Samsung U600 iLe iLqiLi Bir Soru


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cart_heart

Üye
    Konu Sahibi
Samsung U600 de mesaj qeLince titreşimLe meLodi aynı anda çaLmıyor bunu nasıL yapabiLirim negative bi konuda biLdirimLerden yapıLdığını söyLedi biLdirimLeri buLamadım :) yardımcı oLursanız sevinirim tşkLer :)
 
Ozan

Ozan

Admin
Şu an telefon önümde olmadığından tam yorum yapamıyorum menü konumu olarak ancak zil sesi ayarlarında

Titreşimli Bildirim > Açık

gibi bir ayarda, hem melodinin hem de titresimin aynı anda olmasını sağlıyorduk..

Yani mesaja özgü bir ayar degil, telefonun normal çağrı geldiginde çalınca da titresimde olması gerekiyor. İkisi ortak ayar.
 

ercu49

Üye
*0206*8378 işe yaramadı
 

the_end_u600

Üye
u 600 de msj gelıce hem melodı hem tıtresım yoktur ya sadece tıtrerım ya da sadece melodı kullanılabılıyo....ama bı sıfre ıle bu saglanabılıyomur bılemıem samsunglarda bı dunya sıfre var cunku
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt