Samsung Yeni Modeller (Monte Star Corby Lindy vb.) Gizli Kodlar

Sponsorlu Bağlantılar

aspawa64

Üye
bu kodların ne işe yaradığını yazar mısınız?Yada değiştirilmesi gereken yerler var mı versiyon yükseltmek için faLan?

oqrenci43

Üye
sesi nasıl açcaz kodu ne

--------------- Ekleme ---------------

internal e tıklıom şifre istio yanlış dio şifre nolcak

musti_636

musti_636

Üye
teşekkürler kardeşim sağol :)

74marti

74marti

Üye
ellerine saglık kardeş tesekkürler

taylan_f

Üye
SESINI KODLA AÇTIYSAN KAPADIYSAN FLN FABRIKA AYARINA DONDURUYO MASTER RESET.. PİL ÖMRÜNÜDE %50 AZALTIR.. sizin azaldı suan yaptıysanız
ABİ BU MASTER RESETİ BENDE YAPTIM YANLIŞLIKLA VE PİL ÖMRÜM ÇOK AZALDI 3 4 GÜN GİDEN ŞARJIM 1 GÜN GİTMEZ OLDU BUNU İPTAL FELAN EDEMİYOMUYUZ NOLUR YARDIMCI OL BANA KAFAYI YİCEEMEEEE:(((((((((( TELEFONDAN SOĞUDUM RESMEN VEYA YENİ BATARYA ALSAM DÜZELİRMİ???.......:allalla:

taylan_f

Üye
abi nolur cvp ver ya yardımına çok ihtiyacım var.:(((((:S

ABİ BU MASTER RESETİ BENDE YAPTIM YANLIŞLIKLA VE PİL ÖMRÜM ÇOK AZALDI 3 4 GÜN GİDEN ŞARJIM 1 GÜN GİTMEZ OLDU BUNU İPTAL FELAN EDEMİYOMUYUZ NOLUR YARDIMCI OL BANA KAFAYI YİCEEMEEEE:(((((((((( TELEFONDAN SOĞUDUM RESMEN VEYA YENİ BATARYA ALSAM DÜZELİRMİ???.......:allalla:

abi nolur cvp ver ya yardımına çok ihtiyacım var.((((:S

taylan_f

Üye
arkadaşlar nolur biriniz yardım edin bana:S nasıl halletcez bunu:S:(((((((

Buyrun arkadaşlar gizli kodlar...

*#5239870*# = Yönetici Menüsü
*#7092463*# = Sistem Ayarları

*#1234# = Firmware Bilgisi
*#06# = IMEI Numarası
*#1111# = FTA SW Versiyonu
*#2222# = FTA H/W Versiyonu
*#03# = Özgün Seri Numarası
*#0*# = Menü Testi
*#232337# = Bluetooth MAC Adresi
*#7465625# = Sim Kilidi Testi
*2767*3855# = Format
*2767*2878# = E2P Kısıtlı Format
*#0228# = Pil Durumu
*#0289# = Melodi Testi
*#0782# = Sistem Saati
*#0842# = Titreşim Testi
*#0673# = MP3 Testi
*#0011# = Basit GSM Bilgisi

*#782872# = USB "Qualcomm" Modu
*#726872# = Normal USB Modu

*#4777*8665# = GPRS Testi
*#197328640# = Onarma Menüsü
*#78# = Dokunmatik Testi ve Yapılandırması
krdeş bnm pil ömrüm çok azaldı master reset yapınca senin bi bilgin wrmı düzeltebiliyomuyuz bu drumu yoksa telefonu satıcam soğudum iyice:S:S

mydonose13

Üye
bilmediğiniz ayarları değiştirmeyin telefon elinizde patlamasın bana olduğu gibi :)

sistem ayarlarında bi değişiklik yaptım, açılışta samsung ekranından sonra kapanıyor telefon, bunu düzeltmenin bi yolu var mı yoksa servis yolu göründü mü bize, telefon b7722

baranselona

baranselona

Üye
abi nolur cvp ver ya yardımına çok ihtiyacım var.:(((((:S

abi nolur cvp ver ya yardımına çok ihtiyacım var.((((:S

kardeş tam format at üstüne düzelir büyük ihtimalle

mydonose13

Üye
baranselona

baranselona

Üye
java telefonlarda symbian telefonlarda telefon açılırken atılan format gibi format atmanın bi yolu var mı

hayır verilen kodla tam format atarsanız içindeki herşey silinir ve telefon fabrika çıkışındaki hale döner fabrika ayarlarına dönmesi gibi değil telefon tamamen sıfırlanır...

kardeşim servise yolladım yazılım atıldı baştan ama hala aynı:(((

peki bunla alakalı olduğuna emin misin format atıldıktan sonra düzelir diye düşünmüştüm ama senin yazılımı tamamen değiştirmişler yinede düzelmemiş ozaman şifre pilini etkilemiştir telefona her ayar yapılmış çünkü bence yeni bir pil almanda fayda var(batarya) en son mediamarktta 36 liraydı sanırım orjinali....

taylan_f

Üye
hayır verilen kodla tam format atarsanız içindeki herşey silinir ve telefon fabrika çıkışındaki hale döner fabrika ayarlarına dönmesi gibi değil telefon tamamen sıfırlanır...

peki bunla alakalı olduğuna emin misin format atıldıktan sonra düzelir diye düşünmüştüm ama senin yazılımı tamamen değiştirmişler yinede düzelmemiş ozaman şifre pilini etkilemiştir telefona her ayar yapılmış çünkü bence yeni bir pil almanda fayda var(batarya) en son mediamarktta 36 liraydı sanırım orjinali....[/QUOTE

evet kardeşim bncede şifre pili etkiledi 4 gün giden batarya ömrü 1 güne güştü sanırsam son çare yeni bi batarya almak ;) bi ders almış oldum...

taylan_f

Üye
off yeni batarya aldım orjinal sorun hala dewam ediyolar nolur bunun bi çaresi yokmu bi ayarı felan olabilirmi?

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Yararlı kodlar teşşekürler

ApoCaN3

Üye
Arkadaşlar bu kodlarin anlamlarini yazarsaniz Sevinirim iyi forumlar.

taylan_f

Üye
arkdaşlar yardım edebilecek yokmu yeni orjinal batarya aldım hala şarjım çabuk bitiyor bi ayarı felanmı var bilen arkadaşlar varsa yardım etsin şimdiden tşkler.......

ferdi866

ferdi866

Üye
hocam corby 5650 kullanıyorum bunun master keyini bilen varmı?:hmmm