Samsung wave

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Samsung wave
Takas düşünüyorum. N900 veya x10 ile takas yapmak istiyorum. 2 aylık ürün ve cok temiz. Faturalı teknosadan alınma. Teklifleriniz değerlendirilecektir.

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
hayırlı satışlar....

bulentersoy

bulentersoy

Üye
wave i bırakıp neden o 2 tane kalas gibi telefonu almak istiyorsun.alıp arabanın tekerlegıne takoz olarak koyacaksan okey hem cirkin gorunuyorlar hem estetik degiller hem cok buyukler...

CiqLeT

CiqLeT

Üye
bülent abimiz haklı :D

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bana flash player 10.1 li cihaz lazım onun için takas istiyorum.

CiqLeT

CiqLeT

Üye
samsung sgh i450 var bende ama hat takınca açılmıyor hatsız açılıyor bütün özellikleri kullanılır durumda ne dion :D

donjuan07

Üye
n86 ıle dusunurmusun

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
N86 olabilir 300 üste olursa

şazenuş

şazenuş

Üye
arkadaşım wawe yi satma. şu ana bada os de iyi gelişmeler oluyor. yakınfa flash 10.1 desteği gelir acele etme.

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Eminmisin flash desteği geleceğine. Ne gibi değişimler oluyor tam olarak acaba?

donjuan07

Üye
2 tane samsung telefon aldım aldıgımada pısman oldum elımden cıkarana kadarda canım cıktı

--------------- Ekleme ---------------

remen kapalı bır kutu ya

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Buna samsung gibi gözle bakma bunu bada olarak gör aynen android ve iphone gibi kendi apps var. Cok farklı samsunglardan. Bu bir bada telefon.

donjuan07

Üye
kafa kafaya degısırım kullanıcı ısen 2 gunden samsung para etmez ama bu telefon 1 senede gecse 2 senede gecse para eder n95 ler 350 400 den gıdıyor hala

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Kusura bakma bu o bildiğin samsung telefonlardan değil. Daha doğrusu bu cep bilgisayarı desek daha iyi hele flash 10.1 olsa ben hayatta satmam. 1000 tl bile verseler.

donjuan07

Üye
waweyı 1 gun kullandım tanıdıgım vardı ıyı tel ama menulerı artık sıkıyor benı hep aynı 2 efek var kamerası ıyı gosterıyo baya onun harıcınde ınce bırde n86 ıle dusunursen uzerıne 100 tl verıyım benımde ısım gorulsun bılıyosun sıtede sıfırı 700 bakmısındır umarım uyarsa maıl at bana

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Az kardeş kurtarmiyor ikinci eli 400 bile varmış sahibinden.com a bak inanmiyorsan. Ben 200 verirsen veririm bu da sana iyiliğim olsun.

newcerix

newcerix

Üye
bende samsung s8300 ultra touch var olur mu?

donjuan07

Üye
kardes valla wawe yada n900 olur aklımdakı bu cıhazlar ben ınnov8 sattım 200 tlye bu samsunglar para etmıyor pek 3 te 1 fıyatına alıyolar aslında ıyı bıse degıl fıyatların aynı gıtmesı ıyı olurda tutulan bır modelıde yok samsungların wawe yıde alırsam kullanırım dıe dusunuyorum aklım yıne n900 de kalırda ne yapalım kısmetımız neyse o olsun

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Ben sadece flash player 10.1 aradığım için satıyorum. Yoksa hayatta satmam. Multitouch var ve cok müthiş telefon wave.

donjuan07

Üye
eger uyarsa verım 100 tl anlasalım alıyım kullanmak ıcın durcak yanı nokıanın acamadıgı program yok herseyı yapabılıyosun dolu programı var harıka dızayn kamera 8 mp 8gb dahılı +hafıza kartı 16 gb ta kadar takabılıyosun 3.5 jack tv cıkısı 3g wlan cıft yonlu kapak yol harıtası cıft hoparlor beyaz ılk gunku gıbı duruyor kvk lı ful kutulu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...