• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Samsungdan 19" ekranlı dizüstü bilgisayar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Samsungdan 19" ekranlı dizüstü bilgisayar
Bizler 17" ekranlı dizüstülere yeni yeni alışırken, firmalar dizüstü ekranlarını büyütmeye devam ediyor. Laptop Logic sitesinin bugün verdiği habere göre, Samsung 19" ekranlı bir dizüstü bilgisayarı sergilemeye başlamış bile.
Sistemin en büyük özelliği, 19" boyutlu ekranı ve ekranın istenirse sistemden ayrılabilir olması. Üstelik, ekranın DVI girişi sayesinde direkt olarak başka bir PC'ye de bağlayabiliyorsunuz. Ekran sadece büyük değil, 1680 x 1050 çözünürlüğü, 600:1 kontrast oranı, 280 nit parlaklık derecesi ve 10ms tepki süresiyle çok da güzel bir ekran. Sistemin Intel işlemciye sahip olduğu ve grafiklerinin de NVIDIA temelli bir çözüme dayandığı belirtilen diğer bilgiler arasında.
*DHW

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ohaaaa artık abi benim pc nin monitöründen bile daha iyi beah :ah: :ah: :wacko:

informer

informer

Üye
acaba laptop mu norma pc mi

paratoner

Üye
çok harika bi alet ya :)

Caine

Caine

Üye
o kadar büyütüyorlarsa adınıda diz üstünden çıkarıp kucak pc si yapsınlar ya? ben fazla tutmadım :nono: bilgi için sağolun ;;)

ekolix

Üye
bence abartı yapmaa basladılar artık kım ne etsın 19" yaa....

bence mımarlar bıle 17" yetıyo dıyor. agırlıgı bı defa basa dert olur ya onun...

bence tabıı kendım de 17" acer kullanıyom fazlasıyla ıs goruyo zaten

karizma

karizma

Üye
Abi bu cihazlar laptop yani modil cihaz yani mobil kullanılacağı için küçük olması gerekir bence çok büyük

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Dev gibi be.. :wacko:

Shadowman07

Shadowman07

Üye
masaüstünü yanına almak daha mantıklı gibi görünüyor..

psyco888

Üye
ekran budur abi bi tane banada lazım

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Yuh ya :wacko:

volkanik546

volkanik546

Üye
çok ii..tebrikler samsung...

e300

Üye
hehh :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt