceki modeller gibi Tizen işletim sistemi üzerinde çalışan cihaz ayrıca çevrilebilir çerçevesi ile de dikkat çekiyor. IP68 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklı yapıda gelen akıllı saat, Gear S2 ve Gear S2 Classic olarak iki farklı versiyonda geliyor.

Samsung Gear S2, koyu gri kasa ve siyah silikon kayış, ya da siyah kasa ve deri kayış ile alınabilecek.

Teknik özelliklerine bakarsak eğer, yeni akıllı saat 1.2″ büyüklüğünde 360×360 piksel çözünürlüğünde dokunmatik Super AMOLED ekrana sahip. 1Ghz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemcili yonga setinden güç alan akıllı saat 512MB sistem belleği içeriyor ve ayrıca 4GB dahili veri kapasitesi ile geliyor.

Wi-Fi: 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1, ve NFC desteği ile gelen akıllı saatin 3G destekli versiyonu da bulunmakta. Samsung Gear S2 42.3mm × 49.8mm × 11.4mm boyutlarında ve 47gr ağırlığında, Samsung Gear S2 Classic ise 39.9mm × 43.6mm × 11.4mm ölçülerinde ve 42 gr ağırlığında geliyor.

250mAh bataryadan güç alan Samsung Gear S2 akıllı saatin bu bataryası 2-3 gün kullanım süresi sunuyor. 3G versiyon ise 300mAh batarya ile sunulacak.

Samsung’un yeni akıllı saati “Gear S2″ artık resmi

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
siyah çok şık

yeumyang

yeumyang

Moderator
güzelmiş

Marco Laren

Marco Laren

Üye
woww muthis hemen almaliyim :ehe

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Sim olacak ama arama olmayacak yazık . Ama tasarım süper . Moto ya herkes uyuyor

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
G watch daha şık :D

• Beğen
Tepkiler: tifazcik
0MG90

0MG90

Üye
Aynen G Watch ve Moto 360 daha şık

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Moto360 hala daha favorim.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Lg UrbaneWatch Favorim

0MG90

0MG90

Üye
Sonuçta hiçbirinin şarjı uzun dayanmıyor. Hepsi çöp. Akıllı bileklik en iyisi.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Yok ben saat çıkaramam yani bazen 1 yıl çıkarmadan kullandığım oluyor

Çıkarırsam kesin bi yerlerde kalıyor

yeumyang

yeumyang

Moderator
Yok ben saat çıkaramam yani bazen 1 yıl çıkarmadan kullandığım oluyor

Çıkarırsam kesin bi yerlerde kalıyor
aynı dert bendede var saati hic cıkarmam bazen cıkarıyorum cıkarıp koydugum yerde unutuyorum cok saat kaybettim o yüzden kolay kolay saati cikarmam birde akıllı saat oldugunu düşünün

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
LG Urbane fenaymış :D
Michael Fisher'da konsepte uygun giyinmiş :ehe

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt