Samsung SGH-M620 oyun ve program yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

bozkurt-_-18

bozkurt-_-18

Üye
    Konu Sahibi
Samsung SGH-M620 oyun ve program yükleme
önce jar ve jad uzantılı dosyaları(ikisi birlikte) telefonumuza herhangi bir şekilde atıyoruz sonra telefona *#9998*4678255# kodunu girdikten sonra etkinleştirildi diyecek dosyaları yüklediğimiz yere giriyoruz seçenekler tuşuna bastığımızda yüklensinmi diye soracak ewt diyoruz ve tmm

• Beğen
Tepkiler: gremci ve ism@il 54

Ozan

Ozan

Admin
Uyumlu deil hatası genelde oyun yada programın ekran çözünürlüğünün telefonun ekranına uymamasından kaynaklanıyor.

Bilgi için tşk. ler.

baskentli73

Üye
Samsung m620 bozkurt sende varsa ses yüksetme yardım nütfen

bozkurt-_-18

bozkurt-_-18

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım m620 lerde ses yükseltme kodları çalışmıyo çok aradım bulamadım ama şu adresteki

programla mp3 lerin sesini yükseltebilirsin ben öyle yaptım

• Beğen
Tepkiler: m620i

cıkcık osmam

Üye
abiler bana jad uzantılı dosya atın yaw noolur

bozkurt-_-18

bozkurt-_-18

Üye
    Konu Sahibi
abiler bana jad uzantılı dosya atın yaw noolur
bunu indir jar dosyasını jadmarker simgesine sürükleyip bırakınca jar ın bulunduğu dizine jad dosyasını oluşturur:oke:

baskentli73

Üye
m620 ses yüksetme daha bulanınız yokmu ne telefonmuş be

--------------- Ekleme ---------------

çok güzel telofon ama ses az bir çare

bozkurt-_-18

bozkurt-_-18

Üye
    Konu Sahibi
yukardaki programı indirip mp3 lerin sesini yükseltebilirsin başka yolu yok çok aradım bulamadım

hakansoylu

Üye
peki ekran çözünürlüğünün kaç olması gerekiyo program ve oyunların bu telde çalışması için ???

94mert94

Üye
176x208 galiba

--------------- Ekleme ---------------

bnim telde java hatası : içerik çok büyük yazıyo yardımmm!

mazze rai

Üye
ya m620 de çalışan oyun atar msınız lütfenn

94mert94

Üye
walla atan olursa çok makbule geçer

e-250 oyunları bende çalıştı arkdaşlar deneyin isterseniz

rippar

Üye
yaw arkadaslar hiçmi yok yaw ne sifreymiş ya girmediğim delik kalmadı sifreyi bulmak için ya nolur yardım edin yaw :(yardımlarınız için simdiden tşkler:)

bozkurt-_-18

bozkurt-_-18

Üye
    Konu Sahibi
Allah allah benim telde bi mokluk var o zaman bunlarıda denedim java hatası IO istinası hatası verio her denediğim oyun prog. vs aynı hatayı veriyo anlamadım getti :vur
jad dosyası jar'ın nereye yükeneceğini vs. bilgilerin olduğu dosyadır jar dan bilgileri alır tele yükler bu yüzden birlikte atmak lazım

anry

Üye
hepsini denedim olmuo oyunları denedim sadece e250nin oyunları oluo

swat00

Üye
arkadasım hani su kod girme olayı varya o kodu nereye girecez sölersen cok sevinirim :D

Üst Alt