Samsung Wave 2 S8530 mi, Nokia C6-01 mi?

• 25 Nisan 2011
  • 4831 Okunma
  • 32 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar merhaba ben bu iki telefon arasında kaldım benim için ekran büyüklüğü önemli değil wave nin kamerasın beğendiğim için istedim c6-01 de hem küçük hem de fonksiyonel hangisini almam gerekir??

Yazan: gitaristcocuk
  2. Wawe tabikide yada onuda salla androidli cihazlara bak galaxy mını fıt gio ace 5 gibi cihazlara bakabilirsin:oke:

3. Wave 2 kullananlarin yorumlarindaki sikayetlere bak birde c601 kullanan arkadaslarin sikayetlerini dinle. tarafsiz olarak kararini kendin ver. ben c601 modelini pek incelemedim ama eminim oda en azindan bi islemci olarak 680 mhzyi geçememistir yada 256 mb rami. nokia hep bunlarla kar edior zaten. ama bir yandanda bu donanimlari ikiye katliyacak bir wave 2 var. aliminyum kasa çizilmez ekran müthis bir ekran çözünürlüğü 480x800 not:pixelleri gözünle saymazsin en azindan nokiadaki gibi ;) 1280x720 hd video kayit telefonu modem olarak kullanabilme bluetooth 3.0 internet hizi 10.2 mbps. eh bütün bunlardan ötürü fiyatida makul. ayrica navigasyonda sinirsiz ancak sesli olarak kullanman icin ücret ödemen gerekiyor. buda isteğe bağli elbette. 8 gb icinde hafiza karti hediye olarak gelior zaten 1.5gb rom 492 mb da boş alan. bada os 1 sene bile olmadi cikali isletim sistemi olarak. ancak emin olki çok stabil bir isletim sistemi. facebook dailymotion google videos youtube ve benzeri sitelerden tam ekran videolarini acip oynatmana yariyacak skyfire usulü program entegre gelior sistem içi programlarda yada apsstoredanda temin edebilirsin. tarayici eski sürüm adobe flash player kullanior ama bunu fazla dert etmene gerek yok. fiyatida normal teknosada 850 tl ancak internetten 720 ye kadar fiyati çeken siteler var genede ne kadar güvenilir bilemiorum ancak oda senin tercihin olabilir.

4. wave:oke:

5. ya teknosada ikisini de inceledim bilmiyorum aynı gibi wave çok büyük yani tek elle açıkçası zor kullanıyorum :kop:

6. bütçen hangisine yetiyorsa onu seç.

7. wave:oke:

8. c6-01 yada c7

9. biraz bekle bütçeyi ayarla wave2 al sonra pişman olma:)

10. Arturhe'a katılıyorum. Bu arada wave2 de 3.6mb internet hızı var. c601'de 10.2mb var. Ve ekranı amoled ayrıca şuan en iyi olduğu iddia edilen clear back display özelliğine sahip ve video çekimi wave2 ile aynı. Hatta çift mic. kaydediyor. Usb otg ve fm verici de var. 256mb ram ile şuan rekor 44 uygulama yani yeterde artar bile. Ve kasası METAL ayrıca A gps ve sesli navigasyon ömür boyu ÜCRETSİZ. fiyatı daha makul 700 lira ama wave2 de 1ghz işlemci var. Ve ekran biraz daha büyük diğer artıları söylenmiş zaten kısaca karar senin ikiside alınmaya değer güzel telefonlar. Pişman olmazsın.

----------Eklendi @ 23:43:05 ---------- Yazıldı @ 23:32:03 ----------

Bu arada arturhprime'nin verdiği link'e bak mutlaka orda daha ayrıntılı yazar.

11. Rebel wavein baglanti hizi 10.2mbps ;) bana kullandigim telefonun özelliklerinden mümkünse bahsetme. biz neyin ne oldugunu bilerek araştirarak aldik. c7 nin reklamlarina aldanipta paralari savurmadik :) ayrica wavein karalama politikalarini kara propaganda yaptigini surda nerdeyse pek cok kisi bilior herkez neyin ne oldugunu farkinda istersen cok zorlama. nokia babanin sirketiymis gibide gecipte bana onu savunma. bizde nokia mağduruyduk zamaninda senin gibi. ;)

12. Arkadaşım BULAŞMA wave2 de 3.6mb wave de 7.2mb anlatma bana anlatma gerisi boş...

13. Buraya iyi bak 10.2 mi 3.6 mı.
    Nokia C6-01 vs. Samsung S8530 Wave II - GSMArena.com

14. 3GHSDPA, c6-01 10.2 Mbps; HSUPA, 2 MbpsHSDPA wawe 2 3.6 Mbps; HSUPA, 2 Mbps

15. o parayı gözden çıkardıysan 200 300 ekle galaxy s al harika telefon veya 2. el ıphone 3gs de alabilirsn

16. 2.el tel düşünmüyorum . wavenin ekran çok büyük yani cebe sığmaz galiba kararım c6-01 yönünde olacak

17. 10.2 kurtarmaz. Wave hardware olarak o kadar üstünken gerek bile yok karşılaştırmaya.

18. C6-01 alırdım ben. Ama bu benım gorusum. Iyıce arastırıp al.

19. kesinlikle wave al yada galaxy ace de alabilirsin androidli güzel bir teldir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 19:34