Samsung'dan iPhone ile Dalga Geçen Video

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Samsung'dan iPhone ile Dalga Geçen Video
Sanılanın aksine ABD'deki tüketici profili bilgisizliği ile ünlüdür. Samsung, iPhone kuyruğuna giren kitleyle yine dalga geçen bir reklam hazırladı. İşte o reklam!

Her zaman genellemelerden kaçınmak lazımdır fakat ABD'deki kullanıcıkitlesi biraz fazla iyimser bir kitle. Zaten ünlü komedyen geçtiğimiz günlerde pek çok ABD'liye iPhone 5 diye 4S kullandırdı ve bazılarında 4Solmasına rağmen telefonda değişiklik bulanlar vardı.iPhone lansmanlarından sonra Apple Store'ların önünde kuyruklar görürüz. Samsung eskiden de bu kuyruktakilerle dalga geçen videolarhazırlamıştı. Yeni video yine bu kitleyle dalga geçen türden.iPhone 5 modelinde tüm tarafsız uzmanların birleştiği bir nokta var.Telefondaki güncellemeler olumlu fakat yenilik denebilecek atılım neredeyse yok. Samsung işte bu noktadan Apple'a vuruyor.Yine sırada bekleyen Apple kullanıcıları bilindik sözlerle video başlıyor. Kimisi havalı diyor kimisi yeni bağlantı kısmından bahsediyor. Samsung'unGalaxy S3 modelini kullanarak arkadaşına NFC teknolojisi sayesindefotoğraf aktarımı yapan kullanıcıyı görünce kitle şaşırmaya başlıyor. Apple'ın daha büyük ekranlı olarak tanıttığı iPhone 5'i bekleyenlere daha da büyük ekranlı Galaxy S3'ü güsteren S3 kullanıcıları ve şaşıran sıradakiler. Daha da fazla ipucu vermeden sizleri reklamla başbaşa bırakalım.

[video=youtube;nf5-Prx19ZM]https://www.youtube.com/watch?v=nf5-Prx19ZM&feature=player_embedded[/video]

dready112

dready112

Üye
Samsung ne kadar yırtınsa da Apple'ın yanından geçemez. Yapabileceği en fazla bu tarz videodur zaten.
s3 kullanan da arkadaşım var iphone 4s kullanan da var, s3 en az 3 kez servise gitmiştir ama iphone fazlasıyla stabil. Samsung özellik olarak iyidir büyüktür falandır filandır ama ömürlü telefondur, iphone 3 kullanan adamın bile telefonu hala dün alınmış gibi, kasası aşınmış sadece. s3'ü alıp da ilk günden servise gönderenlerin sayısı kaç bilmiyorum ama avea'da ablam çalışıyor, sadece çalıştığı bayii'de onlarca kişi telefon dondu, şu oldu bu oldu diye geri getirmiş.

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bu nasıl bir cümledir Galaxys3 3 kez servise gitmiştir ama İ phone stabildir diyorsun :)

acuxx

acuxx

Üye
android ne ya pehh

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Google translate videoyuda çevirirmi ki acaba :D

dready112

dready112

Üye
Kardeşim bu nasıl bir cümledir Galaxys3 3 kez servise gitmiştir ama İ phone stabildir diyorsun :)
Stabil: Kararlı.
Yani arıza kayıtlarını incelersen s3 alıp uğraşmaktansa iphone alıp paşa paşa kullanmayı tercih ederim. Kişisel görüşüm sadece.

