Samsung Wave Gelaskins

• 22 Nisan 2011
  • 3597 Okunma
  • 30 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar biraz önce Gelaskins&#8216;ten 4 adet Samsung Wave skini aldım. < Resmi açmak için tıklayın >
    yaklaşık 15-20 gün içinde elimde olur. aldıktan sonra videolu bi şekilde incelememi yapıcam.Skinlere göz atmak isteyen varsa buraya tıklayarak inceleyebilir. Gayet güzel skinler var.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: TheMax
  2. Ne kadara mal oldu bunlar sana ?

3. Güzelmiş geçrkten çok hoş

4. 4 tanesi kargo dahil 76 TL.

5. Aynen hos duruyor. arka plan icin bende birtane bunlardan düsünüorum aslinda.

6. Bunlar kapak mı yoksa ekran koruma gibi mi ?

7. yapıştırma. sticker yani. M3 malzemeden yapılıyor. türünün en iyisi.

8. Tahmin ettiğim gibi çok para ya. Bana dayanmaz bunlar :D

9. :D bende aldım deneyip görcez dayanıp dayanmıcanı.

10. Buraya yazarsan dayanıklı olup olmadığını bizde fikir sahibi oluruz :) Birde nerden geliyor bunlar hangi ülkeden ?

11. gelsin zaten uygularken falan videoya çekicem :) Sanırım kanadadan geliyor.

12. 76 Tl cok fazlaymis ben 1 tl felan söylersin sanmistim :d neyse artik bizde cikletlerden cikan dövmeleri yapistirir kullaniriz :p oda bi çözüm.

13. ahhaha :D:D yahu şu invisible şhield mi ne var. çizilmesin diye koruyo komple kasayı.20-30 tlye satıyolar. bu jem daha kaliteli malzeme hemde estetik bi görünümü var. bence uygun

14. Parayı peşin mi ödedin ? KApıda ödeme var mı :D
    Kardeş sende naptın :d:

15. evet paypal ile peşin öededim. siteyi araştırdım güvenilir bi site :)

16. Almayı düşünen olursa parasını verelim de bize de alsın bari :)

17. kaliteli bi malzemeyse eğer toplu alabiliriz. herkes öder parasıın bi kişi getirtir.

18. Ben arkadaş denedikten sonra almayı düşünüyorum.Özellikle 2.cisi süper

19. m.youtube.com/results?client=mv-google&gl=US&hl=en&search_type=by_search&q=Samsung+Wave+Gelakinds&submit=Search mükemmel :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 09:29