Uygulama Android İşletim Sistemli Cihazlarda Gizli Komut Kodları

Sponsorlu Bağlantılar

DosTKaM

DosTKaM

Üye
    Konu Sahibi
Android İşletim Sistemli Cihazlarda Gizli Komut Kodları
Android İşletim Sistemli Cihazlarda Gizli Komut Kodları .:: Format Atma - Donanımları Test Etme vs ::.

Android format atma , Android hard reset , Android fabrika ayarlarına geri dönme

Eğer Android işletim sistemine sahip bir cihazınız varsa altta vericeğim kodlarla
Cihazın çeşitli özelliklerini görüntüleyebilir, test edebilir ve cihaza format atabilirsiniz.

NOT: Telefonunuzun modeline ve Android sürümüne göre değişiklik gösterbilir.

ÖNEMLİ UYARI: Bu kodları kullanmaktan doğabilecek (Veri kaybı, teknik ve yazılımsal) zarardan şahsım ve Mobil Sayfamız ve sorumlu değildir.

*#*#1234#*#* Pda ve telefonla ilgili birkaç bilgi verir

*#*#1111#*#* Servis modunu açar, seçenekler tuşu ile çeşitli ayarları görüntüleyebilirsiniz

*#*#2222#*#* Yine buda servis modunu açar seçenekler tuşu ile çeşitli ayarlarda değişiklik yapabilirsiniz

*#*#7780#*#* Fabrika ayarlarına geri döner, tüm telefon hafızasını biçimlendirir

*2767*3855# Fabrika ayarlarına geri döner, hafıza kartını biçimlendirir

*#*#197328640#*#* Test ve çeşitli ayarları değiştirmek için hizmet modunda başlatır

*#*#526#*#* veya *#*#528#*#* Wifi ı test etmenizi sağlar

*#*#232338#*#* Wifi adresinizi gösterir

*#*#44336#*#* Yazılımla ilgili çeşitli bilgiler verir

*#*#0283#*#* Servis modunu açar, ses ayarlarını görüntüler

*#*#0*#*#* LCD testi, renk, dokunma, kamera vs birçok donamım buradan test edilebilir

*#*#0673#*#* veya *#*#0289#*#* Melodi testi, hoparlorde sorun olup olmadığı test edilir

*#*#4636#*#* Test modu, telefon bilgisi, pil bilgisi, kullanım istatistikleri, wifi bilgileri gibi gelişmiş verilere ve ayarlara ulaşabilirsiniz

*#*#1472365#*#* veya *#*#1575#*#* Gps testi

*#*#232331#*#* Bluetooth testi

*#*#232337#*# Bluetooth adresini gösterir

*#*#8255#*#* Gtalk sunucusuna adres gönderir

*#*#0842#*#* Titreşim testi

*#*#2663#*#* Dokunmatik ekran sürümünü gösterir

*#*#2664#*#* Dokunmatik ekran testi, ekran hassasiyetini sınayabilirsiniz

*#*#0588#*#* Hareket sensörü testi

*#*#3264#*#* Ram sürümünü gösterir

İşte Android' le ilgili birçok bilgiye ulaşabileceğiniz kodlar bunlar, ben hepsini denedim, başta da belirttiğim gibi kodlar telefon modeline göre değişiklik gösterbilir, bende ikisi hariç hepsi çalıştı, sürekli kullanılmasa da zaman içinde işinize yarayabilir.

xbora55x

Üye
Dostum senden bı rıcam var bana S5830İ Ses açma kodunu bulabılırmısın?

yunusbulet

yunusbulet

Üye
tesekkurler

DosTKaM

DosTKaM

Üye
    Konu Sahibi

Samsung Ses Yükseltme (Samsung Ses Yükseltme Kodları)
*#8999*8378# yapın

donanım testi-- ses ayarları

ISS Normal 2 deki K.K. 14 veya 15 yapın (bence sesi fazla bozmamak için 14)

Müziklerin sesi artık daha yüksek çıkacak

Zaten bizim istediğimizde bu diğerlerini boşverin.

- - - Eklendi - - -

Mesaj Yollayınız l

Hasiki

Hasiki

Üye
S3 mini de Burada yazan kodlardan denedigim hiçbir kod çalışmadı. Tel direk arama moduna giriyor.

fercel307

fercel307

Üye
kodların hepsi hatalı girilmiş *# lerin yerini ters ve sayısını fazla kullanmışşsın!!!!!

Üst Alt