Samsung Star Java Belleğin Azmı Geliyor!!! Yükseltelim O Zaman!!!

Sponsorlu Bağlantılar

alayına yalı

alayına yalı

Üye
bi türlü yapamadım ya offf :(

ahmeht2

ahmeht2

Üye
10 MB :ehe

--------------- Ekleme ---------------

birde o yaptıgın programı bi paylaşırmısın

ben paylasmıstımda kapattılar konuyu baska yerde varmıs berkayın koularına bi bak...

cellatm

cellatm

Üye
    Konu Sahibi
:D ok

spacesyng

spacesyng

Üye
paylaşım için saol işime yarar

cellatm

cellatm

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullanın

alayına yalı

alayına yalı

Üye
tk file explorer telefonu görmüyo yardım

didyou

Üye
Aynen yazdığın şekilde denedim ama bişey değişmedi.

156asd156

Üye
tesekkurler

fakehesap

fakehesap

Üye

didyou

Üye

Görsel olarak bişey değişmiyor zaten , bunu yapınca büyük boyutlu java oyunları yükleyip oynayabiliyorsun :oke:

Bende onu diyorum işte.Mesela crysis var telefonu kasan onu açtığımda gene kasıyordu yani oyunlarda bi farklılık göremedim.Zaten bugüne kadar bi boyut sınırlamasıylada karşılaşmadım telefonda her javayı atıyorum açıyor.Bazılarını kasıyor ama yinede açıyor.

sessiz_cocuk

Üye
port görmüyor bu program

didyou

Üye
Ben porta COM3 yazmıştım sizde COM3 veya COM4 deneyin belki olur.

sessiz_cocuk

Üye
com8 yardım :P oldu elle yazmak gerekiyormuş ben kendi tanıyacak die bekliyorum

HarryPotter93

HarryPotter93

Üye
Dowload yazısı çıktı napmalıyım

Telefonu nasıl düzeltebilrim

didyou

Üye
Boşa uğraşmayın bende işe yaramadı hatta daha beter oldu.Telefon önce 3 tane uygulama açardım boyutu farketmeden bellek yok demezdi bu yöntemi yaptım hem bellek dolu diyor hemde 10mb felan olmadı.

cellatm

cellatm

Üye
    Konu Sahibi
didyou sen konunun adını-a bakıp yorum yapsana kardeş
BAK NE YAZIYOR JAVA BELLEĞİ.

İstersen ben sana 30 uygulama acık olarak ayarlayım ini dosyasını ne işine yuarıyor
MUIHALEFET OLMAKTAN BAŞKA İŞİN YOKMU

dowload yazısı çıktı napmalıyım

--------------- [sıze=1]ekleme[/sıze] ---------------

telefonu nasıl düzeltebilrim

sen multidownloaderda port seacrh yapmıssındır o yüzden gelmiştir download yazısı
bataryayı cıkarıp takman yeterli olur

Boşa uğraşmayın bende işe yaramadı hatta daha beter oldu.Telefon önce 3 tane uygulama açardım boyutu farketmeden bellek yok demezdi bu yöntemi yaptım hem bellek dolu diyor hemde 10mb felan olmadı.

OKU DİDYOU

[application]
#supports.audio.capture = true
#supports.mixing = true
#supports.recording = true
supports.video.capture = true
video.encodings = encoding=jpeg
video.snapshot.encodings = encoding=jpeg
[internal]
VmDebuggerPort = 2808
## InputModeSet Portrait/Landscape
# QWERTY:1 NUMERIC:2 ALPHANUMERIC:3 PTI:4 SYMBOL:5
# NATIVE_NUMERIC:6 NATIVE_ALPHA:7 NATIVE_PTI:8 NATIVE_SYMBOL:9
# Z561 model
# PortraitIMS = 3425
# LandscapeIMS = 15
# F700 model
PortraitIMS = 7869
LandscapeIMS = 15
USE_NATIVE_RESOURCE_BUNDLE = true
USE_NATIVE_DB_SKIN = true
USE_NATIVE_INPUT_DUAL_MODE = true
USE_NO_NUM_CMD_MENU = true

