Haber Samsung'dan yeni açıklama geldi. Note 7'leri kapatın ve kullanmayın!

Sponsorlu Bağlantılar

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Samsung Yakın Zaman İçerisinde Note 7'yi Kullanılmaz Hale Getirilmek İçin Güncelleme Yaya Bilir Note 7'si Olana Duyurulur!

Koradam

Üye
Batarya teknolojisi zaten çok dengesiz. Telefonundaki bataryayı al çatal sapla bak ne oluyor? Her gun durup dururken telefonlar zaten patlıyordu. Note7 de kronik çıkınca diğerlerinin haber değeri arttı sadece.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]
Bahsettiğin şey bataryanın delinmesi ile oluyor bu mu dengesiz olması ? Oksijen ile tepkimeye giriyor. Dışı zeki insanlar tarafından delinmesin diye metal oluyor.

furyzer0

furyzer0

Üye
Bahsettiğin şey bataryanın delinmesi ile oluyor bu mu dengesiz olması ? Oksijen ile tepkimeye giriyor. Dışı zeki insanlar tarafından delinmesin diye metal oluyor.
Her gün cepte durup dururken telefonlar zaten patlıyordu. Çok nadir bir olay olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ama note7 olayından sonra bunların haber değeri arttı birden sağda solda patlama haberleri ortaya çıktı. Eskiden de zaten patlıyorlardı ama haber yapmaya değmeyeceği için yapılmıyordu.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Samsung Yakın Zaman İçerisinde Note 7'yi Kullanılmaz Hale Getirilmek İçin Güncelleme Yaya Bilir Note 7'si Olana Duyurulur!
yapması lazım açınca sadece geri iade edin yazmalı ekrana benim anlamadığım kullananlar nasıl bir zeka ile kullanıyo adamlar iade kabul ediyoz dediler hala kullanıyolar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Bizim s7'lere gün doğdu 3 sene güncelleme kesilmez artık :sirit:
Bu arada harbi harbi anons ediyolar hava alanlarında :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: The Pancar ve SoulsEagle

Koradam

Üye
Her gün cepte durup dururken telefonlar zaten patlıyordu. Çok nadir bir olay olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ama note7 olayından sonra bunların haber değeri arttı birden sağda solda patlama haberleri ortaya çıktı. Eskiden de zaten patlıyorlardı ama haber yapmaya değmeyeceği için yapılmıyordu.

Şuan zaten amiral gemisi olarak patlamayan cihaz neredeyse yok biliyorum. Ancak bu çok nadir bir durum illa ihmaller sonucu oluyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Bizim s7'lere gün doğdu 3 sene güncelleme kesilmez artık :sirit:
Bu arada harbi harbi anons ediyolar hava alanlarında :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
tabi güncellemeyi kesmeyecekler s7 den başka tel mi kaldı güncelleme verilecek :ehe

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
The Pancar

The Pancar

Üye
Yaşadık o zaman biz

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Demi :sirit:
Galaxy s8 öyle bişi yapmalıki note 7 faciasını kapatsın samsung ama bundan sora her çıkardığı telefon patlar o haberi yaparlar yine adın çıkmış 9 misali

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
furyzer0

furyzer0

Üye
Demi :sirit:
Galaxy s8 öyle bişi yapmalıki note 7 faciasını kapatsın samsung ama bundan sora her çıkardığı telefon patlar o haberi yaparlar yine adın çıkmış 9 misali
Ben adım gibi eminim sıkıntısız çıksa bile illa arıza çıkaran biri olacaktır ve "note 8 de patlıyor!" diye haber olacak.

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Ben adım gibi eminim sıkıntısız çıksa bile illa arıza çıkaran biri olacaktır ve "note 8 de patlıyor!" diye haber olacak.

zorla patlatırlar :kop:
niye yapsın ki adam bunu :hmmm

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye

NOte 8 'den önce s8 var daha :ehe

furyzer0

furyzer0

Üye
zorla patlatırlar :kop:
niye yapsın ki adam bunu :hmmm
Çünkü haber değeri var. Mesela snapdragon 810 da oluşan sorunlardan sonra "820 de ısınıyor!" Tarzı haberler yapıldı. Muhtemelen 830da da yapılacak.

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
S8 mi Note 8 mi ne halt çıkarsa ben de bu telefonlara Adanalı muamelesi yapıp kronik sorunlu patlıyor kara duman atıyor yağ yakıyor diyeceğim.

Bu arada bu kısım ciddi Samsung bundan sonra kademeli olarak sürekli değer kaybı yaşayacaktır.Daha şimdiden tek bir modelle onlarca milyar dolar zarar eden firma olası yeni bir modelde en küçük bir dedikoduda yatırımcıların baskısıyla piyasadan çekilme kararı dahi alabilir.Velhasıl artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak Samsung.

avast

avast

Üye
Bu firmanın en pahalı telefonu buyken nasıl bunun değerinde bir cihaz verecekler merak ediyorum nasıl sonuçlanacak bende galaxy s6 kullanıyorum ama gerçekten dalgasınıgeçtik falanda koskoca samsungun bunu bulamamadı ve düzeltememesi içler acısı

Invoke

Invoke

Üye
Note 6'nın gazabı, "nasıl beni pas geçersiniz" dedi ve neler oldu! :korkuylabagir::korkuylabagir::korkuylabagir:

• Beğen
Tepkiler: PriZm ve dragonmhmt
byAndroid

byAndroid

Üye
Note serisi tamamen bitirilebilirmis

FK5896

FK5896

Üye
note 4'ü alalı 2 yıl olmadı. ben aldım note 5 çıktı neyse dedim, 7'nin çıktığını duyunca ahımı aldı samsung. ve sonuç :D

Cadillac34

Üye
Samsung her an hamle yapabilir. Adamlar buraya kadar, fırsatı yakalamışlar kaçırırlar mı? Patent davası yüzünden Apple'a tazminat ödediler. Samsung benzer olayları yaşamayabilir ama sürpriz de yapabilir. Zaten Google' ile Samsung'un 10 yıllık anlaşması var. Artık gerisini siz düşünün.

Üst Alt