Samsung Wave divx kayıt

Sponsorlu Bağlantılar

zeusahmet

zeusahmet

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Wave divx kayıt
arkadaşlar nasıl kayıt işini yapacaz bilen varsa anlatırsa sevinirim

viranufuk

viranufuk

Üye
arkadaşlar nasıl kayıt işini yapacaz bilen varsa anlatırsa sevinirim
vod.divx.com da divx plus var onu indir indirdikten sonra divx playeri çalıştır register ol sonra vod bölümünden kayıt kodunu gir

ungood20

ungood20

Üye
kayıt olmanın avantajları nedir bilen varmı cok merak etmişimdir hep.
Ek codec desteği geliyormu ???

zeusahmet

zeusahmet

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayardaki divx playerı kayıt ediyoruz telefonumuza yararı nedir peki

yesduncan

Üye
hiçbirşey

zeusahmet

zeusahmet

Üye
    Konu Sahibi
altyazı işini çözebilen var mı peki ??

meyilmaz96

Üye
srt dosyasını içine atıyorum yanlış hatırlamıyorsam playerdee altyazı açma vardı

tento12

tento12

Üye
Altyazı dosyasının da adı aynı olacak. Filmi telefonda açtıktan sonra alt ortadaki oka tıklayıp "altyazılar açık"ı seçiyorsunuz, bir iki saniye sonra altyazılar geliyor.

Yalnız altyazılarda türkçe karakterler desteklenmediği (â, ğ, ü gibi karakterler çince gibi çıkıyorlar) için bunları ingilizce karakterlerle değiştirmek gerekiyor (a, g u gibi). Bunu otomatikman yapan bir programı adresinden indirebilirsiniz.

ikslarç

Üye
progtamını telefon tanımıyor ne yapmwk gerekli bilen vars lüten yardımcı olssun!

tento12

tento12

Üye
altyazı çevirici zaten bilgisayarda kullanmak için. exe uzantılı dosyaları samsungun işletim sistemi nasıl açsın ki?

bu programcığın yaptığı işi notepad ya da word kullanarak ve bul değiştir yaparak siz kendiniz de yapabilirsiniz.

kaya45

Üye
Arkadaşlar lütfen samsung wave 8500 telefona divx kaydetme işini resimli bir şekilde anlatırsanız, çok sevinirim. Ben kaç gündür uğraşıyorum ama yapamadım. Canım çok sıkıldı bu işe lütfen resimli olarak anlatın Şimdiden çok TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Bekmezz

Bekmezz

Üye
Bende sorunsuz çalışıyo. Kyıt tamam, hatta bi tane mp4 (Lost bölümlerinden) yükledim (orj.) alt yazısınıda yükledim. sonra açtım. ama bende altyazı olayına takılmıştım ve nihayet onuda hallettim. Dikkat etmek gerekiyo altyazının atacagın video ile aynı ismi taşıması lazım. tabi bide şu var video oynarken altyazı görülmüyo ortadaki ok(seçenek) bas ve altyazılar açık de....
veeee Kulaklıgını tak sol köşedeki 5.1Ch tıkla Süper ötesi görüntü ve sesle filmini yaşa...
Tşk...Tento12

ITALICS

Üye
hocam giryorsun . Daha son divx player indiriyorsun . Player programında register device ile küçük bir divx dosyası oluşturup cihaza atıyorsun . Daha sonra divx dosyasını cihazda açtığında register oluyoe. Divx.com'da register işlemini anlatıyor zaten çok kolay yönergeleri izlemen yeterli.

erem.qns

erem.qns

Üye
vod.divx.com dan programı indiriosun. Daha snra kayır (regıster) kısmına gırıp sendekı kodu gırıosun. Sana bi video olusturuo. Telefona atıp oynatıosun videoyu. Kayıt tamamlanıo. Ama şöyle bir durum var. Olusan videoyu bluetooth yoluyla telefona atarsan telefon tanımıo. USB ıle atarsanız sorun ortadan kalkıo bilginize :)

nanapito

Üye
Arkadaşlar bende uğraştım durdum. Register kodu istiyor. Yukarıda anlatılanlar tamam da bu kod nedir diye uğraştım durdum. samsung GT-S8500 da ayarlar a geliyorsun, telefon hakkında ya geliyorsun. Burada DivX(R) VOD var. Burada kayıt olman gerektiğini, register kodunu ve site adresini veriyor. Bu kodu bir yere yaz ve telefonunundaki tüm proğramları kapat ve usb kablonu tak. Bilgisayarına indirmiş olduğun divx proğramını çalıştır, yukarıdaki VOD menüsünden register a DivX certified device a tıkla. Registration kode kısmına bu kodu gir. Device name kısmına da telefonun adını yaz. Sonrasında next, talimatları uygula. 1mb lık bir video yu telewfonuna aktarıyor. Videoyu kalsörümün içinde samsung 8500.divx olarak buldum ve çalıştırdım. (device name kısmına samsung 8500 adını vermiştim.) Kolay gelsin.

osman83

Üye
Ahahah exeyi telefona atmış :)

Ballistick

Üye
Bu işi halletim peki bu ne işe yarayacak :D

silver021

silver021

Üye
Bu işi halletim peki bu ne işe yarayacak :D

divx çok güçlü bir sistem olduğu için zamanla ne işe yaradığını daha iyi anlarsın. filmleri 100mhzde oynatamayan iphone 3gs divx farkıyla 200 mhzde divx çalıştırabilen akıcı bir filmi cebinden izlediğini düşün biraz. işte o işe yarıyor arkadaşım (:

Ballistick

Üye
divx çok güçlü bir sistem olduğu için zamanla ne işe yaradığını daha iyi anlarsın. filmleri 100mhzde oynatamayan iphone 3gs divx farkıyla 200 mhzde divx çalıştırabilen akıcı bir filmi cebinden izlediğini düşün biraz. işte o işe yarıyor arkadaşım (:
Teşekkürler .....:)

Üst Alt