Polymath

Polymath

Üye
Şuanda pazar lideri samsung. Ne olursa olsun övgüyü hak ediyor.Sonuçta birşeyler kötü olsaydı bu noktaya gelemezdi. Samsung dayanıksız demelerinede katılmıyorum. En sağlam dediğimiz nokia bile bazen sorunlar çıkartabiliyor. C500 telefonum vardı İlk 6 ayda kulaklık girişi bozuldu tamire gitti geldi servis içine etti anakart değişti. Neyse sattım 603 aldım ilk bir ayda oda bozuldu durduk yere. Bunlar olağan şeyler.

dready112

dready112

Üye
Şuanda pazar lideri samsung. Ne olursa olsun övgüyü hak ediyor.Sonuçta birşeyler kötü olsaydı bu noktaya gelemezdi. Samsung dayanıksız demelerinede katılmıyorum. En sağlam dediğimiz nokia bile bazen sorunlar çıkartabiliyor. C500 telefonum vardı İlk 6 ayda kulaklık girişi bozuldu tamire gitti geldi servis içine etti anakart değişti. Neyse sattım 603 aldım ilk bir ayda oda bozuldu durduk yere. Bunlar olağan şeyler.
her teknolojik aletin bozulma durumu olabilir tabi ama telefon konusunda samsung apple ile ancak ve ancak çeşitlilikte yarışabilir ki zaten pazar değerinin daha yüksek olma sebebi de hem daha uygun oluşu hem de daha fazla telefon çeşidine sahip oluşudur. Apple firması için çeşit diye bir şey yok. Ama tek telefonuyla bütün firmalarla yarışabiliyorsa bi sebebi olmalı ?
Ben şahsen ikisini de kullanmıyorum maddi durumum elvermediği için ama bi gün param olursa apple almayı tercih ederim. İkisini de bi süre kullanmışlığım var emaneten arkadaşlardan alıp.

amcalu1

amcalu1

Üye
S3 applein tüm telefonlarindan iyidir kim ne derse desin

MrExpert

MrExpert

Üye
Demekki apple İnsanların üzerinde hayranlık bırakıp bir cihaz için 9 saat beklete bildiğini samsung kabul ediyor... Buda farklı bir bakış açısı :naughty:

Mayk29

Mayk29

Üye
Bir şey anladıysam mozambikli olayım

15097

15097

Üye
Sanılanın aksine ABD'deki tüketici profili bilgisizliği ile ünlüdür. Samsung, iPhone kuyruğuna giren kitleyle yine dalga geçen bir reklam hazırladı. İşte o reklam!

Her zaman genellemelerden kaçınmak lazımdır fakat ABD'deki kullanıcıkitlesi biraz fazla iyimser bir kitle. Zaten ünlü komedyen geçtiğimiz günlerde pek çok ABD'liye iPhone 5 diye 4S kullandırdı ve bazılarında 4Solmasına rağmen telefonda değişiklik bulanlar vardı.iPhone lansmanlarından sonra Apple Store'ların önünde kuyruklar görürüz. Samsung eskiden de bu kuyruktakilerle dalga geçen videolarhazırlamıştı. Yeni video yine bu kitleyle dalga geçen türden.iPhone 5 modelinde tüm tarafsız uzmanların birleştiği bir nokta var.Telefondaki güncellemeler olumlu fakat yenilik denebilecek atılım neredeyse yok. Samsung işte bu noktadan Apple'a vuruyor.Yine sırada bekleyen Apple kullanıcıları bilindik sözlerle video başlıyor. Kimisi havalı diyor kimisi yeni bağlantı kısmından bahsediyor. Samsung'unGalaxy S3 modelini kullanarak arkadaşına NFC teknolojisi sayesindefotoğraf aktarımı yapan kullanıcıyı görünce kitle şaşırmaya başlıyor. Apple'ın daha büyük ekranlı olarak tanıttığı iPhone 5'i bekleyenlere daha da büyük ekranlı Galaxy S3'ü güsteren S3 kullanıcıları ve şaşıran sıradakiler. Daha da fazla ipucu vermeden sizleri reklamla başbaşa bırakalım.

[video=youtube;nf5-Prx19ZM]https://www.youtube.com/watch?v=nf5-Prx19ZM&feature=player_embedded[/video]
:p Çok seviyorum ya bu ikisinin kavga etmesini :p :p :p :p

Uruloki

Uruloki

Üye
Valla guzel oluyor samsung un bu videoları seviyorum iyi satasiyor

technoshark

technoshark

Üye
Aboww, samsung atar yapmış ya la :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt