Saat Gear S2 saat ayarlamak

Sponsorlu Bağlantılar

ozgurde

Üye
    Konu Sahibi
Gear S2 saat ayarlamak
Merhaba bildiğiniz gibi saat değişimi bu sene olmayacak ancak gear s2 de sorun var.
Telefonumun saati doğru olmasına rağmen gear saati yanlış bunu düzeltmenin bir yolu yokmudur.

purefe

Üye
Saat Ayarınızı Akıllı Telefon üzerinden yapacağınız için aşağıdaki işlemler Akıllı Telefon üzerinden yapılacaktır.

• Cihazın Ayarlar bölümüne girip, Saat – Tarih ayarlarından Otomatik Güncelle özelliği kapatın.
  • Saat Dilimine giriş yaparak seçenekler arasında Moskova – GMT +3 seçeneğini seçin.
  • Akıllı Telefon ile Akıllı Saat arasındaki bağlantıyı (Bluetooth) kapalı hale getirip yeniden aktif hale getirin.
Burada Moskova seçmek önemli , eur/istanbul +3 seçtiğimde olmadı.Moskova seçince oldu.
Umarım işinize yarar.

sercanmayıs

sercanmayıs

Üye
Almak istedigim bi cihaz

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sercanmayıs

sercanmayıs

Üye
Cok guzel gercekten

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EgeOgmen

EgeOgmen

Üye
Ustam bulabilirseniz gear s alın buna nane sim takılabiliyor eğer bir Turkcell kullanıcısıysanız ikiz simcart cıkartıp saati telefon olmadan da kullanabiliyorsunuz

sokarus

sokarus

Üye
Merhaba bildiğiniz gibi saat değişimi bu sene olmayacak ancak gear s2 de sorun var.
Telefonumun saati doğru olmasına rağmen gear saati yanlış bunu düzeltmenin bir yolu yokmudur.
net bir çözüm bilmiyorum ama. telefondan uygulamasını kaldır saatide sıfırla tekrar dene.
2. olasılık ise saat bilinin işlevselliğini kaybetmiş olması

ozgurde

Üye
    Konu Sahibi
net bir çözüm bilmiyorum ama. telefondan uygulamasını kaldır saatide sıfırla tekrar dene.
2. olasılık ise saat bilinin işlevselliğini kaybetmiş olması
Çok eski bir soruydu telefonunuzu güncelleyin varsa saatinde güncelleyin sorun düzelecektir. Hiç biri olmazsa saat dilimi Moskova olmali

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Azicik

Üye
Gear s2 başlığını aradım aradım bulamadım biraz alakasız bir konu altına atmış olucağım ama 5 veya 6 ay önce şu s7 edgelerle uyumlu temalar felan satılıyordu samsungun sitelerinde ne oldu onlara bilen varsa bi el atsın lütfen

Üst Alt