Samsung Tabletlerde güncelleme sorunu!!!


'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Daha doğrusu güncelleme çıkmazı.

Tab S cihazıma bir zamanlar güncelleme gelecekte Android 5 kuracağız diye beklerken (4.4.2 ile geldi) Android 5 bir türlü Türkiye ye gelmedi.
Bende Sammobile den Birleşik Krallık romunu yükledim. :zzz:
Türkiye sürümüne Allah rızası için bir kere bile güncelleme vermezken geçen haftalarda Birleşik Krallık sürümüne güncelleme geldi. Hemen yükledim tabi Android 6 oldu :D

Demek istediğim o kadar para verdik bu tableti aldık romlamı uğraşmamız lazım, niye diğer ülkelere varda bize yok eeyy Samsung.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Afganistan bile almış

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Canım Türkiyem 4.4.2 de hala.
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
0MG90

0MG90

Üye
Samsung Türkiye paraları cebe atıp yan gelip yatıyor. Güncelleme konusunda sıfırlar.
 
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Telefonlarda ciddi sorun yaşamadım aslında.. en azında Sony den sonra güncelleme konusunda ikinci diyebilirim.. ama tablet konusunda destek Türkiye de sıfır..
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt