Samsung Wave - Nokia E72 - Nokia X6 ?? Sizce hangisi ??

• 13 Kasım 2010
  • 2516 Okunma
  • 23 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung Wave - Nokia E72 - Nokia X6 ?? Sizce hangisi ?? Neden ?

Yazan: theblack1193
  2. senin keyfine kalmış hepsi kendi alanında çok iyi cihazlar yani birini alsan diğerinin yanında ezik kalmassın ama wave 1 adım önde sanki

3. Yenilikçi olsun istersen Wave
    Symbian İstersen X6
    Klavye İstersen E72

Diğer özellikleri zaten aynı Wifi falan filan... Grafik Hızlandırıcı sayesinde Wave hepsinden önde. İllaki bu 3'ünden biri olcak diyosan Wave olsun. Düşünürsen HTC modellerine bak derim Androidli olanlara yada Getirtebilirim dersen Nokia N900 getirt. 1 Arkadaşa tavsiye ettim N900'ü aldı ve çok memnun fakat hergün şarja takman gerek hatta günde 2 kere şarja taktığı günler bile oluyormuş. N900'ün şarj durumu benim gözüme battı biraz çekilir gibi değil oysaki piyasanın bana göre en iyisi o. Klasik nokia işte illaki bi yerden patlak vericek.

4. kesinlikle x6 öyle bir ses kaitesi var ki

5. wawe

6. wave tabiki

7. wave tabiki 1ghz işlemcisiyle banamısın demiyor dokunatiği çok hassas x6 yı takos niyetine minibüsün altına koy gitsin beş para etmez o telefon.. e72 de kendi çapında güzel..

8. tabikide wave dnla dvx s.amoled povergsx grafik işlemcisi vs. daha fazla öelliği var.

9. wave tabiki x6 özellikle 16 gb de hata dolu kasa açıklığı vb vb millet gibi nokiaya:off: saydırma sonra :kop:

10. 3 ü de alanlarında harika cihazlar.Ama samsung wave almalısın.

11. Bu 3 telefon arasından dersen..kesinlikle wave...

12. bende wave ile e72 arasında kaldım şimdi.. bi türlü karar veremedim..

13. wave derken hangi wave bu bir sürü wave modei var :hmmm

14. wawe tabiki aralarında

15. samsung s 8500 wave...ben de düşünüyorum yazdan berii:) ama çıkıcak olan yakında htc desire bekliyorum....!!!

16. samsung galaxy S nasıl sizce ??

17. kasası plastik onun haricinde n8i bile uygulama ve özellik yönünden ezmişti tek eksiği kamerası ama sonuçta video çekimi hd olması lazım.

18. Galaxy S kullandığım en harika telefon waveden çok daha iyi bence:evet:

19. wave bencede nokia sıktı artık:oke:

20. galaxy s kasası plastik.. bi sorun olur mu acaba sonradan ??

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 19:19