## Logging Severity level
# LOG_INFORMATION: 0, LOG_WARNING: 1, LOG_ERROR: 2,
# LOG_CRITICAL: 3, LOG_DISABLED: 4
LC_NONE = 2
LC_AMS = 2
LC_CORE = -1
LC_LOWUI = 2
LC_HIGHUI = 2
LC_PROTOCOL = 2
LC_RMS = 2
LC_SECURITY = 2
LC_SERVICES = 2
LC_STORAGE = 2
LC_PUSH = 2
LC_MMAPI = 2
LC_VSCL = 2
LC_MIDPSTRING = 2
LC_MALLOC = 2
LC_CORE_STACK = 2
LC_I18N = 2
LC_HIGHUI_ITEM_LAYOUT = 2
LC_HIGHUI_ITEM_REPAINT = 2
LC_HIGHUI_FORM_LAYOUT = 2
LC_HIGHUI_ITEM_PAINT = 2
LC_TOOL = 2
LC_JSR180 = 3
LC_EVENTS = 2

## Limited MVM configuration
MAIN_MEMORY_CHUNK_SIZE = 25165824 # (12 * 1024 * 1024) + (0 * 1024), 25.1MB
JAVA_MAX_HEAP_SIZE = 15728640 # (10 * 1024 * 1024) + (0 * 1024), 15.7MB
JAVA_MIN_HEAP_SIZE = 9437184 # (2 * 1024 * 1024) + (0 * 1024), 9.4MB (BURAYI DAHA İYİ OKU)
MAX_ISOLATES = 2 # AMS Isolate + One application

BU İNİ DOSYASININ İÇERİĞİDİR
KENDİ KAFANA GÖRE YORUM YAPAMAZSIN SEN HER KONUDA BÖYLE HAREKETLER İÇERİSİNDESİN.
SANA GÖRE
HALAMIN BIYIĞI OLSA AMCAM OLURDU AKLI........

didyou

Üye
Ben sana denediğim ve aldığım sonucu söylüyorum orda ne yazdığı beni ilgineldirmiyor.Aynen dediklerini yaparak yükledim ve daha önce bellek yok hatası ile hiçbirşekilde karşılaşmadım taki senin bu yöntemini deneyene kadar.Hatta dikkat ettim MemoryUp programıylada gözlemledim java belleğini düşürüyor bu uygulama yükselteceği yere.Daha önce sorunsuz açtığım oyunların bazılarını açamıyorum açsamda bi süre sonra bellek yok diyor 1 saat aralıksız oynadığım oyunlar vardı ama sayende ayar denen bişey kalmadı.Şimdi bana büyüklük taslicana buraya orjinal dosyayı koymakla yükümlüsün.

One907

One907

Üye
Ben sana denediğim ve aldığım sonucu söylüyorum orda ne yazdığı beni ilgineldirmiyor.Aynen dediklerini yaparak yükledim ve daha önce bellek yok hatası ile hiçbirşekilde karşılaşmadım taki senin bu yöntemini deneyene kadar.Hatta dikkat ettim MemoryUp programıylada gözlemledim java belleğini düşürüyor bu uygulama yükselteceği yere.Daha önce sorunsuz açtığım oyunların bazılarını açamıyorum açsamda bi süre sonra bellek yok diyor 1 saat aralıksız oynadığım oyunlar vardı ama sayende ayar denen bişey kalmadı.Şimdi bana büyüklük taslicana buraya orjinal dosyayı koymakla yükümlüsün.

Vay anasını adam emek vermiş yapmış aldığın tavıra bak..Konuya bak bakayım yazıyormu "YAPMAK ZORUNDASINIZ ULAN" diye?

didyou

Üye
Vay anasını adam emek vermiş yapmış aldığın tavıra bak..Konuya bak bakayım yazıyormu "YAPMAK ZORUNDASINIZ ULAN" diye?

Açmicak o zaman kardeşim konu felan.Açarsa da sorumluluk kabul etmiyorum dicek yada yöntemi daha açık yazıcak.Orda direk dosyayı silin demiş insan bi yazar nolur nolmaz yedekleyin diye.İyi o zaman bende açayım bi konu milletin telefonunu bozayım sonrada benmi dedim deneyin diye çıkayım işin içinden.Ne kadar akıllısınız siz?

cellatm

cellatm

Üye
    Konu Sahibi
açmicak o zaman kardeşim konu felan.açarsa da sorumluluk kabul etmiyorum dicek yada yöntemi daha açık yazıcak.orda direk dosyayı silin demiş insan bi yazar nolur nolmaz yedekleyin diye.iyi o zaman bende açayım bi konu milletin telefonunu bozayım sonrada benmi dedim deneyin diye çıkayım işin içinden.ne kadar akıllısınız siz?

arkadaş açılan konular zaten telefonda denenmeden acılmıyor.

Bilmem anladınmı.....

Alıntı değil arkadaş alın teriiiii...........

Üst Alt