Samsung'dan iPhone ile Dalga Geçen Video

 • 20 Eylül 2012
 • 894 Okunma
 • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Sanılanın aksine ABD'deki tüketici profili bilgisizliği ile ünlüdür. Samsung, iPhone kuyruğuna giren kitleyle yine dalga geçen bir reklam hazırladı. İşte o reklam!


  Her zaman genellemelerden kaçınmak lazımdır fakat ABD'deki kullanıcıkitlesi biraz fazla iyimser bir kitle. Zaten ünlü komedyen geçtiğimiz günlerde pek çok ABD'liye iPhone 5 diye 4S kullandırdı ve bazılarında 4Solmasına rağmen telefonda değişiklik bulanlar vardı.iPhone lansmanlarından sonra Apple Store'ların önünde kuyruklar görürüz. Samsung eskiden de bu kuyruktakilerle dalga geçen videolarhazırlamıştı. Yeni video yine bu kitleyle dalga geçen türden.iPhone 5 modelinde tüm tarafsız uzmanların birleştiği bir nokta var.Telefondaki güncellemeler olumlu fakat yenilik denebilecek atılım neredeyse yok. Samsung işte bu noktadan Apple'a vuruyor.Yine sırada bekleyen Apple kullanıcıları bilindik sözlerle video başlıyor. Kimisi havalı diyor kimisi yeni bağlantı kısmından bahsediyor. Samsung'unGalaxy S3 modelini kullanarak arkadaşına NFC teknolojisi sayesindefotoğraf aktarımı yapan kullanıcıyı görünce kitle şaşırmaya başlıyor. Apple'ın daha büyük ekranlı olarak tanıttığı iPhone 5'i bekleyenlere daha da büyük ekranlı Galaxy S3'ü güsteren S3 kullanıcıları ve şaşıran sıradakiler. Daha da fazla ipucu vermeden sizleri reklamla başbaşa bırakalım.
  [video=youtube;nf5-Prx19ZM]https://www.youtube.com/watch?v=nf5-Prx19ZM&feature=player_embedded[/video]
   


  Yazan: MoonLife01
 2. Samsung ne kadar yırtınsa da Apple'ın yanından geçemez. Yapabileceği en fazla bu tarz videodur zaten.
  s3 kullanan da arkadaşım var iphone 4s kullanan da var, s3 en az 3 kez servise gitmiştir ama iphone fazlasıyla stabil. Samsung özellik olarak iyidir büyüktür falandır filandır ama ömürlü telefondur, iphone 3 kullanan adamın bile telefonu hala dün alınmış gibi, kasası aşınmış sadece. s3'ü alıp da ilk günden servise gönderenlerin sayısı kaç bilmiyorum ama avea'da ablam çalışıyor, sadece çalıştığı bayii'de onlarca kişi telefon dondu, şu oldu bu oldu diye geri getirmiş.
   
 3. Kardeşim bu nasıl bir cümledir Galaxys3 3 kez servise gitmiştir ama İ phone stabildir diyorsun :)
   
 4. android ne ya pehh
   
 5. Google translate videoyuda çevirirmi ki acaba :D
   
 6. Stabil: Kararlı.
  Yani arıza kayıtlarını incelersen s3 alıp uğraşmaktansa iphone alıp paşa paşa kullanmayı tercih ederim. Kişisel görüşüm sadece.
   
 7. Şuanda pazar lideri samsung. Ne olursa olsun övgüyü hak ediyor.Sonuçta birşeyler kötü olsaydı bu noktaya gelemezdi. Samsung dayanıksız demelerinede katılmıyorum. En sağlam dediğimiz nokia bile bazen sorunlar çıkartabiliyor. C500 telefonum vardı İlk 6 ayda kulaklık girişi bozuldu tamire gitti geldi servis içine etti anakart değişti. Neyse sattım 603 aldım ilk bir ayda oda bozuldu durduk yere. Bunlar olağan şeyler.
   
 8. her teknolojik aletin bozulma durumu olabilir tabi ama telefon konusunda samsung apple ile ancak ve ancak çeşitlilikte yarışabilir ki zaten pazar değerinin daha yüksek olma sebebi de hem daha uygun oluşu hem de daha fazla telefon çeşidine sahip oluşudur. Apple firması için çeşit diye bir şey yok. Ama tek telefonuyla bütün firmalarla yarışabiliyorsa bi sebebi olmalı ?
  Ben şahsen ikisini de kullanmıyorum maddi durumum elvermediği için ama bi gün param olursa apple almayı tercih ederim. İkisini de bi süre kullanmışlığım var emaneten arkadaşlardan alıp.
   
 9. S3 applein tüm telefonlarindan iyidir kim ne derse desin
   
 10. Demekki apple İnsanların üzerinde hayranlık bırakıp bir cihaz için 9 saat beklete bildiğini samsung kabul ediyor... Buda farklı bir bakış açısı :naughty:
   
 11. Bir şey anladıysam mozambikli olayım
   
 12. :p Çok seviyorum ya bu ikisinin kavga etmesini :p :p :p :p
   
 13. Valla guzel oluyor samsung un bu videoları seviyorum iyi satasiyor
   
 14. Aboww, samsung atar yapmış ya la :)
   
 15. Apple guzel

  - - - Eklendi - - -

  İphone bunun acisini fena alir

  - - - Eklendi - - -

  Sadece apple kendi isletim sistemini kullaniyor apple ise google isletimini kullaniyor
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 08:14