Samsung Telefonlar Format Atma

Sponsorlu Bağlantılar

pckopos

pckopos

Üye
beyler dikkatli olun ben bu şifreyi yazdım IMEI numaram silindi şimdi ne arama yapabiliyorum nede aranabiliyorum IMEI no'm 00000.0/00000.1 oldu bu arada ımeı nomu nasıl geri yazabileceğime dair bi bilgisi olan warsa yardım pls BU ARADA MSN'M : [email protected] YARDIM PLS:bann::bann::sopa::aman2::vur:yuru:yuru:yuru:yuru:bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem:

arzuyasin

Üye
allah razı olsun

emrejick

Üye
ARKADAŞLAR Bİ DENEYİM DEDİM E250 DE ONAY SORAR SANDIM SORMADI:sGİTTİ YA ÖNEMLİ OLAN REHBERDİ BNM İÇİN:s

kursatt05

Üye
d 820 ye de olurmu acaba

crazzboy07

Üye
format ne işe yarıyor

djoguzhan_55

Üye
e250 oluyo ben denedim tüm herşey gitti sağolun resimler filan bende bi tuşa bascam zannettim:D:(

lostrose

Üye
e 840 a olmadı kardeşler

eses_nuri

eses_nuri

Üye
sağol arkadaşım

dj_falcon

dj_falcon

Üye
eyvallah saol abim

salah

Üye
sağol teşekkürler

pckopos

pckopos

Üye
E-250de Oluyo Denendi Paylaşım Için Teşekkürler

Sunwalker

Üye
yaw gıttı gıttı hersey gıttı rehberım gıttı ınsallah ajandamda gıtmemıstır yemınle delı olmama ramak kaldı hıc onay falanda sormadı bu rezıl cıhaz

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
Tşk ler kardeş

feelnatural

Üye
e200 samsung denendi oldu. ama o kadar ayarı eski haline kim getirecek şimdi !.. Neyse Oluyormuş Öğrenmiş olduk. ancak dikkat edin korunmayan öğreleri siliyor.

--------------- Ekleme ---------------

Radyo kanalalrı bile gitti. Güzel paylaşım onay bile istemedi cihaz arkadaşlar aman dikkat

fbfby

Üye
e 250 de denedim oldu saol kardeş

acacia

acacia

Üye
saol

gencfb_506

Üye
c 160 denedim oldu çok saol

piskopat3

Üye
aman dikkat kişi listenizi eğer telefona kaydetmişseniz silinir..yedeklemeyi unutmayın..

kar_12

Üye
Bende Baktım Inşallah Olur

askyar

Üye
kardeş teşekkürler paylaşım için...

Üst Alt