Samsung Tab 3 7' Alinirmi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Direk çalışması gerek arkadaşım herhangi bir ayar olduğunu sanmıyorum

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Tablette sorunmu var yani hocam

Gidip degistirebilirmiyim vatandan

Ama diger hersey sorunsuz gorunuyo tikir tikir calisiyo allah allah

Yönetici tarafından düzenlendi:
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
telaş etme tableti ve kabloyu alip baska bir tvde denermisin.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
evde baska hdmi li televizyon yok suanda nasil yapacagimi anlamadim bagliyorum hix bisey olmuyo ne tablette.ne pc de

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
evde baska hdmi li televizyon yok suanda nasil yapacagimi anlamadim bagliyorum hix bisey olmuyo ne tablette.ne pc de
Normalde hdmi portlar direk devereye girer magaza yakinda ise ordada deneyebilirsin

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Pc de demisim tvde

Umarim bi sorun yoktur ya hitsem ilgilenirlermi suanda dershanedeyim eve 3 de gidicem tekrar deniycem

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bence yardimci olurlar arkadaşım.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Eve gidice biraz kurcaliycam bakalim bulabilirsem hdmi secenekleri falan var ama bilmiyorum

anilari35

anilari35

Üye
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
320 tl falan civarı bi bakıp alsaydn keşke memo pad hd7 o fiyat aralığının alınabilecek en iyi cihazı ve asus 4.4 de verecektir kesinlikle
400 liraydi sanirim oda baktimda kasasi cok plastiksi duruyodu birde anneme alacaktik film ici bakti bunu daha cok begendim dedi 4 cekirdek islemci 8 cekirdek grafik islemcisi falan yaziyodu kutuda antutu yaptim 20800 kusur aldi sende memo varmi

320 tl falan civarı bi bakıp alsaydn keşke memo pad hd7 o fiyat aralığının alınabilecek en iyi cihazı ve asus 4.4 de verecektir kesinlikle
Ha durust olmak gerekirse asusuda begendim ben ama kutu ici yoktu keciorende ve teshir urunude almak istemedim acikcasi

HDMİ da onemli annem icin televizyona baglayip film izlemek istiyor :D ya acikcasi 3 deneden dolayi bunu aldim
1- fazla fark yok donanimlarinda (yani bence gpular ahni islemci de 1.2 4cekirdek exper 1 4 cekirdek bkyle dusunerek pek fark yok dedim)
2 experin kasasi ipad minin kasasiyla neredeyse ayni kaliteli malzemesi var aliminyum falan benim hosjma gitti
3 Anneme aliyoruz tableti annem film izlemek ici aliyo HDMİ sart

oka1515

oka1515

Üye
Belki kabloda bi sorun vardır kontrol etmek gerek

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Kablo degisimi oldu sorun cozuldu konu kilit

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt