Samsung WF0700NCE Çamaşır Makinesi ( Özellikleri / Fiyatı )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Kullanım Şekli Solo
Kullanım Alanı Çamaşır Makinesi
Yıkama Enerji Sınıfı A Enerji
Yıkama Kapasitesi 7 Kg
Program Sayısı 10
Renk Beyaz
Sıkma Kapasitesi 7 Kg
Kurutma Hayır/Yok
Sıkma Enerji Sınıfı A Enerji
Gürültü Seviyesi 56 db
Boyutlar (GxDxY) 60 x 53 x 85 cm
Kurutma Kapasitesi 0 Kg
Su Girişi Tek
Su Tüketimi 56 LT
Devir Hızı 1000 Devir
Su Kesik Emniyet Sistemi

technoshark

technoshark

Üye
tek su girişli olması avantajmı yoksa dezavantaj mı ?

Bil-Es

Üye
ben bu modeli burada buldum fiyatı nasıl satın almadan sorayım dedim sizce nasıl ?

william75

william75

Üye
tek su girişli olması avantajmı yoksa dezavantaj mı ?

artık yeni makineler tek girişli.. bence banyoyu 2. musluk için kırıp dökmeye gerek kalmaması açısından iyi...
bu makinenin 56 db gürültü seviyesi yüksek ve A enerji sınıfı olması kötü...

Bil-Es

Üye
ben bu modeli burada buldum fiyatı nasıl satın almadan sorayım dedim sizce nasıl ?

Fiyat araştırmamda en uygun olarak bu modeli buldum ve burada satın alma işlemini gerçekleştirdim . Ürün elime ulaştı bi postada çamaşır attım :))Şimdilik menunum bir sıkıntım yok inşaallah olmazda :)) ürün alım aşamasında bana yardımlarını esirgemeyen Benimevim personellerine teşekkür ederim .

technoshark

technoshark

Üye
artık yeni makineler tek girişli.. bence banyoyu 2. musluk için kırıp dökmeye gerek kalmaması açısından iyi...
bu makinenin 56 db gürültü seviyesi yüksek ve A enerji sınıfı olması kötü...
Siz Bu şekilde demişsiniz ama arkadaş satın almış .. bende bilgi sahibi oldum sayenizde.

Fiyat araştırmamda en uygun olarak bu modeli buldum ve burada satın alma işlemini gerçekleştirdim . Ürün elime ulaştı bi postada çamaşır attım :))Şimdilik menunum bir sıkıntım yok inşaallah olmazda :)) ürün alım aşamasında bana yardımlarını esirgemeyen Benimevim personellerine teşekkür ederim .

benimevim nasıl bir sitedir bilemiyorum ama, madem size yardımcı oldular vede çamaşır dahi attınız.. hayırlı olsun demekten başka çare yok..

Lakin sıkma esnasında ses gürültüsü nasıl ?

• Beğen
Tepkiler: Bil-Es
william75

william75

Üye

@technoshark sormuş bende soruyim dedim.. samsung'un çamaşır makinelerini kullanıcılar genellikle çok gürültülü buluyor.. sizce nasıl?

@technoshark, rica ederim...

Bil-Es

Üye
56 db . Ben aldım ürünü fazla gürültü çıkartmıyor . en azından eski makinem gibi değil ya onu çalıştırdığım zaman sanki uçak havalanıyordu o kadar bi ses çıkartıyordu ki :aha:

- - - Eklendi - - -

Siz Bu şekilde demişsiniz ama arkadaş satın almış .. bende bilgi sahibi oldum sayenizde.

benimevim nasıl bir sitedir bilemiyorum ama, madem size yardımcı oldular vede çamaşır dahi attınız.. hayırlı olsun demekten başka çare yok..

Lakin sıkma esnasında ses gürültüsü nasıl ?

Yok yok gerçekten ürün alım aşamasından tutun da kargonuzun teslim edilme durumuna kadar size her an bilgi veriyorlar siz aramadan onlar size ulaşıyorlar . ben de ilk başta tereddüt yaşadım ama iyi ki almışım emin olun ne kadar ihtiyacım olursa olsun buradan gönül rahatlığı ile alabilirim . Sizlerede tavsiye ederim Tv mi de oradan aldım bu arada

• Beğen
Tepkiler: technoshark
william75

william75

Üye
@Bil-Es; peki çamaşır makineniz beyazları iyi yıkayabiliyor mu?

technoshark

technoshark

Üye
Sanırım makine güzel yıkamasaydı şuan bunları burada yazıyor olabilirdi :))

technoshark

technoshark

Üye
technoshark

technoshark

Üye
samsung'un 14 kg'lık çamaşır makinesi 4.999 Tl den satışta... bu nasıl bir para?

Üstüne 2000 Tl koyduğunuzda şahin araba alabiliyorsunuz :D 5000 TL nedir ya :D hiç mi vicdan yok.. Evlilik hazırlıkları yapanlar var,hiç mi düşünmüyorlar bu kadar borca girermi o çiftler ? şahsen ben girmem :)

william75

william75

Üye
Üstüne 2000 Tl koyduğunuzda şahin araba alabiliyorsunuz :D 5000 TL nedir ya :D hiç mi vicdan yok.. Evlilik hazırlıkları yapanlar var,hiç mi düşünmüyorlar bu kadar borca girermi o çiftler ? şahsen ben girmem :)

fiyatını geçin, köpükle yıkama özelliğinden dolayı alınmaz ki bu makine...

william75

william75

Üye
köpükle yıkama özelliği ne oluyor ?

bildiğin köpükle yıkıyor... deterjan köpük oluyor yani... eee köpüğü yok etmek için ne lazım? çok su...
ayrıca köpük çamaşırlarda kesin kalıyor... ayrıca çamaşırlara nüfus etmesi geç olduğundan elektrik yakıyor.. vs vs...

technoshark

technoshark

Üye
köpük dediğiniz gibi çok zor bir şekilde çıkar elbiselerden vede buda suyun daha fazla tüketimi demektir. :S su tüketimi hakkında bilgi varmıydı acep :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt