Haber Samsung'tan Yeni Bir WP Cihaz Geliyor! ( Güncellendi )

Sponsorlu Bağlantılar

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
evet ülkemizde de WP sistemli samsung cihazlar görmek isterim doğrusu
Cidden millet anladığından değil sırf Samsung yazmasından alıyor cihazları eyer ülkemize gelirse millet alır diye düşünüyorum. iPhone için de öyle .

cank551977

cank551977

Üye
Note 2 kullanicisi olarak kesin birsey biliyorum bu son samsung telefonum olacaktir...

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Orta tuş bozmuş ya, pek güzel değilmiş

BelaMonte

BelaMonte

Üye
aynen orta tuşu çok kötü yapmışlar bence. Teknoloji gelişmiş, artık tuş yerine dokunmatik teknolojisi var, ama sansung şu menüye tuş koymaktan vazgeçmedi :ehe

serverfun912

serverfun912

Üye
Hafiflik konusunda Nokia'dan daha iyi olacağı kesin :) Donanım ve hızı bilemiyorum :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Ucuz plastik kullanırsa daha hafif olabilir :P

dakamon

dakamon

Üye
Ustalar nokianında bir şekilde hafifliği ve inceliği kendine misyon edinmesi lazım :)

dakamon

dakamon

Üye
Hafiflik incelik demek aklınıza ucuzluk kalitesizlik neden getiriyor anlamıyorum :):) macbook air e bir bakın ipince hafif kalitesi de çok iyi :) şimdi 920 sahipleri diyordur taş gibi telefon ağır ama... Diye :)

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Hafiflik incelik demek aklınıza ucuzluk kalitesizlik neden getiriyor anlamıyorum :):) macbook air e bir bakın ipince hafif kalitesi de çok iyi :) şimdi 920 sahipleri diyordur taş gibi telefon ağır ama... Diye :)
Ama ses karşı tarafa gitmiyor

dakamon

dakamon

Üye
Bende de şöyle bir şey var konuşurken bitiyor kendi kendine konuşma geçenlerde bir yerde 2g ile 3g arasındaki geçişlerde kopmalar oluyormuş acaba bu yüzden mi oluyor

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bende de şöyle bir şey var konuşurken bitiyor kendi kendine konuşma geçenlerde bir yerde 2g ile 3g arasındaki geçişlerde kopmalar oluyormuş acaba bu yüzden mi oluyor
Yok canım resmen arızalı ilk verdim bir haftada geri verdiler perşembe aldım olmamış diye cuma sabahı hemen verdim bu sefer yine bir hafta da gelir dedim ama ses çıkmadı süründürmek istiyorlar anlaşılan ki bir daha vermim ama peşini bırakmayacağım

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Lumia 920 ağır değil arkadaşlar, telefon sadece günümüz yeni nesil telefonlarından az daha ağır. Yani gerçekte ağır felan değil. Duyanda taşınamaz, hatta yerden kaldırılamaz bir cihaz sanacak. Ne abarttınız ağırlığını be aaa...

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS ve Rainesto
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Lumia 920 ağır değil arkadaşlar, telefon sadece günümüz yeni nesil telefonlarından az daha ağır. Yani gerçekte ağır felan değil. Duyanda taşınamaz, hatta yerden kaldırılamaz bir cihaz sanacak. Ne abarttınız ağırlığını be aaa...
Bu ağırlık benim idealim zira elinde birşey olduğu yada sağlamlık hissi veriyor bir de 925 in ağırlığına bakalım elimde telefona benzer boş bir şey gibi şöyle diyim 920 ağırlığı 925 tasarımı

technicker

technicker

Üye
ağır telefon candır

Bay H

Bay H

Üye
Samsung Ativ SE

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan, technocu1, bulutsuzgece ve 2 diğerleri
PureFood

PureFood

Üye
Yakışır, ama tasarım Ativ S ile aynı gibi geldi bana..

MaxiCep WP uygulaması ile gonderilmiştir.

technocu1

Üye
Arkadaşlar tasarımı güzelmiş valla.

dakamon

dakamon

Üye
Samsung severler galxy serilerine gönül verip wp almak isteyenler için güzel telefon.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Üst Alt