samsung telefonlarda sifre kırma

Sponsorlu Bağlantılar

hackersamet_112

Üye
lale

totx

totx

Üye
samsung e-250 de denedım çalıstı ama bunda custom reset attıktan sonra denememın sonucu olabılır

ozcanbey1965

Üye
teşekkür ediyorum arkadaşım. arkadaşlar ben yaptım oldu.

asdafsad

Üye
ya oluyo ** yeni modellerde olmaz belki

ilksen

Üye
telefona format atmadan şifre kırma yolu yok mu???? :agla

ofe250

Üye
kesme be o kadar kolay mı sifre kırmak bnde olmadi

selim47

Üye
arkadaşlar şifreyi kırmanız için format atmanız gerekiyor..*2767*3855# format atıktan sonra şifre 8 tane sıfır olacak sonra istediğin şifreyi girip değişebilirsin..

efemert

Üye
dostum olmuyor

nomad60

nomad60

Üye
ya abi bende ilk basta bile olmadı o sıfır yurt dısından almıstım telefonu,sıfre koyacam koyamıyorum yardım?????:(

ayuce

ayuce

Üye
arkadaşlar çok teşekkür ederim 8 tane sıfır oluyor
:oke:

abidin2090

Üye
Arkadaslar ben d900i telefonuma format attım acıldıktan sonra telefonda sebeke aranıyor servıs yok dıyor kımse benı arayamıyor yanı ulasılamıo dıyor kendılıgınden tel lutfen bı yardım edermısınız?

ali_camlica

Üye
Arkadaşlar o sadece telefona ilk verilen şifredir.Eğer siz o şifreyi değiştirirseniz unuttuğunuzda o 00000000 aktif kalmayacaktır.işe yaramıyor.amacım bilgi çürütmek değil sadece yardımcı olmak ;)

nympHetamine_xX

Üye
ArkadaşLar J700'de denedim oLdu..Ama başka bi yoLLa..

Telefon bekLeme modundayken *#56658378# yazın..Orda [bende 13. şıkta] "Reset Phone Password" yazıyor..Oraya tıkladığınız an şifreniz sıfırLanır..

Yani yeni şifrenizi oLuşturacaksınız demek oLuyor bu da..

Yardım ettiysem ne mutLu [:

keremcan67

Üye
Çok teşekkürler...

thewendetta

Üye
çok tşkler

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
kardeşp teşekürler

rüveydarrdem06

Üye
arkadaşlar bu yalan 8 sıfır fln olmuyo *2767*3855# yazın sonra arama tuşuna basın sonra telefon kısa bi formattan geçio sadece telefon ayarları sıfırlanıo hiç bi zararı yok bende denedim şifre çıkıo

nympHetamine_xX

Üye
ArkadaşLar J700'de denedim oLdu..Ama başka bi yoLLa..

Telefon bekLeme modundayken *#56658378# yazın..Orda [bende 13. şıkta] "Reset Phone Password" yazıyor..Oraya tıkladığınız an şifreniz sıfırLanır..

Yani yeni şifrenizi oLuşturacaksınız demek oLuyor bu da..

Yardım ettiysem ne mutLu [:

arkadaşlar bu yalan 8 sıfır fln olmuyo *2767*3855# yazın sonra arama tuşuna basın sonra telefon kısa bi formattan geçio sadece telefon ayarları sıfırlanıo hiç bi zararı yok bende denedim şifre çıkıo

Format'a gerek olmadığını düşünüyorum..
Yaptığım taktik ne format gerektiriyor ne program.
Sadece 4 5 tuşa basacaksınız ve hepsi bu :)

karuç72

Üye
*2767*2878# bu olmasa *2767*3850# yap kesin olacak bütün samsung tellere uyuyor

metin50

Üye
8 tane sıfır oldu arkadaslar e800

emekcıyı dovmeyın tesekkur edın bıldıgı ıle yardımcı olmaya calısmıs herkes onun ıcın tum arkadaslara tesekkurler