Samsung Star Java Belleğin Azmı Geliyor!!! Yükseltelim O Zaman!!!

Sponsorlu Bağlantılar

cellatm

cellatm

Üye
    Konu Sahibi
:d :d

kursatavril

Üye
kardes hani patch yapiyoruz ya orda dedigin yazilar gelmio anlamadim bi cozum varmidir

filozof07

Üye
arkadaşım telefona bağlatım dediğin dosyayı sildim ama jwc_properties dosyasını telefona atamıyorum atılmıyor nasıl edecez onu :)

--------------- Ekleme ---------------

ha yaptım arkadaşlar üstten buluyorsun dosyayı sol tıklayıp download diorsun

CELLATM arkadaşım sana ne kadar teşekkür etsem azdır saol varol böyüksün koçum ;)

TasteKiN

TasteKiN

Üye
Monte ' de denedim oldu teşekkür ettim dostum eyvallah artık FİFA 2011 400x240 vura vur :D

enex_enes

enex_enes

Üye
Bir iki java dosyası vardı hala oynatmıyor neyse genede teşekkürler artıp artmadığını nerden görebilirm veya faydası varmıdır başka ?

filozof07

Üye
bne bunu bi wave 8300 da yaptım oyunlar açıldı fakat telefonun kamerası bozuldu tekrar dene hatası veriyor bunu düzeltemezmiyiz ? teşekkürler.

snbastra

snbastra

Üye
bende tam dowloand ederken dosyası program hata veriyor ve kapatıyor :(

baknickimyoq

Üye
arkadaşım bunu internet tarayıcısı içinde yapabilirmiyiz?
eğer yapabilirsek süper olur bütün flashları görebiliriz

cellatm

cellatm

Üye
    Konu Sahibi
Bir iki java dosyası vardı hala oynatmıyor neyse genede teşekkürler artıp artmadığını nerden görebilirm veya faydası varmıdır başka ?

2-3 mb lık oyun yükle normalde oynatmaz

BodyBuilder

BodyBuilder

Üye
snbastra

snbastra

Üye
tamamdır usta emeğine saplık,problem gitti java bellek tavan yaptı :)

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Dostum bişey sorucam gerçi konu açılalı bi hayli olmuş ama ben dediklerinin hepsini yaptım ama 10 mb olduğunu nerden anlıycaz yani doğru şekilde yaptığımı nerden anlayacağım?

lulitv

Üye
TKFE!'yi açıyorum bu arada tel. pc studio modunda port com1 den com15 e kadar deniyorum com2 de tutuyo basıyoum bekliyo sonra communucation link is lost diyor. Sonra fw atarkenki ses kısma kapatma ve tuş kilidi tuşuna basınca açılan download ekranı geliyor.
Nasıl yapıcaz lütfen yardım et

Üst Alt