samsung telefonlarda sifre kırma

Sponsorlu Bağlantılar

ceronimo04

ceronimo04

Üye
Telefonunuza şu kodu uygulayın. *#2767*3855# Bu kod ile telefonunuz fabrika ayarlarına dönecek ve içerisinde bulunan tüm bilgiler silinecektir. Daha sonrasında güvenlik kilidi şifreniz 8 adet sıfır ve/veya 4 adet sıfır rakamından oluşacaktır. Bu şifreyi daha sonrasında ise değiştirebilirsiniz. Şifresini unutanlar bu söylediğim adımları izleyebilirler.

Teşekkürler.

mahsunkul70

mahsunkul70

Üye
Arkadaşlar verdiğim kodu hangi samsunga girerseniz telefon formatlanıp eski haline dönecektir şiresi tekrar 8 tane sıfır olacaktır::
*2767*3855# soldaki format kodudur

----------Eklendi @ 22:16:42 ---------- Yazıldı @ 22:04:58 ----------

*2767*3855# eğer bunu giripte hala olmuyor diyorsanızayıp ediyonuz ya en az yüz tlf ye aynı metod la şifre değiştirdim

• Beğen
Tepkiler: yilmaztelli

posett

Üye
slm arkadaşlar benimde samsung m620 var sim kilidi şifresi istiyo yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

UMH

UMH

Üye
telefondan hafıza karıtınız ve sim karıtnızı çıkartıp telefonu açıtığınız *2767*3855# yazarak format işlemini gerçekleştirebilirisiniz böyleleikle yeni şifre koyabiliceksiniz saygılar

bahoz

Üye
benim bir şifre sorunum var

----------Eklendi @ 16:05:19 ---------- Yazıldı @ 16:04:46 ----------

yardım istiyorum lüt fen

----------Eklendi @ 16:06:57 ---------- Yazıldı @ 16:05:19 ----------

hadi
arkadaşlar acil

----------Eklendi @ 16:08:14 ---------- Yazıldı @ 16:06:57 ----------

arkadaşlar lütfen

----------Eklendi @ 16:12:02 ---------- Yazıldı @ 16:08:14 ----------

kimse yok mu acil bir şey sormam lazım

----------Eklendi @ 16:17:05 ---------- Yazıldı @ 16:12:02 ----------

senin dediğin gibi yaptım desteklenmeyen karakter diyo

----------Eklendi @ 16:19:10 ---------- Yazıldı @ 16:17:05 ----------

sen benim sorunumada bir çözüm yokmu

bengi222

Üye
kardes bnm tel samsung sgh e350e senin yazdığın kodu telefonumde sım kartı yokken yazıyorum resetliyo sim kartımı takıyorum pını yazıyorum telefon kilitli yazıyo 00000000 yazıyorum yine telefon kilitli diyo işe yaramıo

nihat_elz

Üye
S.@ arkadaşlar ben daha 1 hafta önce samsung s5620 sıfır telefon aldım, hatta aldıktan sonra fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen 8 tane veya 4 tane sıfır yada nokiadaki 1234 şifrelerinin hiçbiri olmadı bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı acaba ?

yilmaztelli

Üye
samsung telefonlarda sifre kırmak için yani mesajların galerinin vs ni değiştirmek için şişfreyi değiştir yerine nekadar sıfır sıyıyosa o kadar sıfır yazın yini şifreyi yazın şifreniz dğişmiştir
lan p.ç /. adam gibi cevap ver

----------Eklendi @ 01:08:02 ---------- Yazıldı @ 01:05:01 ----------

eline sağlık kardeş

asigenc3321

Üye
Arkadaşlar samsung telefonun (d900i,e250 vs.) galerinin şifresini format atmadan kırmak mümkün mü ve format sonrası TEL HAFIZASINDAKI (hafıza kartı değil ) TÜM VERILER silinir mi görüntüler,müzikler ve rehber. Bilen arkadaş varsa cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Can_cann

Üye
arkadasım telefon daha sıfırken ouyor o 8 tane 0. değiştirdiğim şifreyi unuttum ben onu ırmam lazım heyan yaptırıyorsun insana ya :dry:

bunki

Üye
samsung galaxy s2 almayi dusunuyorum s2 lerin i9100 ve i9100g olarak iki farkli modeli varmis sadece chipset degisikmis acaba hangi chipset daha iyidir alacaksam hangisini almaliyim

erol51

Üye
ya arkadaslar benım telefonum acılmıyor yakınlarda ımeı attırdım yınede acılmıyor ne yapabılırım lutfen yardım edın

loup

Üye
Telefoncuya gidecektim gerek kalmadı.bütün şifreleri bu sekilde kaldırdım.

hemde hafızam silinmeden.

Çok teşşekkürler.